Чити на Starve.io - комп'ютерна діагностика

загрузка...


Масові багатокористувацькі io-ігри стали безперечним хітом останніх років. Поєднуючи спрощену графіку з захоплюючим сюжетом, вони привертають увагу багатьох геймерів, даруючи масу яскравих вражень від захоплюючого ігрового процесу. Розглянута мною гра «Starve.io» є гідним продовжувачем ігор io-жанру. І, незважаючи на недавній час створення, може похвалитися відданою армією своїх фанатів, які проводять за грою багато годин (а то і дні) свого вільного часу. Але оскільки геймплей гри Старве.іо досить не легкий, багато користувачі прагнуть знайти способи полегшити ігровий процес. В даному матеріалі я розповім, які є чіти на Starve.io, і які ігрові секрети допоможуть вам протриматися в грі як можна довше.


Опис чітів і модів на Starve.io


Зміст статті:

 • 1 Спробуйте вижити в Старве.іо
 • 2 Чити на Starve.io
 • 3 Рецепти на Starve.io
 • 4 Висновок

 • Спробуйте вижити в Старве.іо

  Starve.io – типова гра на виживання, за своїм концептом схожа на інші io-ігри Agar.io, Mope.io, Diep.io, Slither.io. Пограли в дану гру користувачі відзначають досить суворий характер гри. Тому гравцеві доведеться добряче попрацювати, щоб протриматися хоча б одні ігрові добу.


  Для незнайомих з грою читачів нагадаю, що у грі вам доведеться виживати в лісі, створювати (крафтить) допоміжні інструменти, уникати диких звірів і недружніх конкурентів. При цьому, крім стеження за повзунком здоров'я і їжі, гравцеві доведеться також стежити за повзунком холоду, адже ігровий вночі холод може стати суттєвою проблемою.

  Чити на Starve.io

  На даний момент чіти для Starve.io тільки створюються низкою зацікавлених розробників, і найближчим часом будуть доступні на ряді сайтів. Слід очікувати їх на англомовних ресурсах slithere.com і на spicandspangames.com також рекомендую регулярно проглядати дану статтю про читах на гру Старве.іо.


  Той, хто хоче першим отримати повідомлення про вийшли читах і модах для Starve.io, нехай напише відповідний коментар до даної статті, і по виходу злому до Starve.io ми негайно повідомивши вас про вийшли читах для цієї захоплюючої гри.


  Добийтеся високого рівня в Starve.io


  Рецепти на Starve.io

  На що потрібно звернути особливу увагу під час ігрового геймплея? Рекомендую наступне:

 • Уважно стежте за смужкою холоду. На неї слід звернути особливу увагу, так як під час ігрової ночі вона скорочується досить активно. Тому, як тільки ви почали грати і збирати ресурси (на початку це деревина), намагайтеся робити це максимально швидко. Постарайтеся знайти дві поруч стоять дерева, що прискорить процес добування даного ресурсу. Коли ви наберете 15 одиниць деревини, то зможете створити дерев'яну кирку, яку можна використовувати для добування каменів. Як тільки ви наберете 5 одиниць каменю і 30 дерева, то це дасть вам можливість розпалити вогонь і уникнути холоду, а інакше доведеться шукати де погрітися на ігровому полі;
 • Грамотно використовувати специфіку дня і ночі без чітів. Якщо ваш сервер має адекватне кількість гравців і вам пощастило «народитися» біля куща з ягодами, зберіть ягоди і шукайте гравця з вогнем. Це простий шлях пережити вашу першу ніч уникнувши холоду і голоду, а потім, з приходом дня, зберіть деревину, і створіть собі дерев'яну кирку (для цього знадобиться 15 дерева);
 • Коли ви зберете досить каміння і дерева, рекомендується розпалити велике вогнище. Кількість потрібних елементів для цього ви зможете дізнатися з нашої статті на сайті Sdelaicomp.ru, де описані всі крафты (рецепти) до гри, його тепло допоможе вам зігрітися;
 • Щоб збирати ресурси більш ефективно, вам потрібно створити верстак (робоче місце), який дозволить вам створити більш практичну кам'яну кирку. Якщо ви хочете полювати, то створіть також спис (довгий радіус дії), або меч (короткий радіус дії, але високий рівень пошкоджень супротивника);
 • Якщо ви не хочете, щоб хтось відвідував вашу базу, створіть стіни поруч зі своїм робочим місцем. Існує кілька рівнів стін, і їх використання залежить від того, наскільки ви хочете захистити свою базу. Під час розміщення елементів стін будьте обережні, так як тільки ви розмістите елемент стіни, його змінити неможливо, а знищити його можна лише з допомогою молотка.


  Ліворуч на екрані - захищена база гравця з вогнем


 • Висновок

  Гра Starve.io – захоплююча ммо гра за якою можна провести величезну кількість свого часу. Грайте в цю гру, прокачуйте свої ігрові знання, вміння і навички. А вийшли незабаром чити на Starve.io додадуть до ігрового геймплею нових, яскравих фарб, подарувавши вам можливість пройти якомога далі в цій чудовій грі.

  загрузка...
  загрузка...