Як зробити приховану папку - все про комп'ютери

Рекламний блок

Приховані папки папки, для яких встановлено атрибут «прихований». За замовчуванням, такі папки не відображаються в інтерфейсі Windows. Приховані папки використовуються для того, щоб сховати папки, які не потрібні користувачеві. Не рідко, приховані папки, папки з системними файлами, видалення яких може пошкодити операційній системі. У таких випадках атрибут «прихований» використовується як захист від випадкового видалення файлів. У цьому матеріалі ви дізнаєтесь про те, як зробити приховану папку і як з неї можна зняти атрибут «прихований».


Як зробити приховану папку з допомогою налаштувань Windows

Для того щоб зробити приховану папку вам необхідно ввімкнути відображення прихованих папок. Для цього відкрити будь-яку папку і натисніть на клавішу ALT на клавіатурі. Після цього з'явиться ряд випадаючих меню: Файл, Правка, Вид, Сервіс і Довідка. Після цього нам потрібно відкрити меню «Сервіс».

Далі вам потрібно вибрати пункт «Параметри папок».

Після цього перед вами повинно відкритися вікно з назвою «Параметри папок».

Якщо вам не вдалося відкрити вікно «Параметри папок» через меню «Сервіс», то ви можете відкрити його за допомогою пошукового рядка меню Пуск. Для цього просто введіть пошуковий запит «параметри папок» і відкрийте першу сходинку в результатах пошуку.

Отже, після того як ви відкрили вікно «Параметри папок» вам потрібно перейти на вкладку «Вид». Тут є розташований список параметрів, які мають відношення до папок і файлів. Вам потрібно знайти параметр «Приховувати захищені системні файли» і «Показувати приховані файли, папки і диски».

Параметр «Приховувати захищені системні файли» потрібно відключити (зняти позначку), а параметр «Показувати приховані файли, папки і диски» навпаки включити (позначити). Після цього потрібно зберегти налаштування, для цього закрийте вікно «Параметри папок» натисканням на кнопку «Ok».

Як зробити приховану папку змінивши її властивості

Після цих нескладних операцій, приховані папки повинні стати видимими і з ними можна працювати як з іншими звичайними папками. У разі необхідності, ви можете зняти атрибут «Приховані» прихованих папок. Для цього клікніть правою кнопкою мишки по прихованій папці і виберіть пункт меню «Властивості».

Після цього відкриється вікно з властивостями вашої прихованої папки. Тут потрібно зняти позначку навпроти пункту «Прихований» і натиснути на кнопку «Ok».

Якщо у вашій папці є інші папки, ви побачите вікно з пропозицією зняти атрибут прихований тільки з цієї папки або з папки та всіх вкладених папок. Якщо ви хочете зняти атрибут прихований зі всіх вкладених папок, виберіть другий варіант і натисніть на кнопку «Ok».

Після цього обрана вами папка перестане бути прихованою. Тепер, якщо є така необхідність, ви можете назад відключити відображення прихованих папок і працювати з системою як раніше. Це можна зробити у вікні «Параметри папок».

Рекламний блок