Як дізнатися пароль від свого Wi-Fi - все про комп'ютери

загрузка...

Зазвичай Wi-Fi створюється один раз і після цього в налаштування роутера ніхто не заходить. Тому не дивно, що користувачі не рідко забувають пароль від свого Wi-Fi. У такій ситуації постає проблема, як дізнатися пароль від свого Wi-Fi.

Дізнатися пароль від свого Wi-Fi можна кількома способами. Але, якщо у вас є комп'ютер, який підключений до Wi-Fi, то найпростіший спосіб це подивитися збережений пароль на цьому комп'ютері. Для цього відкриваємо «Центр управління мережами і загальним доступом». Це можна зробити, клацнувши по іконці Wi-Fi в правому нижньому кутку екрану.

Крім цього «Центр управління мережами і загальним доступом» можна відкрити через Панель керування або за допомогою пошуку в меню Пуск або в стартовому екрані Windows 8.


Після відкриття вікна «Центр управління мережами і загальним доступом» вам потрібно натиснути на посилання «Управління бездротовими мережами». Ця посилання знаходиться в правому бічному меню.

Після цього перед вами відкриється вікно «Управління бездротовими мережами». Тут зберігається інформація про всіх Wi-Fi мережах, до яких підключено даний комп'ютер. Для того щоб дізнатися пароль від свого Wi-Fi знайдіть його в списку Wi-Fi мереж і клацніть по ньому правою кнопкою мишки. У контекстному меню потрібно вибрати пункт «Властивості».

Далі має відкритися невелике вікно з властивостями даної Wi-Fi мережі. Тут вам необхідно перейти на вкладку «Безпека» і встановити позначку навпроти опції «Відображати символи».

Після цього збережений пароль стане видимим. Таким чином, ви зможете дізнатися свій пароль від Wi-Fi.

Як дізнатися свій пароль від Wi-Fi якщо немає посилання на «Управління бездротовими мережами»

У деяких випадках у вікні «Центр управління мережами і загальним доступом» не відображається посилання «Управління бездротовими мережами». У цьому випадку ви не зможете скористатися зазначеною вище інструкцією.

Але і цю проблему можна вирішити. Якщо ваш комп'ютер зараз підключений до Wi-Fi мережі пароль, від який ви хочете дізнатися, то ви можете відкрити список бездротових з'єднань і перейти до властивостей конкретної бездротової мережі.

Для цього потрібно клікнути правою кнопкою мишки по Wi-Fi мережі і вибрати пункт «Властивості».

після цього перед вами відкриється вікно «Властивості бездротової мережі» в якому потрібно перейти на вкладку «Безпека» і поставити позначку навпроти опції «Відображати символи»

Як дізнатися свій пароль від Wi-Fi за допомогою програми WirelessKeyView

Ще один спосіб побачити збережені паролі це скористатися програмою WirelessKeyView. Дана програма не вимагає установки і є повністю безкоштовною. Ви можете завантажити її з сайту http://www.nirsoft.net/utils/wireless_key.html.

Після запуску програма WirelessKeyView сканує комп'ютер і відображає знайдені збережені паролі від Wi-Fi мереж. Таким чином, за допомогою WirelessKeyView ви зможете переглянути всі збережені паролі від Wi-Fi.

Як дізнатися пароль від свого Wi-Fi роутера

Якщо на вашому комп'ютері не збереглися паролі від Wi-Fi, то ви можете дізнатися потрібний вам пароль в налаштуваннях роутера. Для цього відкрийте будь-який браузер і увійдіть в веб-інтерфейс роутера. У більшості випадків веб-інтерфейс доступний за адресою http://192.168.0.1 або http://192.168.1.1.

Зайшовши в налаштування роутера вам потрібно знайти сторінку з налаштуваннями безпеки Wi-Fi мережі. Зазвичай ця сторінка називається «Wireless Security».

загрузка...
загрузка...