Як подивитися статистику в Instagram - комп'ютерна діагностика

загрузка...


Люди, що займаються активною публічною діяльністю, добре знають, наскільки може бути корисний аккаунт в Instagram. Він дозволяє займатися маркетингом, просувати бренди, вести різні форми пропаганди, популяризувати свою діяльність. Грамотно розкручений акаунт у Instagram може стати «золотою жилою», залучає до вам безліч шанувальників, друзів, рекламодавців, клієнтів. У відстеженні ефективності такого запису неоціненну роль має ведення його статистики, що дозволяє моніторити кількість відвідувачів і лайків, час активності ваших гостей і їх характеристики (вік, географія, пів і так далі). У цьому матеріалі я розповім, як можна подивитися статистику в Instagram, і які інструменти нам в цьому допоможуть.


Переглядаємо статистику в Instagram


Якщо ви ще не користувалися прямим ефіром в Instagram тоді я вам рекомендую вивчити коротку інструкцію по запуску.


Зміст статті:

 • 1 Instagram і Facebook
 • 2 Як дивитися статистику в Instagram для простих акаунтів
 • 3 Як включити статистику в Инстаграме через Фейсбук
 • 4 Як зробити статистику Инстаграме на інших сервісах
 • 4.1 Сервіс Popsters.ru
 • 4.2 Сервіс Hitalama
 • 4.3 Сервіс Picalitycs
 • 5 Висновок

 • Instagram і Facebook

  Як відомо, додаток «Instagram» спочатку має досить убогий статистичний функціонал, пропонує користувачу мінімальний набір статистичних інструментів у вигляді кількості лайків, числа передплатників і так далі.

  Купівля соціальної мережі «Facebook» додатки «Instagram» дозволила суттєво розширити можливості зазначеного додатка. Завдяки вийшов в кінці серпня 2016 року оновленню, функціонал Instagram поповнився поліпшеним інструментарієм для збору статистики, включаючи відображення числа унікальних відвідувань, кількості переглядів, цифри залучення, гендерного поділу відвідувачів і так далі.

  Зазначена статистика поки доступна для ділових і «творчих» акаунтів (компанія, артист, блогер, фотограф et cetera), пов'язаних зі сторінкою відповідного облікового запису в Facebook. Ваш аккаунт в Instagram повинен бути прив'язаний до такої сторінці у Фейсбук, і тільки в цьому випадку ви зможете подивитися статистику в Instagram.


  Дана послуга надається абсолютно безкоштовно, відкриваючи широкі можливості для аналізу статистичної інформації, формування оптимальної маркетингової стратегії, розвитку ідей, просування мемів і так далі.


  Натискання на кнопку статистики дозволить переглядати статистику вашого аккаунта в Instagram


  Як дивитися статистику в Instagram для простих акаунтів

  Крім згаданої «безкоштовної» зв'язки Instagram-Facebook існують також інші мережеві інструменти, що дозволяють вести досить детальну статистику вашого аккаунта (Picalytics, Iconosquare, Socialblade, Popsters і ін).

  У більшості випадків вони мають платний характер (плата за послуги становить від 5 до 30 доларів в місяць), надаючи різні форми статистичної інформації. Як працювати з деякими з них я розповім нижче.


  Спеціалізовані мережеві ресурси здатні надавати різні види статистичної інформації


  Як включити статистику в Инстаграме через Фейсбук

  Розглянемо, як підключити статистику в Инстаграме за допомогою вже описаної вище зв'язки Instagram-Facebook. Як я вже згадував вище, для роботи зі статистикою в Instagram користувач повинен володіти бізнес-сторінці в Фейсбук.

