Як дізнатися пароль від Wi-Fi - все про комп'ютери

загрузка...

Як правило, Wi-Fi настроюється один і далі використовується без будь-якого втручання в налаштування. Тому досить часто користувачі забувають пароль від свого Wi-Fi. Якщо ви потрапили саме в таку ситуацію, то ця стаття вам допоможе. Зараз ми розповімо про те, як дізнатися пароль від Wi-Fi.

Як дізнатися пароль від Wi-Fi мережі, до якої ви підключені

Якщо ви підключені до Wi-Fi мережі, але не пам'ятаєте пароль від неї, то ви можете подивитися збережений пароль в налаштуваннях Windows. Для цього потрібно клікнути лівою кнопкою мишки по іконці Wi-Fi мережі. Ця іконка знаходиться на панелі задач, поряд з системним годинником.


Клікнувши лівою кнопкою мишки по цій іконці, ви побачите спливаюче вікно зі списком Wi-Fi мереж. У верху списку буде та мережа Wi-Fi до якої ми підключені. Для того щоб дізнатися пароль від цієї Wi-Fi мережі вам необхідно клікнути по ній правою кнопкою мишки і у вікні, що з'явилося, вибрати пункт «Властивості».

Після цього перед вами з'явиться невелике вікно під назвою «Властивості бездротової мережі». У цьому вікні є дві вкладку «Підключення» і «Безпека».

На вкладці «Безпека» ви можете дізнатися пароль від даної Wi-Fi мережі. Все що вам потрібно зробити, це встановити позначку навпроти опції «Відображати символи». Після установки даної позначки у полі «Ключ безпеки мережі» з'явиться ваш пароль від Wi-Fi.

Як дізнатися пароль від Wi-Fi мережі, до якої ви коли то підключалися

Також ви можете дізнатися пароль від Wi-Fi мережі до якої підключалися раніше. Щоб це зробити, вам потрібно клікнути правою кнопкою мишки по іконці Wi-Fi мережі і вибрати пункт «Центр управління мережами і загальним доступом».

Після цього перед вами відкриється вікно, в якому потрібно клікнути по посиланню «Управління бездротовими мережами».

Тепер перед вами повинно бути відкрите вікно під назвою «Управління бездротовими мережами». У цьому вікні відображаються всі Wi-Fi мережі, до яких ви коли-небудь підключалися. Для того щоб дізнатися пароль від Wi-Fi мережі, до якої ви коли то підключалися вам потрібно клікнути по ній правою кнопкою мишки і вибрати пункт меню «Властивості». Після чого перед вами відкриється вже знайоме нам вікно з властивостями бездротової мережі.

Для того щоб подивитися пароль встановіть позначку навпроти опції «Відображати символи».

Як дізнатися пароль від Wi-Fi за допомогою програми WirelessKeyView

Якщо вам не хочеться лазити по налаштувань, то ви можете дізнатися пароль від Wi-Fi, скориставшись програмою WirelessKeyView. Дана програма збирає дані про збережені паролі і виводить їх у вигляді зручної таблиці. Програма WirelessKeyView повністю безкоштовна і ви можете завантажити її з офіційного сайту.


Використовувати програму WirelessKeyView дуже просто. Все що вам потрібно зробити, це запустити програму на своєму комп'ютері. Після запуску програма отримає інформацію про збережені паролі від Wi-Fi і відобразить у вигляді списку.

Як дізнатися пароль від Wi-Fi за допомогою налаштувань роутера

Якщо у вас є доступ до роутера, то ви можете дізнатися пароль від Wi-Fi через його налаштування. Для цього потрібно відкрити будь-якого браузера та ввести IP адресу роутера. Як правило, роутер доступний за IP адресою http://192.168.0.1 або http://192.168.1.1. Після того як ви ввели IP адресу роутера перед вами з'явиться вікно з вимогою ввести логін і пароль для доступу.

Вводимо логін/пароль і потрапляємо в веб-інтерфейс роутера. Тут потрібно знайти розділ з налаштуваннями бездротової мережі. Цей розділ може називатися «Wireless Security» або «Wi-Fi Security». У цьому розділі треба знайти поле з паролем від Wi-Fi.

загрузка...
загрузка...