Що робити, якщо телефон HTC не включається - комп'ютерна допомога

загрузка...

Сьогодні, купуючи телефон, не можна бути на 100% впевненим, що він пропрацює без різних проблем протягом обумовленого терміну гарантії.

Тому потрібно бути готовим до різних казусів. Це може бути і раптова перезавантаження апарату, і припинення підзарядки, і навіть звичайне відключення смартфона.


Останній казус може виникати у всіх сучасних моделей, не позбавлені цього, на жаль, і телефони від компанії HTC. Далі в статті спробуємо визначити, чому пристрій не хоче подавати ознаки життя, а також спробуємо визначити шляхи вирішення цієї труднощі.


Фото: Не включається HTC


Причини не включення

насправді можна виділити пристойну кількість причин, за якими не включається HTC:

 • найбільш проста – розряджена батарея. Це дуже проста, але в той же час і поширена проблема, при якій смартфон тайванського виробника неможливо включити;
 • порушилося з'єднання між кнопкою включення і самим смартфоном. Такий казус може виникнути в разі заводського браку і вирішується цілком просто;
 • внутрішня пам'ять пошкоджена. У цьому випадку телефон, як правило, вібрує 7 разів. Це говорить про те, що пристрій не може почати завантаження операційної системи;
 • проблеми з самою операційною системою, які могли виникнути через заповнення апарату шкідливими вірусами або після невдалої прошивки смартфона;


  Фото: падіння у воду


 • акумулятор вийшов з ладу;
 • труднощі з мікросхемами пристрою.
 • Проблема розрядженої батареї

  Якщо ваш смартфон виключився і не включається через розрядженої батареї, то можна спокійно видихнути. Нічого серйозного не сталося. Для вирішення проблеми потрібно просто почати заряджати свій телефон. Якщо після підключення зарядного пристрою немає жодних ознак життя смартфона, то не варто впадати у відчай.

  Бувають випадки, що просто пропадає з'єднання між контактами телефону і акумулятора. Для вирішення труднощів необхідно вийняти батарейку з апарату, а потім вставити її назад. Проблема буде вирішена.


  Фото: помилка не включення


  Порушення конекту між кнопкою включення і телефоном

  Такий казус також може виникнути під час роботи зі смартфоном. Всі апарати, і HTC не є винятком, виготовляють телефони з невеликими зазорами між кнопкою та отвором для неї. Це передбачено для того, щоб можна було зручно вмикати і вимикати апарат.


  Фото: ремонт кнопки включення


  Процес роботи з пристроєм може проходити в різних умовах, тому в цей невеликий зазор можуть потрапляти різні частинки пилу, піску і т. д. У зв'язку з цим порушується робота самої кнопки, і вона не реагує на натискання. Тому смартфон може не включатися.

  Щоб вирішити цю трудність, краще звернутися за допомогою в спеціалізований сервіс-центр. При бажанні, звичайно, можна самому прочистити кнопку спиртом, але є ризик, що після цього смартфон особливо краще працювати не стане.

  Збій у роботі внутрішньої пам'яті

  Як правило, коли є порушення в роботі внутрішньої пам'яті, а всі інші мікрочіпи і контакти справні, то після того як апарат вібрує 7 разів, він просто не подає ознак життя. У цьому випадку краще не лізти самому всередину телефону, щоб знайти джерело проблеми, а краще відразу звернутися за допомогою до експертів.


  Фото: збій в роботі WI-FI


  В якості попередніх перед походом в сервіс-центр дій можна зробити наступне:

 • витягти акумулятор із апарату;


  Фото: витягли акумулятор


 • перевірити чи все в порядку з мікрочіпами і самої батарейкою;
 • вставити акумулятор назад і перевірити.
 • Якщо належного ефекту ці дії не принесли, то допомогти може тільки фахівець.

  Не завантажується операційна система

  Це також може бути одним із завдань, якщо апарат вимкнувся і не включається заново.

