ESB Payment Card to RUS ESB Payment Card to RUS 7,1,5,3,6,9 що це за переклад - комп'ютерна діагностика

загрузка...


Деякі користувачі, що мають карткові рахунки в ПАТ «Ощадбанк», можуть отримати на свій рахунок платіж, в описі до якого зазначено «ESB Payment Card to RUS ESB Payment to Card», а також ряд цифр (зазвичай 7,1,5,3,6,9). Хто відправник даного платежу, і з якого приводу здійснений даний платіж, зазвичай не вказано, що робити з цими грошима далі не зрозуміло. В даному матеріалі я допоможу таким користувачам і розповім, що таке ESB Payment Card to RUS ESB Payment Card to RUS 7,1,5,3,6,9, як перекладається опис платежу, і яка його функція.


Платіж «ESB Payment Card to RUS 5» у виписці по рахунку


Зміст статті:

 • 1 Що означає«ESB Payment Card to RUS»?
 • 2 ESB Payment Card to RUS – як дізнатися, хто відправив гроші?
 • 3 Висновок

 • Що значить«ESB Payment Card to RUS»?

  Розглянуте мною повідомлення складається з кількох англомовних слів і скорочень, а саме «ESB» (Enterprise Service Bus» - корпоративна системна шина), «Payment» (платіж), «to» (), «Card» (карта), «RUS» (Росія). Підсумовуючи сукупність перерахованих слів, отримуємо, що це платіж, відправлений за допомогою корпоративної електронної системи ПАТ «Ощадбанку» на власну мапу «Ощадбанку» в Росії.


  Крім того, крім зазначеного повідомлення, також може бути додано пропозицію «POPOLNENIE KARTY ZARPLATA». Слово «зарплата» тут не повинен вводити читача в оману, функціонал зазначених платежів набагато ширше, і не зводитися виключно до виплати заробітних плат.

  Зазвичай в описі до даного платежу не згадується, хто і з якою метою відправив платіж. Але в абсолютній більшості випадків таким повідомленням компонуються державні (муніципальні) платежі, що випливають із бюджету, за наступними напрямками:

 • Субсидія на оплату ЖКГ;
 • Допомога по безробіттю;
 • Допомога на дитину;
 • Повернення грошей за дитячий сад за період хвороби малюка;
 • Стипендія;
 • Компенсації за навчання та інші суміжні напрямки.
 • Також можуть бути випадки, коли цей платіж був зарахований на ваш рахунок помилково. Тому якщо ви не впевнені у відправника платежу ESB Payment Card to RUS ESB Payment Card to RUS 7,1,5,3,6,9, рекомендую виконати зазначені мною нижче інструкції, і отримати вичерпну інформацію з даного питання. Інакше, якщо ви витратите ці гроші, то банк може спробувати їх повернути, а це загрожує непотрібними розглядами з відповідальними за повернення коштів службами банку.


  Ідентифікуємо джерело невідомого платежу


  У минулих статтях мною були описані інші повідомлення Ощадбанку - Payment To 7000 Payment і CH Debit RUS MOSCOW SBOL.


  ESB Payment Card to RUS – як дізнатися, хто відправив гроші?

  Після того, як ми визначилися, що таке ESB Payment Card to RUS, спробуємо тепер ідентифікувати джерело і призначення даного платежу. Для цього рекомендую зробити наступне:

 • Звернетеся за допомогою в «Сбербанк Онлайн». Попросіть у фахівців сервісу дані про відправника даного платежу, можливо, вам допоможуть;


  Звернетеся за допомогою в «Сбербанк онлайн»


 • Зверніться на гарячу лінію «Ощадбанку» за телефонами 900, 8-800-555-555-0, 7-495-500-555-0, фахівці гарячої лінії також здатні ідентифікувати джерело розглянутого мною платежу;
 • Зверніться за консультацією до найближчого відділення «Ощадбанку». Попросіть роздрукувати детальну виписку з вашого рахунку, і розсекретити відправника отриманого платежу. Можна також попросити фахівців банку роздрукувати копію платіжного доручення, з якого був здійснений переказ грошових коштів на вашу карту.


  Зверніться за детальною випискою з рахунку в найближче відділення «Ощадбанку»


 • При цьому якщо ви напишіть письмову заяву про деталізації нарахувань по вашій карті, то його обробка банком може зайняти тривалий час, тому необхідно набратися терпіння і почекати відповіді (зазвичай письмового) на ваш запит.

  Висновок

  Якщо вам прийшов платіж з описом «ESB Payment Card to RUS (7,1,5,3,6,9)», то зазвичай це означає який-небудь державний платіж з бюджету, виконує функцію соціального захисту (субсидія, стипендія, допомога на дитину і ін). Для ідентифікації відправника рекомендую звернутися в найближче відділення ПАТ «Ощадбанк», і запитати розширену виписку із зазначенням відправника платежу – це допоможе вам виявити відповідну соціальну службу, та звернутися до неї за більш детальною інформацією щодо отриманої вами сумі.

  загрузка...
  загрузка...