Проходження гри Бородань 2 частина, зрозуміти і пробачити - комп'ютерна діагностика


Напевно, багато користувачів вже встигли насолодитися захоплюючим геймплеєм ігрового хіта літа 2016 року - гри «Бородач. Зрозуміти і пробачити». Іскрометний гумор, безліч логічних головоломок, радує око графіка і відмінний звуковий супровід – все це не залишилося непоміченим любителями вітчизняних ігор на Play Market. Продовження ігрового хіта не змусило себе чекати, і вже на початку 2017 року вийшло продовження гри - це Бородань 2, по своїй яскравості не поступається першій частині. У цьому матеріалі я детально опишу проходження гри Бородань, зрозуміти і пробачити 2 частина, розповім, яка послідовність дій з проходження гри, а також поділюся відповідними ігровими відео.


Відповіді на гру Бородань 2


Зміст статті:

 • 1 Проходження гри Бородань 2. Зрозуміти і пробачити – докладна інструкція
 • 2 Завдання 1. Приносимо коробку і ставимо бюст в шафу
 • 3 Завдання 2. Знайти 1000 рублів для входу в стриптиз-клуб
 • 4 Завдання 3. Реалізовуємо хитрий план для того щоб пройти далі в грі
 • 5 Завдання 4. Потрібно знайти костюм для того, щоб влаштуватися в клуб охоронцем
 • 6 Висновок

 • Проходження гри Бородань 2. Зрозуміти і пробачити – докладна інструкція

  Перше, що кидається в очі при проходженні гри Бородань 2, вона сильно нагадує свою першу частина, навіть більшість персонажів ті ж (тільки знайомий нам по першій частині таксист перекваліфікувався у скупника металобрухту). В іншому це той же знайомий нам Бородач, з кумедними голосовими діалогами, знайомими ігровими локаціями (додалася локація стрип-клубу «Печера») і захоплюючим ігровим сюжетом.


  Клуб Печера в грі Бородань 2


  При цьому одразу зауважу, що друга версія гри на «Плей Маркет» на даний момент відсутній.

  Перейдемо до докладного відповіді на питання про те, як пройти гру Бородань 2: Зрозуміти і пробачити і опишемо дії персонажа.

  Завдання 1. Приносимо коробку і ставимо бюст в шафу

  Друга частина гри починається практично так само, як і перша – головний герой Бородань знову за ґратами, і знову впевнений, що нічого поганого не робив. Черговий (Вахітов) наказує головному герою принести коробку з двору в РВВС, після чого обіцяє відпустити Бороданя. Виходимо на вулицю за коробкою, вона стоїть поряд з відділенням.


  Перший епізод гри Бородань 2


  Беремо коробку і заносимо її у відділення до Вахитову, ставимо її на підлогу. У коробці виявляємо бюст начальника поліції (подарунок до ювілею). Ставимо бюст в шафу.


  Завдання 2. Знайти 1000 рублів для входу в стриптиз-клуб

  Потім вирушаємо в стриптиз-клуб (локація зліва). Нас туди не пускають (вхід коштує тисячу рублів), так як у головного героя немає грошей. Щоб пройти на наступний етап в Бородань 2, вам потрібно отримати гроші - необхідно здати метал на брухт. З металевих речей в локації доступна тільки труба справа від дверей в РВВС – її вам і належить вкрасти у час, коли камера спостереження буде повернена в іншу сторону.

  Здаємо трубу в пункті прийому металу і отримуємо гроші. Йдемо до бабці, яка торгує пиріжками і купуємо пиріжок.


  Купуємо пиріжок у старенької


  Цим пиріжком пригощаємо торговку кавунами. Оскільки в пиріжках замість курячого м'яса виявилося голубине, то продавщиці стане погано, і вона втече в кущі. Йдемо в РВВС, і поки чергові дивляться на продавщицю через камери спостереження, крадемо бюст з шафи. Несемо його в скупку металів і отримуємо за нього тисячу рублів.


  Відносимо бюст в прийом брухту


  Тим не менш, в клуб нам все одно не потрапити – охоронець не пускає, а спроба прорватися силою закінчується невдачею.

  Завдання 3. Реалізовуємо хитрий план для того щоб пройти далі в грі

  Повертаємося до продавщиці арбузов, яка знову знаходиться на своєму місці. Їй треба сходити в лікарню, бо їй потрібна заміна. Вона просить Бороданя розклеїти оголошення про прийом на роботу. Беремо оголошення, і йдемо до знайомої дівчини стоїть поруч з входом в клуб, яка шукає роботу. Віддаємо їй оголошення, і вона нам за це дає журнал, в якому вміщено фото побило нас охоронця.

  Проходимо гру Бородань 2 частину далі, повертаємося назад. Тепер на місці минулого продавщиці буде дівчина, якій ми віддали оголошення про роботу. Вона скаржиться Бороданю, що вже сумує про минулій роботі стриптизерки. Бородань дає їй свою тисячу рублів, і вона починає для нього танцювати. Поки вона танцює, йдемо у відділення (чергові зайняті переглядом танцюючої дівчини), змішуємо клей і фото з журналу, і наклеюємо на стенд «Розшук», де знаходяться фотки злочинців.

  Виходимо на вулицю і говоримо дівчині, щоб перестала танцювати. Потім повертаємося в РВВС і говоримо черговому, що знаємо злочинця зі стенду, і бачили, як той виступав проти державної влади. Вахітов побіжить заарештувати охоронця, а ви йдете в клуб і дізнаєтеся від адміністратора при вході, що клуб буде закритий до тих пір, поки не знайдеться новий охоронець. Бородань пропонує себе на місце охоронця, але адміністратор відповідає, що охоронцеві потрібний строгий костюм. Його можна взяти у попереднього охоронця, який заарештований, і в даний момент перебуває за ґратами у відділенні РВВС.


  Бородань у пошуках суворого костюма


  Завдання 4. Потрібно знайти костюм для того, щоб влаштуватися в клуб охоронцем

  Поговоріть з укладеним через грати на вулиці, він відмовиться віддати вам свій строгий костюм. Верніться до клубу, ліворуч від входу підберіть пакетик з травичкою, поверніться до входу до РВВС та киньте пакет через вікно. Пакет вилетить назад. Намажте пакет клеєм і знову запустіть його у вікно, він приклеїться до в'язня.

  Тепер заходимо в РВВС, і говоримо Вахитову, що у в'язня є наркотики. Черговий проведе особистий огляд ув'язненого, а ми за цей час вкрадемо лежить на підлозі костюм і вийдемо з відділення. Йдемо до клубу, і віддаємо костюм людині, яка стоїть поруч із входом. Адміністратор бере Бороданя на роботу охоронцем. Кінець другої частини гри.

  Висновок

  Проходження гри Бородань 2 частина, зрозуміти і пробачити не складе особливих проблем, у декількох ігрових локаціях даної гри загубитися досить складно. Якщо ж ви, все-таки, «застрягли» у якийсь із них, то рекомендую скористатися наведеним мною описом проходження, і в повній мірі насолодитися геймплеєм цієї чудової гри.