оновити драйвер відео - все про комп'ютери

загрузка...

Зазвичай виробники комп'ютерного заліза рідко випускають оновлення для своїх драйверів. Як правило, виробник випускає драйвер, потім кілька оновлень і на цьому все закінчується. Але, це не стосується виробників відеокарт. Драйвери для відеокарт, або простіше кажучи відеодрайвери, оновлюються регулярно. При цьому оновлення отримують не тільки нові моделі відеокарт, але і ті, яким уже по кілька років.

З допомогою оновлень відеодрайверів виробники відеокарт не тільки виправляють помилки, які були допущені раніше, але і оптимізують роботу відеокарти під ті ігри, які з'явилися вже після випуску самої відеокарти. У деяких випадках це дозволяє отримати значний приріст у FPS.

Враховуючи все вище сказане стає зрозуміло, що відеодрайвери необхідно оновлювати. І саме про це ми і розповімо в даній статті. Тут ви дізнаєтеся, як оновити драйвер відео на Windows 7 або Windows 10.


Як оновити відеодрайвер AMD Radeon

Для того щоб оновити відеодрайвер від відеокарти AMD Radeon вам необхідно спочатку перейти на офіційний сайт AMD ось за цим посиланням: http://support.amd.com/en-us/download.

На цій сторінці потрібно знайти форму для пошуку відеодрайвера (знімок вгорі). Дана форма включає в себе 4 випадають меню і кнопку «Display results». Кожне з цих випадаючих меню потрібно відкрити і вибрати підходящий варіант. Далі ми розглянемо їх більш детально.

 • Перше меню – вибір типу вашої відеокарти. Для настільних комп'ютерів – вибирайте Desktop Graphics, для ноутбуків — Notebook Graphics.
 • Друге меню – вибір відеокарти серії. Серія відеокарти завжди вказується в її назві. Якщо у вас відеокарта AMD Radeon R7 250, то ваша серія – Radeon R7.
 • Третє меню – вибір моделі відеокарти. Тут потрібно вибрати точну назву вашої моделі відеокарти. Наприклад, Radeon HD7xxx.
 • Четверте меню – вибір операційної системи.
 • Після того як все меню заповнені натисніть на кнопку «Display results». У результаті повинна відкритися сторінка для скачування відеодрайвера. Тут просто натискаємо на кнопку «Download» і чекаємо поки драйвер завантажується на комп'ютер.

  Після того як відеодрайвер викачаний, можна приступати до оновлення. Для цього запустіть завантажений EXE файл і дотримуйтесь інструкцій, які з'являтимуться на екрані. Після завершення установки може знадобитися перезавантажити комп'ютер.


  Як оновити драйвер відео NVIDIA GeForce

  Оновлення відеодрайверів для відеокарти NVIDIA GeForce робиться аналогічним способом. Спочатку вам необхідно перейти на сайт Nvidia: http://www.nvidia.ru/Download/index.aspx?lang=ru

  Тут, також, як і на сайті AMD, потрібно заповнити пошукову форму. Нижче ми розглянемо усі випадаючі меню даної форми.

 • Меню «Тип товару». Тут потрібно вибрати тип вашої відеокарти. У більшості випадків, це Geforce.
 • Меню «Серія продукту». Тут потрібно вибрати серію вашої відеокарти. Серія завжди вказується в назві моделі.
 • Меню «Сімейство продуктів». Тут потрібно вказати точну модель відеокарти.
 • Меню «Операційна система». Тут потрібно вказати версію вашої операційної системи.
 • Меню «Мова». Тут потрібно вибрати один з доступних мов.
 • Після заповнення пошукової форми натисніть на кнопку «Пошук». В результаті перед вами з'явиться сторінка, на якій можна буде завантажити останню версію відеодрайвера для вашої відеокарти.

  Тепер можна оновити відеодрайвер. Запустіть завантажений EXE файл і дотримуйтесь інструкцій інсталятора. Після оновлення може бути потрібно перезавантажити комп'ютер.

  загрузка...
  загрузка...