 • Для її створення перейдіть на Фейсбук, натисніть на стрілочку опцій вгорі зліва, і в меню виберіть «Створити сторінку» (Create a page).
 • Потім вам належить вибрати тип сторінки (компанія, бренд, виконавець та ін), і ввести їх дані.
 • Якщо ви вже є представником якоїсь компанії або бренду, сторінка яких вже розміщена в Фейсбук, тоді необхідно вибрати їх існуючу сторінку (ви повинні бути адміністратором такої сторінки).
 • Тепер необхідно відкрити наш Instagram, перейти в налаштування нашого облікового запису, вибрати опцію «Переключитися на профіль компанії».
 • З'явиться вікно авторизації в Фейсбук, там введіть дані свого бізнес-аккауни на Фейсбук, надайте дозвіл на доступ до вашої сторінці, вкажіть офіційні контакти.
 • Якщо ви все виконайте правильно, тоді в функціоналі вашого Instagram з'явиться відповідна кнопка для відображення статистики, натиснувши на яку ви зможете отримати доступ до статистики розміщених вами пізніше фото, тим самим отримуючи аналітику Инстаграма безкоштовно.
 • Як зробити статистику Инстаграме на інших сервісах

  Розглянемо, також інші сервіси для ведення статистики в Инстаграме. Зазвичай робота з ними передбачає первинну реєстрацію, прив'язку до потрібного запису в Instagram, і подальший демонстраційний набір статистичних функцій.

  За повноцінний інструментарій даних сервісів зазвичай необхідно сплатити вказану розробниками суму.

  Сервіс Popsters.ru

 • Сервіс popsters.ru призначений для збору статистики в соціальних мережах, в тому числі і на Instagram. Для роботи з ним перейдіть на popsters.ru, авторизуйтесь, виберіть потрібну для збору статистики мережу (в даному випадку, Instagram).
 • Потім введіть адресу сторінки, назву або хештег, тиснете на «Знайти», а потім і на «Вибрати».
 • Далі натисніть на червону кнопку «Завантажити» вгорі.

 • Натисніть «Завантажити» для перегляду статистики облікового запису


  Ви отримаєте досить докладну статистику вибраного облікового запису (активність користувачів по днях тижня, лайки, ER, кількість публікацій і так далі), є можливість формування загального статистичного звіт в XLSX, PPTX, PDF форматах.

  Сервіс Hitalama

  Цей сервіс також дозволяє збирати статистику в Instagram, включаючи динаміку зміни кількості передплатників (у тому числі по відношенню до якого-небудь тимчасового інтервалу), динаміку лайків та коментарів, відображення коментарів передплатників до останніх постів і так далі.

 • Для роботи з ним необхідно перейти на сайт hitalama.com і пройти авторизацію.
 • Тепер перейдіть в розділ «Статистика профілів», де можна додати облікові записи, за якими буде відображатися статистика.
 • Подивитися її можна буде спочатку натиснувши на «Інформація», а потім і на кнопку «Статистика профілю».

 • Скористайтесь можливостями сервісу Hitalama для збору статистичної інформації


  Сервіс Picalitycs

  Сервіс Picalitycs дозволить вам отримати досить докладну аналітику по обраному вами аккаунту в Instagram. В цю аналітику входить більше тридцяти різних параметрів, серед яких активність передплатників, найкращий час для постингу, тренди, географія аудиторії, досяжність передплатників, хто відписався від вашого облікового запису і так далі. Функціонал сервісу платний, щомісячна сума за користування можливостями ресурсу становить 5 доларів в місяць (на перший час вам будуть доступні основні демонстраційні можливості).

  Для роботи з сервісом перейдіть picalytics.ru натисніть на «увійти» (доступна можливість використовувати логін та пароль вашого облікового запису в Instagram),

  Після проходження реєстрації та вибору потрібного для стеження аккаунта сервіс проаналізує статистику по обраному вами аккаунту, і надішле листа на е-мейл зі всієї обробленою інформацією.


  Для збору статистики вашого аккаунта в Instagram сервіс Picalytics - один з кращих


  Висновок

  В питанні про те, яким способом переглянути статистику Instagram, вам допоможе вбудований функціонал самого Instagram, пов'язаний з бізнес-аккаунтом в Фейсбук, так і ряд спеціалізованих сервісів, описаних мною вище. В залежності від ваших потреб ви можете вибирати як платні, так і безкоштовні мережеві інструменти, в більшості ж випадків буде достатньо використовувати можливості по збору статистики самого Инстаграма, зав'язані на аккаунт користувача в Фейсбук.

  загрузка...
  загрузка...