Як дізнатися скільки ядер у комп'ютері - все про комп'ютери

загрузка...

Користувачі часто запитують про те, як дізнатися скільки ядер у комп'ютері або ноутбуці. Зазвичай задаючи таке питання мається на увазі кількість ядер в процесорі. На щастя отримати інформацію про кількість ядер досить просто. У даній статті ми продемонструємо два універсальних способи, які будуть працювати в будь-якому випадку.


Спосіб № 1. Перегляд інформації про процесорі через властивості системи.

найпростіший і надійний спосіб дізнатися скільки ядер у комп'ютері це відкрити властивості системи і подивитися назва процесора. Відкрити властивості системи можна по-різному. Наприклад, ви можете просто натиснути комбінацію клавіш Windows Pause/Break або клікнути правою кнопкою мишки по іконці комп'ютера на робочому столі і вибрати «Властивості». Дані способи будуть працювати в будь-якій версії Windows.

властивості системи можна відкрити через «Панель управління». Якщо у вас Windows 7 або більш нова версія Windows, то для того щоб відкрити властивості системи вам необхідно відкрити Панель управління» і перейти в розділ «Система і безпека – Система». У Windows XP досить просто відкрити «Панель управління» і перейти в розділ «Система».

Якщо у вас Windows XP, то вікно з властивостями системи буде виглядати так як на скріншоті нижче.

У Windows 7, Windows 8 і Windows 10 вікно з властивостями системи виглядає трохи по-іншому (знімок внизу).

Але, як би не виглядало вікно з властивостями системи, тут завжди буде вказано назву вашого процесора. Введіть назву моделі процесора в будь-яку пошукову систему і перейдіть на офіційний сайт виробника.

На сайт виробника, вивчіть технічні характеристики вашого процесора і знайдіть там інформацію про кількість ядер в процесорі.


Спосіб № 2. Перегляд інформації про процесорі за допомогою програми CPU-Z.

Також ви можете дізнатися скільки ядер на комп'ютері за допомогою спеціальних програм. Наприклад, можна використовувати програму CPU-Z. Дана програма розроблена для перегляду технічних характеристик процесора. З її допомогою можна дізнатися всі характеристики процесора, не заходячи на офіційний сайт виробника процесора.

Для початку вам необхідно скачати програму CPU-Z з офіційного сайту. Для цього перейдіть на сайт http://www.cpuid.com/softwares/cpu-z.html натисніть на кнопку «SETUP ENGLISH».

Після цього встановіть програму CPU-Z на свій комп'ютер.

І запустіть програму за допомогою ярлика на робочому столі. Після запуску даної програми ви побачите всю можливу інформацію про вашому процесорі. Для того щоб дізнатися скільки ядер на комп'ютері (на процесорі) зверніть увагу на параметр Cores, який знаходиться в самому низу вікна.

Поряд з цим параметром буде вказано скільки ядер на вашому комп'ютері.

загрузка...
загрузка...