Проблеми зі звуком у Windows 10 - комп'ютерна діагностика

загрузка...


В середині літа 2015 року користувачам ліцензійної версії Windows 7 і 8.1 було запропоновано оновитися до 10 версії безкоштовно. Багато скористалися цим щедрою пропозицією і не пошкодували. Нова ОС дійсно хороша, але в ній присутні різні збої. Приміром, деякі відзначають, що після установки Windows 10 на комп'ютері пропав звук. Як вирішувати подібні проблеми і що робити знає не кожен. Тому слід ознайомитися з низкою дій, які будуть ефективні, коли після установки немає звуку.


Зміст статті:

 • 1 Можливі причини
 • 2 Як виправити
 • 3 Висновок

 • Можливі причини

  Перш ніж думати, що робити зі звуком, якщо він пропав, необхідно спробувати визначити причину в Віндовс 10. Буває і таке, що проблеми не існує, а чоловік просто забув включити динаміки або звук не працює в конкретній грі або програмі, так як там він вимкнений. У цьому випадку необхідно активувати його.


  Ще може бути таке, що колонки неправильно працюють або є проблеми з шнуром. Або ж щось не так з навушниками. Хоча, якщо на інших комп'ютерах ці пристрої працюють, і тільки на вашому немає звуку, то причина не у них.

  Цілком імовірно, що драйвер звуку застарілий або після оновлення працює неправильно. Немає підстав турбуватися в цьому випадку, так як драйвер можна легко скачати з офіційного сайту. До речі, завантажувати його зі стороннього ресурсу, в якому немає впевненості, вкрай не рекомендується, так як там можна підчепити віруси.
  Зазвичай саме із-за цих причин не працює звук в операційній системі Windows 10 після установки. Тому слід розібратися з тим, як їх вирішити самостійно.

  Як виправити

  Перед тим, як намагатися вирішити проблеми на комп'ютері, необхідно провести пошук несправностей. Якщо немає звуку з відомої причини, то про це неодмінно повідомлять. Знадобиться клікнути на іконку динаміка правою кнопкою мишки і активувати пункт «Виявити неполадки». Може статися так, що утиліта не знайде помилок. Тоді доведеться виправляти неприємність самостійно.


  Якщо проблема в тому, що немає потрібних драйверів і тому не працює звук після установки Windows 10, то вирішити це буде дуже просто. Потрібно зайти в Диспетчер пристроїв і знайти там рядок Звукові, відео та ігрові пристрої. Там необхідно або оновити конфігурацію, любо драйвери аудіовходів. Встановивши нове програмне забезпечення, необхідно зробити перезавантаження комп'ютера. Після цього слід перевірити, пропадає звук чи все нормалізувалося.


  Буває так, що звук пропадає саме в конкретному програвачі. Це пов'язано найчастіше з несумісністю цього обладнання з Windows 10. Зустрічається проблема часто після установки, тому не слід лякатися. Вирішити можна, встановивши нові кодеки для плеєра або скачавши інший, відповідний програвач. Вибираючи програму, потрібно звертати увагу на те, щоб було зазначено про її сумісність з Windows 10. Інакше потім може знадобитися знову шукати новий програвач.

  Деякі користувачі зіткнулися з тим, що на комп'ютері немає звуку саме в браузері. Це досить неприємно, так як часто є необхідність дивитися відео або фільми в інтернеті, слухати музику, а для цього потрібен звук. Безумовно, з цим потрібно щось робити. Можна оновити флешплеер або інший плагін, який відповідає за функціонування звуку на сайті.

  Висновок

  Проблема зі звуком поширене явище, що можна було зрозуміти зі статті. Зазвичай її можна вирішити, якщо на комп'ютері встановлена ліцензія. Якщо ж все-таки проблема залишилася, а всі способи були випробувані, то варто віддати свій комп'ютер приватного майстра або в сервісний центр. Цілком ймовірно, що тоді вдасться повернути звук, без якого незручно користуватися комп'ютером. У крайньому разі доведеться перевстановити Windows або перевірити несправності в самому комп'ютері.

  загрузка...
  загрузка...