Deep.io (diep.io) чити на рівень 2000000000000 грати - комп'ютерна діагностика

загрузка...


Гра deep.io є гідним продовжувачем жанру масових многопользовательских онлайн ігор. Проста, але разом з тим захоплююча задумка, захоплюючий ігровий сценарій, можливість розвитку і прокачування свого персонажа інспірує проводити за deep.io багато годин ігрового часу. Разом з тим багато гравці хотіли б мати можливість поліпшити свої ігрові можливості з допомогою читів для deep.io. І в цій статті я розповім, які існують Deep.io (diep.io) чити 2000000000000, і як з їх допомогою пройти в грі якомога далі.


Чіти для diep.io


Зміст статті:

 • 1 Чіти для diep.io – особливості функціоналу
 • 2 Deep.io чіти – граємо з Diep.io Mods
 • 3 Мод для Diep.io - Diep.io rMod Extension
 • 4 Граємо в Diep.io з друзями за допомогою мода Diep Friends
 • 5 Висновок

 • Чіти для diep.io – особливості функціоналу

  Перш ніж почати описувати наявні чіти і моди для Deep.io зауважу, що вибір читів для даної гри досить невеликий, працездатність змушує бажати кращого, а функціонал нагадує можливості модів для іншої подібної ММО-ігри – slither.io. Deep.io (diep.io) чити в основному представлені у вигляді модів, які дозволять виконати зум екрану, запам'ятають ваші ігрові налаштування, які дозволять включити автоматичне ведення вогню без постійних натискань на клавішу, а також задіють темний ігровий фон для більш зручного геймплея.


  Hack for deep.io


  Відразу зауважу, що очікувати від чітів на diep.io стрибки через десятки рівнів і невидимість від інших гравців (як обіцяють в деяких рекламних роликах) навряд чи варто. Ігровий процес обслуговується серверами ігри, реалізувати подібні вишукування мало реально, а за подібне шахрайство можна легко заслужити бан.

  При цьому наявні чити 2000000000000 представлені у вигляді декількох модів в магазині Google Chrome, і здатні поліпшити ігровий процес для користувача . Зі специфікою даних модів я і познайомлю читачів нижче, але при цьому зауважу, що для забезпечення їх роботи необхідно встановити на свій браузер спеціальне розширення – менеджер скриптів (all-пн-ключ для Mozilla Firefox і Tampermonkey для браузерів на основі Chromium)

  Deep.io чіти – граємо з Diep.io Mods

  Актуальний мод для diep.io, який працює за допомогою менеджера скриптів all-пн-ключ (Tampermonkey). Його функціонал дозволяє збільшувати-зменшувати зображення за допомогою коліщатка миші (Zoom), використовує автоматичну стрільбу, дозволить миттєве відродження, запам'ятає ідентифікаційні дані користувача, а також дозволить бачити себе на міні-карті.


  Мод для diep.io  Мод для Diep.io - Diep.io rMod Extension

  Другий з розглянутих нами модів носить назву «Diep.io rMod Extension», і призначений в першу чергу для поліпшення ігрового управління. На мою думку, найбільш зручна функція в даному читі 2000000000000 – це постійне ведення вогню без необхідності кожен раз натиснути на відповідну кнопку. При цьому для «снайперів», охочих знищувати противника за допомогою пари точних пострілів, ця функція може виявитися зайвою, так як стрільба ведеться досить хаотично.

  Як і у випадку попереднього мода даний мод відмінно запам'ятовує всі налаштування і ідентифікатори користувача, і гравцеві не буде потреби щоразу вводити заново.


  Diep.io rMod Extension


  Гарячі клавіші даного мода наступні:

 • Z – автоматичне відродження після програшу;
 • X – увімкнення-вимикання постійної стрілянини;
 • З – оригінальне дозвіл екрану (4:3)
 • V – темний стиль зображення;
 • B – перемикання співвідношення сторін.
 • Коліщатко мишки активує ігровий zoom.
 • Граємо в Diep.io з друзями за допомогою мода Diep Friends

  Deep.io чити дозволяють також грати на серверах diep.io c друзями. Встановіть даний скрипт (не забувши перед тим встановити менеджер скриптів для вашого браузера, і ви зможете по ігровому ID знаходити своїх друзів і грати з ними на ігрових серверах.


  Мод Diep Freinds


  Сам мод можна завантажити з Google Chrome магазину, при цьому не забудьте перед установкою мода скачати і встановити вже не раз згаданий мною менеджер скриптів. На жаль, працездатність даного мода викликає критику у користувачів, і працює він досить нестабільно.

  Висновок

  На жаль, Deep.io чити 2000000000000 досить обмежені по кількості і можливостям, і їх функціонал не дозволяє отримати суттєві бонуси в ігровому процесі. Тим не менш, вони можуть стати непоганою підмогою для користувача, автоматизувавши деякі з ігрових завдань, що дозволить гравцеві направити свої зусилля на досягнення інших ігрових цілей і досягти цього більш високих результатів в Diep.io.

  загрузка...
  загрузка...