Як видалити Яндекс Рядок з комп'ютера - комп'ютерна діагностика

загрузка...


Компанія Yandex є однією з провідних компаній вітчизняного IT-ринку, а її дітище - пошукова система «Яндекс» є четвертою у світі за виконаним пошуковим запитам. Цифровими продуктами Яндекса користуються мільйони користувачів, при цьому часто можна почути скарги на настирливий характер розповсюдження програмного забезпечення, що практикується компанією. Однією з таких програм, часто поширюваної в результаті бандлинга, є «Яндекс.Рядок», створена для пошуків потрібної інформації (файлів) як в мережі, так і на комп'ютері користувача. У даній статті я розповім, як видалити Яндекс Рядок з комп'ютера, які способи для цього існують, і як ними скористатися.


Скріншот Яндекс Рядка для Віндовс


Зміст статті:

 • 1 Що таке Яндекс.Рядок
 • 2 Способи видалити Яндекс Рядок з комп'ютера
 • 3 Відео-огляд

 • Що таке Яндекс.Рядок

  Яндекс.Рядок - це програма від компанії «Яндекс», покликане здійснювати пошук одночасно як в мережі, так і на комп'ютері користувача. Її яскравою особливістю є підтримка голосового введення пошукового запиту і ряду голосових команд (як Я), що робить її доброю альтернативою так і не вийшов російською мовою голосового помічника Cortana для Windows 10.


  Голосовий пошук в Інтернеті


  Зазвичай «Яндекс.Рядок» завантажується і встановлюється на ПК самим користувачем (інструкція)але бувають і не випадки, коли дана програма встановлюється в результаті бандлинга (разом з основною програмою встановлюється і другорядна, в даному випадку «Яндекс.Рядок»). Часто після довільної установки програми миттєво виникає бажання деінсталювати Яндекс Рядок зі свого ПК.

  Зазвичай цей продукт працює на ОС Віндовс 7,8 і 10, і має наступні можливості:

 • Пошук в мережі і на ПК;
 • Розпізнавання команд як текстового, так і голосового типу (відгук на команду «Слухай, Яндекс»);
 • Запам'ятовування попередніх запитів користувача;
 • Наявність швидких підказок;
 • Швидкий перехід до інших сервісів Яндекс (Яндекс.Маркет, Яндекс.Пошта, Диск, Таксі і так далі).
 • Виклик «Яндекс.Рядок» проводиться як за допомогою відповідного сполучення клавіш (останні вказуються в налаштуваннях), так і шляхом натискання правою клавішею миші на елементі введення.


  Включення Яндекс.Рядки


  Незважаючи на описані вище переваги, далеко не всім припадає до душі зазначений продукт. Хтось звик користуватися пошуковими функціоналом Google або альтернативних пошукових систем, комусь не до душі, що пункти меню «Яндекс.Рядок» – це не скільки сервіси, скільки посилання на відповідні портали Яндекса, а комусь просто не подобається «Яндекс» з-за його надто настирливого функціоналу, включаючи часто практикується бандлинг. Користувач вирішує видалити цей додаток, і нижче ми розберемося, як позбавитися від Яндекс Рядка назавжди.


  Способи видалити Яндекс Рядок з комп'ютера

  Якщо ви твердо вирішили позбутися від функціоналу програми, тоді рекомендую виконати наступне:

 • Видалити «Яндекс.Рядок» стандартним чином. Натисніть на кнопку «Пуск», в рядку пошуку введіть - appwiz.cpl і натисніть enter. У списку програм знайдіть «Яндекс.Рядок», і, двічі клікнувши на нього, видалите даний продукт;

 • Видаляємо додаток через Панель управління


 • Якщо ви не хочете видаляти «Яндекс.Рядок», тоді можна тимчасово відключити дану програму. Для цього клікніть правою клавішею миші на панелі задач, виберіть пункт «Панелі» вимкніть опцію «Яндекс.Рядок»;


  Відключаємо Яндекс Рядок


 • Якщо з якихось причин після видалення даного додаток які-небудь із його елементів залишилися на ПК, рекомендую використовувати інструментарій програм типу CCleaner або Iobit Uninstaller Free, які допоможуть вам ефективно позбутися від залишкових файлів «Яндекс.Рядок» на вашому комп'ютері;


  Видаляємо утиліту з допомогою програм


 • Також, якщо елементи даного додатка залишаються в системі після видалення, рекомендується заново встановити найсвіжішу версію цього додатка, а вже потім видалити «Яндекс.Рядок» через панель управління Віндовс.
 • Відео-огляд

  В питанні про те, як видалити Яндекс Рядок зі свого комп'ютера, можна скористатися декількома основними способами, починаючи від видалення програми через стандартний інструментарій ОС Віндовс, і закінчуючи скрупульозним звільненням від решти елементів програми за допомогою програми ССleaner та інших аналогів. З допомогою перелічених мною способів ви зможете ефективно позбутися від «Яндекс.Рядок» на вашому комп'ютері, і продовжити далі насолоджуватися стабільним функціоналом вашого ПК.

  загрузка...
  загрузка...