Чому гріється Айфон 4 - комп'ютерна допомога

загрузка...

Проблема перегріву Айфона 4 турбує всіх без винятку власників таких гаджетів. Різниця лише в тому, що у кого-то ця проблема проявляється сильніше, а у кого-то вона майже відсутня, але факт залишається фактом: Айфон 4 перегрівається у всіх і іноді перегрів супроводжується швидкою розрядкою акумулятора.

Можливі причини нагріву

Існує кілька причин сильного перегріву Айфона 4.


Смартфон може сильно грітися:

 • при запущеній грі, в якої високе розширення;
 • при перегляді фільму, які багато «важить»;
 • загалом, при будь-якій дії, яка сильно перевантажує процесор.
 • При таких процесах нагрівання нормально.


  Фото: iPhone 4


  Крім цього причиною перегріву може стати:


 • пошкодження;
 • струс;
 • попадання води в корпус Айфона.
 • Ось після таких пригод краще відразу звернутися в сервіс.

  При зарядці

  Слід розрізняти нагрівання Айфона 4 під час зарядки, коли телефон підключений до зарядного пристрою). У першу чергу варто перевірити, чи правильно підключено зарядний пристрій і не хитається чи роз'єм. Виробники стверджують, що невеликий нагрів при зарядці – це цілком природно.

  Це означає, що якщо смартфон підключений до зарядного пристрою і трохи нагрівся – то це в порядку речей. Якщо ж він сильно гріється, то рекомендується відключити телефон від зарядки, дати охолонути і знову підключити.


  Фото: індикатор показує зарядку


  Акумулятори, які встановлені в Айфоні 4 не володіють пам'яттю і це означає, що їх можна заряджати в будь-який час і не обов'язково безперервним циклом. Дуже шкідливо для телефону його використання в момент зарядки.

  В той час, коли смартфон підключений до ЗУ, краще не запускати на ньому ігри чи фільми. Таке використання Айфона може призвести до виходу з ладу як зарядного пристрою, так і акумулятора.

  При швидкій розрядці

  Багато хто скаржиться на те, що iphone 4 гріється і швидко розряджається. Найчастіше причиною швидкої розрядки Iphone є синхронізація Айклауд.


  Хочете підкоригувати роботу своєї ОС? Читайте статтю, як правильно перевстановити Windows 7 на ноутбуці.

  Встановити Віндовс XP з флешки, знаходиться тут.

  Всі про це забувають і в комбінації з постійно включеною передачею даних через мобільну мережу. Так само для кращої роботи пристрою краще не допускати повної розрядки акумулятора.

  Для коректної зарядки необхідно, щоб на індикаторі батареї залишалося не менше одного поділу до початку моменту підзарядки. Якщо ж акумулятор сідає остаточно і дати йому відійти, то це може призвести до виходу з ладу акумулятора, або до короткого замикання, або до інших не менш неприємних наслідків.

  Відео: Apple iPhone 4 не включається

  При виключенні

  Часто буває так, що Айфон 4 вже вимкнений, і все одно нагрівається. Така ситуація в принципі не повинна відбуватися, адже вимкненні апарату повинно дати йому «відпочинок». Ну, якщо вже так сталося, це означає, що телефоном потрібна перезавантаження.

  Тут пристрою просто потрібно дати час, щоб адаптуватися. Іншими словами потрібно просто дати телефону охолонути і перезавантажити його. У більшості випадків така дія вирішує проблему.

  Якщо ж така складність буде повторюватися, і перезавантаження не буде допомагати, то краще всього звернутися з цією проблемою в сервісний центр.


  Фото: айфон гріється при зарядці


  При включенні

  Якщо афнон 4 гріється при включенні, то це, найімовірніше, свідчить про короткому замиканні. Слід перевірити всю систему харчування на наявність короткого замикання, або про труднощі з програмним забезпеченням. Таке нагрівання найбільш небезпечно для iPhone.

  iPhone 4 гріється і не включається

  Якщо айфон не включається перша причина відсутність заряду батареї. Навіть якщо він нещодавно був заряджений повністю все одно краще перевірити: буває, що гаджет швидко розряджається наприклад, взимку в мороз чи завислого додатка.

  Ще обов'язково потрібно перевірити працездатність самого зарядного пристрою, наприклад, на іншому телефоні. Якщо вже так сталося, що гаджет при зарядці сильно гріється і не реагує на клавішу живлення, то в більшості випадків це говорить про замиканні.

  Вирішити таку проблему дуже просто і для цього потрібно:

 • відкрити задню панель пристрою. Під задньою панеллю біля самого акумулятора є захисний екран контролера заряду. якщо в цей момент підключити зарядний пристрій, то контролер буде дуже сильно нагріватися. Така ситуація виникає найчастіше після того як Айфон розрядився повністю і сам виключився;


  Фото: видалення конденсатора


 • видалити один «зайвий» конденсатор. Після видалення конденсатора потрібно закрити захисний екран контролера заряду і підключити зарядний пристрій.
 • Методи усунення

  Існує кілька способів, які допоможуть вирішити проблему перегріву Айфона.

  Для цього потрібно встановити причину перегріву, це може бути:

 • енергоємний процес, який завжди супроводжується перегрівом;
 • коротке замикання;
 • причини, які вимагають глибокої діагностики.
 • Ну а вирішити проблему досить просто:

 • якщо причина в короткому замиканні, то потрібно усунути замикання;
 • якщо Афон перегрівається з-за великої витрати і споживання енергії, то слід дати апарату відпочинок, після такої інтенсивної роботи;
 • якщо ж пристрій сильно постраждала від механічного впливу, падало або потрапляло у воду. Слід негайно віднести його в сервісний центр.


  Фото: перевірка зарядки


 • Існує кілька причин нагріву iPhone 4 і не всіх з них є критичними.

  Є енергоспоживаючі процеси, які завжди супроводжуються нагріванням телефону, це:

 • зарядка телефону;
 • розмова по телефону;
 • перегляд фільму або відео.

 • Докладна установка Windows 7 на ноутбук.

  Самий кращий антивірус за підсумками тестування, тут.

  Програма для відновлення даних з жорсткого диска. Вибрати тут.

  А от якщо Айфон 4 гріється без видимих причин, або він розігрівся дуже сильно і при цьому не функціонує, то це вже критична ситуація, і є кілька варіантів її вирішити.

  Якщо телефон падав або на нього потрапляла вода чи щось схоже, то його краще всього віднести в сервісний центр, де фахівці допоможуть усунути поломку. Є так само процедури, які допоможуть вирішити такі складності будинку, не вдаючись до послуг фахівців.

  загрузка...
  загрузка...