Як налаштувати інтернет від Ростелеком самостійно - комп'ютерна діагностика

загрузка...


Ростелеком, мабуть, найвідоміша компанія, що пропонує свої послуги на ринку телекомунікаційних послуг. Фірма займає перше місце в Росії за кількістю підключених абонентів. Напевно, у кожного другого чоловіка вдома підключений інтернет, телебачення або домашній телефон від Ростелекому.

У зв'язку з такою популярністю, зростає і кількість питань, пов'язаних з налаштуванням домашнього обладнання. Звичайно, компанія не залишає в «біді» своїх клієнтів і передбачає виклик спеціаліста на дом. Але це, як правило, час, гроші, а іноді даремно витрачені нерви.

Дана стаття розповість про те, як своїми силами налаштувати підключення інтернету від компанії Ростелеком.


Зміст статті:

 • 1 Інтернет по PPPoE
 • 2 Установка з'єднання PPPoE на домашньому комп'ютері
 • 3 Настройка роутера для роботи з Ростелеком
 • 4 Налаштування ADSL модему для виходу в інтернет від Ростелекому

 • Інтернет по PPPoE

  Компанія Ростелеком пропонує своїм клієнтам високошвидкісний доступ в мережу по протоколу PPPoE. Цей стандарт працює поверх основного протоколу Ethernet. Говорячи простою мовою, ця технологія дозволяє провайдера авторизувати своїх користувачів в системі, яка дає доступ в інтернет, при цьому до неї можна підключити корисні різноманітні сервіси (тарифікація, білінг і тп.).

  Розібравшись у протоколі підключення користувачеві потрібно визначити, що саме йому потрібно налаштовувати. Ця стаття розповідає про підключення, яке можна налаштувати трьома способами:

 • Домашній комп'ютер.
 • Настройка роутера.
 • Технологія ADSL (актуальна для віддалених місць: села, села і тп).
 • Установка з'єднання PPPoE на домашньому комп'ютері

  Щоб налаштувати інтернет від Ростелеком на домашньому комп'ютері необхідно перейти в меню налаштування загального доступу. Для цього необхідно вибрати пункт «Панель управління» - «Мережа та Інтернет» і в віконці, що відкрилося, вибрати відповідний пункт.


  В потрібному меню внизу знаходиться пункт, який відповідає за створення нового підключення. Саме його слід вибрати і натиснути на нього.


  Далі перед користувачем буде представлений вибір для подальшого створення підключення. Тут необхідно вибрати пункт «Підключення до Інтернету».

  Наступне вікно запитає власника комп'ютера про те чи він хоче створити нове підключення або ж налаштувати існуюче. Тут, слід вибрати перший пункт створення нового з'єднання.

  Третій слайд відобразить два варіанти: перший – це підключення по протоколу PPPoE, другий пункт з'єднання за допомогою модему або ISDN. Вибрати слід перший розділ.

  В останньому вікні користувачу буде необхідно ввести свої дані видані провайдером (логін і пароль). А також написати назву свого налаштованого з'єднання. До імені з'єднання немає конкретних вимог, воно може бути довільним. При бажанні, щоб не кожного разу вводити пароль при підключенні, можна поставити галочку в пункті запам'ятати пароль.

  Для зручності користувачу можна вивести ярличок створеного з'єднання на робочий стіл. Щоб виконати це потрібно натиснути поєднання клавіш Win R і ввести команду «ncpa.cpl».

  В меню вибрати своє підключення та натиснути правою клавішею миші, потім вибрати команду створити ярлик. Після цього він з'являється на робочому столі. Тепер для виходу в інтернет буде досить натиснути на ярлик-і у вікні натиснути клавішу «Підключення».

  Настройка роутера для роботи з Ростелеком

  Настройка і установка роутера для роботи з Ростелеком не має яких-небудь специфічних функції. І в рамках цієї статті не буде розглядатися окремі моделі маршрутизаторів. Буде лише показаний загальний принцип конфігурації домашнього роутера для підключення до інтернету Ростелеком.

  В першу чергу необхідно потрапити в веб-інтерфейс роутера. Зазвичай для цього відкривають браузер і вводять поле адреси, наступне 192.168.0.1 або 192.168.1.1. Для більш детальної інформації зверніться до керівництва маршрутизатора. Після введення пароля на вхід потрібно перейти до пункту налаштування мережі (WAN). Тут, як правило, користувачеві пропонують кілька полів з випадаючими списками. Слід вибрати підключення PPPoE і ввести в інші поля свої дані (логін і пароль). Після цього необхідно ретельно перевірити введену інформацію і натиснути на кнопку «Зберегти». Потім роутер перезавантажитися і зробить підключення до інтернету.

  Налаштування ADSL модему для виходу в інтернет від Ростелекому

  Для людей, які проживають у селах і селах або в приватних будинках оптимальним варіантом для виходу в інтернет стає технологія ADSL. Вона передбачає під собою використовувати в якості середовища передачі телефонні лінії. Щоб зв'язати між собою комп'ютер і «телефон» необхідно спеціальний пристрій, зване ADSL модемом.

  Як правило, компанія Ростелеком пропонує своїм клієнтам свої модеми, які легко налаштовуються двома способами:

 • CD диск з майстром налаштування.
 • Конфігурація через веб-інтерфейс.
 • Перший спосіб найлегший. Для нього буде потрібно лише правильно підключений модем та наявність CD привід. Запустивши диск далі потрібно вибрати майстер підключення і слідувати підказкам. У процесі він сам налаштує обладнання і зробить перше підключення до інтернету.

  Але бувають випадки, коли користувачі втрачають цей диск або вони мають сторонній модем. Для них оптимальним варіантом буде налаштування через веб-інтерфейс. Тут необхідно правильно підключити модем до мережі і до комп'ютера. При правильному підключенні до телефонної лінії на ньому повинен безперервно горіти індикатор з назвою DSL.

  Далі, потрібно відкрити будь-якого браузера та ввести в рядку адреси 192.168.1.1 або інший зазначений у керівництві модему. Потім після введення пароля на вхід користувач повинен вибрати пункт з'єднання. Тут потрібно вибрати тип з'єднання PPPoE, ввести ім'я, логін і пароль. Також важливою частиною є правильне введення таких параметрів, як VPI і VCI. Для кожного регіону вони свої. Рекомендується подзвонити в технічну підтримку і дізнатися у них цю інформацію.

  Після введення всіх даних потрібно натиснути кнопку «Зберегти» і почекати поки модем перезавантажиться.

  загрузка...
  загрузка...