Як видалити Tencent QQ PC Manager з комп'ютера на Windows 7 - комп'ютерна діагностика


Багато користувачів не можуть уявити своє життя без інтернету. Звичайно, сприяти цьому можуть багато факторів: велика кількість доступної інформації, безкоштовних та платних програм, послуг і пропозицій. Але у цієї сторони можуть бути і негативні сторони.

У зв'язку популярністю інтернету зросла і ймовірність отримати замість бажаного файлу програмний вірус, який згодом буде неможливо видалити стандартними методами. Однією з таких програм є китайський антивірус tencent.


Ця програма пропонує користувачу «золоті гори», обіцяючи захистити комп'ютер від різних загроз і стверджує, що підвищить продуктивність, але насправді глибоко пускає своє коріння в систему Windows і докучає власника різною рекламою у вигляді спливаючих вікон. Також вірус знищує встановлене програмне забезпечення та файли власника ПК. Найнеприємніше, що видалити програму стандартними методами не вийде.

Ця стаття докладно розповідає, як видалити tencent з комп'ютера під керуванням операційної системи Windows 7.


Зміст статті:

 • 1 Чому важко видалити програму
 • 2 Перший спосіб – тернистий шлях серед ієрогліфів
 • 3 Другий спосіб – пошук слідів в реєстрі
 • 4 Третій спосіб – знищуємо сліди з браузерів
 • 4.1 Internet Explorer
 • 4.2 Mozilla Firefox
 • 4.3 Google Chrome

 • Чому важко видалити програму

  Видалити простому користувачеві файли tencent в Windows, які зазвичай починаються на qqpcmgr, становить велику складність з двох причин. В першу чергу це пов'язано з тим, що вірус не відображається в списку встановлених програм, де його можна буде деінсталювати. По-друге, утиліта на китайській мові і в ній складно орієнтуватися для того, щоб знайти кнопку, яка дозволяє видалити програму.


  Але незважаючи на всі виникаючі складності існує три перевірених методів, які повністю допоможуть прибрати з комп'ютера всі файли і дані tencent.


  Перший спосіб – тернистий шлях серед ієрогліфів

  Сама утиліта має процедуру деінсталяції, але складність виникає в тому, що інтерфейс повністю на китайській і «дістатися» до заповітної кнопки дуже проблематично, простому користувачеві. Але немає нічого не можливого, тому нижче буде детально розписаний шлях до цієї функції.

  Для початку необхідно запустити диспетчер завдань, щоб завершити всі функції, які відображаються ієрогліфами, які починаються на qqpcmgr. Натискаємо комбінацію клавіш Ctr Alt Delete і вибираємо зі списку, що з'явився необхідний пункт. Обов'язково клікаємо по кнопці «Відображати всі процеси користувачів», потім зі списку виділяємо процеси tencent і тиснемо кнопку «Зупинити процес». Якщо все зроблено вірно, то навпроти кожного рядка з ієрогліфами або qqpcmgr, буде написано «Зупинено».


  Відображення процесів QQ PC в диспетчері завдань Windows


  Потім програму потрібно прибрати з автозавантаження. Для цього натискають клавіші Windows R і вводять команду msconfig. У вікні, що відкрилося, переходимо на вкладку «Автозавантаження» і також як в диспетчері завдань прибираємо галочки навпроти пунктів з ієрогліфами і qqpcmgr.


  Прибираємо процеси з автозавантаження Windows


  Після Windows 7 необхідно перейти до папки, де знаходяться всі файли і дані tencent. Як правило, це шлях C:\Program Files (x86). Далі потрібно перейти до каталогу QQPCMng і вибрати папку з числовим назву. Після можна побачити файл Uninst.exe, який і запускає процес деінсталяції tencent.


  Деинсталлируем tencent через додаток uninst.exe


  Далі, інструкція з видалення представлена в картинках, так як весь інтерфейс на китайському. Після запуску Uninst.exe повинно з'явитися синє вікно з білою і зеленою кнопкою. Тут натискають на білу, як показано на малюнку.

  У діалоговому червоному вікні необхідно поставити всі галочки і натиснути на червону кнопку.

  Після повинно з'явиться вікно з підтвердженням що користувач дійсно хоче видалити tencent. Тут натискаємо першу кнопку і чекаємо поки закінчитися процес деінсталяції програми.

  Перезавантажуємо комп'ютер і перевіряємо.

  Цей спосіб працює, але в більшості випадків вірус залишається на комп'ютері.

  Другий спосіб – пошук слідів в реєстрі

  Якщо видалити способами програми не вдається, то скоріше всього вірус залишив свої записи в реєстрі Windows. Для початку необхідно позбутися від цих даних. Для цього натискає клавіші Windows R і вводять regedit.

  Далі, для виклику пошуку натискають сполучення клавіш Ctr F і вводять qqpcmgr, або tencent або ж qqpctray.exe. Все що буде знайдено під цими іменами необхідно буде видалити.


  Видалення залишків програми в реєстрі


  Потім як було описано вище зупиняються всі процеси в диспетчері. З комп'ютера ліквідуються всі папки програми. В кінці система повинна бути перезавантажена.

  Третій спосіб – знищуємо сліди з браузерів

  Вищеописане дозволяє видалити з комп'ютера tencent, але при цьому його присутність залишається в браузерах. Кожен веб-переглядач має свій алгоритм, що дозволяє позбавиться від «китайської не настии» в Windows.

  Internet Explorer

 • Вибираємо вверхнем куті значок шестерінки (настройки браузера).
 • Після вибираємо «Налаштувати Надбудови».
 • Шукаємо розділ «Панель інструментів і розширення».
 • Тут зі списку вибираємо tencent і тиснемо відключити.
 • Mozilla Firefox

 • Для початку необхідно перейти в доповнення браузера, для цього вводять about:addons в адресний рядок і тиснуть клавішу Enter.
 • Переходять в розділ «Розширення».
 • Тут зі списку вибираємо tencent і тиснемо видалити.
 • Google Chrome

 • Переходимо до «розширення». Для цього в адресному рядку вводять команду chrome://extensions та клацають кнопку Enter.
 • Зі списку знаходять Tencent і натискають на значок корзини.
 • Підтверджуємо наміри позбутися розширення.