  Тут є кілька способів вирішення проблеми:

 • спробувати вирішити її шляхом ручної перепрошивки смартфона. Як правило, проблема з включенням виникає після невдалого оновлення операційної системи, яку необхідно встановлювати заново. Зробити це можна за допомогою персонального комп'ютера. Встановлювати краще вже перевірені версії прошивок, щоб не виникло аналогічних труднощів;
 • звернутися в сервіс-центр компанії. У фахівців центру завжди є лише перевірені способи рішення подібних завдань, і вони без особливих проблем зможуть поставити на ваш смартфон нову робочу операційну систему.

 • Хочеш самостійно встановити Windows 7. Читати статтю, встановити Віндовс 7 на ноутбук безкоштовно.

  Цікавишся, який безкоштовний антивірус найкращий для Windows 7? Всі відповіді тут.

  Труднощі з операційкою не є найбільш відчутною, а тому і допомогу в її вирішенні не буде коштувати великих грошей.

  Вийшли з ладу мікросхеми або акумулятор

  Перевірити, що не включається HTC з вини акумулятора, дуже просто. Для цього потрібно відкрити задню панель пристрою і подивитися, в якому стані знаходиться батарейка. Якщо вона здулася або на її поверхні помітні плями рідини, то необхідно терміново робити заміну. Вартість цього елемента не дуже велика


  Фото: що робити зі смартфоном


  .

  Набагато відчутнішою для гаманця може бути згоряння однієї з мікросхем. Тоді самому вирішити це питання не вдасться. Єдиний варіант – відправитися в сервіс-центр за допомогою фахівця. В залежності від складності робіт і рідкості мікросхеми ціна за ремонт може коштувати до третини вартості самого смартфона.

  Як слід себе вести, якщо не включається HTC

  Напевно вам знайома ситуація, коли при невключающемся смартфоні у вас починається паніка. Першим ділом ви за нього стукайте в надії, що таким чином зможете реанімувати його. Але, природно, це ніяк не допомагає.

  Так як же діяти, якщо раптом апарат вимкнувся і не подає ознак життя?

 • перше і найголовніше – не панікуйте. Постарайтеся адекватно розібратися в ситуації. Відкрийте задню панель пристрою і витягніть на кілька хвилин акумулятор. Вставте його назад;
 • увімкніть телефон не звичайним натисканням на кнопку, а затисніть її на 4-5 секунд. Як правило, ці дії можуть допомогти в певних ситуаціях;


  Фото: початок оновлення системи


 • якщо раптом перші два етапи не дали результату, то все одно не варто впадати у відчай. Можливо, в акумуляторі закінчився заряд. Щоб перевірити цю теорію, підключіть комунікатор до електромережі і спробуйте включити його;
 • якщо після закінчення певної кількості часу після зарядки акумулятора HTC все одно ніяк не реагує на ваші маніпуляції, то слід повернути всі опції до заводських налаштувань. Іншими словами, необхідно повернути ті кондиції, при яких апарат працював справно;
 • якщо і повернення налаштувань ніяк не допоміг, то слід звертатися за допомогою до фахівців у сервіс-центрі.
 • Відео: HTC Nexus One PB99100 не включається

  Що додає труднощів?

  Звичайно, вимкнений телефон – завжди проблема, незалежно від того, дорогий він чи надбюджетний. Але враховуючи характеристики деяких моделей, самостійно перевірити причину казусу вкрай складно.

  Мова йде про моделі HTC, які виробляються таким чином, що батарейка і все інше є незнімними. У цьому плані навіть невелика проблема з акумулятором може вилитися в цілком великий казус.


  Як встановити Windows XP з флешки, з допомогою програм, читай у статті, установка Windows XP з флешки за допомогою WintoFlashy.

  Думаєш, як перевстановити віндовс 7 на ноутбуці без диска? Читай тут.

  Якщо не знаєш чому падає швидкість інтернету. Шукай далі відповідь.

  Тому не варто лізти всередину свого пристрою, якщо найбільш прості дії щодо вирішення проблеми не допомогли. Краще відразу звернутися за кваліфікованою допомогою з боку співробітників сервіс-центру компанії HTC.

  Стаття присвячена поширену проблему – не включається телефон HTC. Розглянуто основні причини цього, а також можливі шляхи вирішення.

  загрузка...
  загрузка...