Як подивитися температуру процесора - все про комп'ютери

загрузка...

Температура процесора це один із основних параметрів роботи комп'ютера. Значне підвищення температури процесора може призводити до зменшення продуктивності, не стабільній роботі, а також серйозної поломки вашого комп'ютера. Тому дуже важливо стежити за тим, щоб температура завжди була в межах норми. У цьому матеріалі ми розповімо про те, як подивитися температуру процесора

Зараз існує велика кількість різноманітних програм для спостереження за поточним станом комп'ютера. З допомогою таких програм можна контролювати температуру процесора і інших компонентів комп'ютера, робочі напруги, швидкість обертання кулерів та інші параметри. Нижче ми розглянемо ряд найбільш відомих програм, за допомогою яких ви можете абсолютно безкоштовно подивитися температуру вашого процесора.


перевірити температуру процесора

HWMonitor

HWMonitor - одна з найпопулярніших програм для спостереження за температурою комп'ютера. З допомогою HWMonitor ви можете подивитися температуру процесора, відеокарти, чіпсету, а також жорстких дисків. Крім цього дана програма дозволяє контролювати швидкість обертання кулера і поточні напруги на материнській платі, оперативної пам'яті і процесор.

Можна сказати, що HWMonitor зосереджує в одному місці всю найнеобхіднішу інформацію про поточний стан комп'ютера. Дуже важливою перевагою цієї програми є те, що вона регулярно оновлюється і підтримує не тільки настільні комп'ютери, але і практично всі моделі ноутбуків.

Завантажити HWMonitor

Core Temp

Програма Core Temp також користується досить великою популярністю. Особливістю даної програми є те, що вона відображає практично всю можливу інформацію про процесор. Тут можна дізнатися модель процесора, його частоту, напругу, техпроцес, сокет і т. д. Природно тут можна дізнатися температуру процесора. Причому програма відображає не тільки поточну температуру, але також максимальну і мінімальну, яку їй вдалося зафіксувати.

З іншого боку, на відміну від HWMonitor, дана програма відображає дані лише про температуру процесора. А значить, для перегляду температури інших компонентів вам доведеться використовувати інші програми.

Завантажити Core Temp

SpeedFan

SpeedFan це програма, розроблена в першу чергу, для спостереження за кулерами. Але, при бажанні, ви можете використовувати її для того, щоб перевірити температуру процесора, відеокарти і жорстких дисків.

Тому якщо ви хочете переглядати не тільки температуру процесора, але і швидкість обертання кулера на процесорі, то програма SpeedFan може стати відмінним рішенням.

Завантажити SpeedFan

PC Wizard

PC Wizard – це програма для перегляду технічних характеристик комп'ютера. В деякому сенсі PC Wizard є аналогом відомої програми Everest. Але, на відміну від Everest, програма PC Wizard є повністю безкоштовною.

Єдиним недоліком програми PC Wizard є велика кількість інформації, яку програма вивалює на користувача. Іноді в цій купі не потрібної інформації буває важко знайти те, що дійсно потрібно. Навігація по програмі також організована не кращим чином. Наприклад, для того щоб подивитися температуру процесора потрібно відкрити розділ «Залізо», а потім перейти до підрозділу «Voltage, Temperature and Fans».

Завантажити PC Wizard

загрузка...
загрузка...