Як перезавантажити ноутбук - все про комп'ютери

загрузка...

Ноутбук, як і будь-який інший комп'ютер, іноді зависає. Це може відбуватися через апаратних або програмних збоїв. У деяких випадках ноутбук зависає настільки серйозно, що його не вдається перезавантажити звичним способом. У подібних ситуаціях виникає питання, як перезавантажити ноутбук. Ведучи на ноутбуках немає кнопки Reset, до якої так звикли користувачі. Зараз ми розглянемо два варіанти вирішення даної проблеми.


Перезавантаження ноутбука за допомогою кнопки включення

Якщо ваш ноутбук завис, і ви не можете перезавантажити його програмним способом. Наприклад, за допомогою кнопки Пуск. То, вам необхідно натиснути на кнопку включення ноутбука і утримувати її поки комп'ютер не перезавантажиться. Як правило, для цього достатньо утримувати кнопку протягом 3-5 секунд.

Цей спосіб перезавантаження реалізований на низькому апаратному рівні, тому він спрацює, навіть якщо ноутбук завис «намертво».

Перезавантаження ноутбука за допомогою від'єднання акумулятора

Якщо перший варіант вам не підійшов, то ви можете перезавантажити ноутбук, повністю позбавивши його електроживлення. Для цього потрібно від'єднати кабель живлення і зняти акумулятор ноутбука.

Що б зняти акумулятор переверніть ноутбук нижньою стороною вгору і знайдіть фіксатори, що утримують акумулятор всередині корпусу ноутбука. Відсуньте фіксатори і вийміть акумулятор. Відразу після зняття акумулятора його можна підключати назад і включати комп'ютер.

Треба зазначити, що перезавантаження ноутбука за допомогою від'єднання акумулятора доступна не завжди. Останнім часом все більше ноутбуків оснащуються вбудованим акумулятором. У таких ноутбуках акумулятор захований усередині корпусу пристрою, тому його без розбирання ноутбука неможливо.

загрузка...
загрузка...