Як відключити оновлення Windows 7 і Windows 8 - все про комп'ютери

За замовчуванням, в операційних системах Windows 7 і Windows 8 включена система оновлення. За це відповідає так званий «Центр оновлення Windows», він відповідає за регулярне отримання та встановлення оновлень.

У деяких ситуаціях виникає необхідність відключити оновлення Windows. Наприклад, для того щоб заощадити трафік. Крім цього оновлення відключають користувачі піратських версій Windows. У даному матеріалі ми розповімо про те, як відключити оновлення Windows 7 і Windows 8.

Відключення оновлень для Windows 7 і Windows 8 через Панель управління

Відкрийте Панель управління. Якщо ви використовуєте Windows 7, то ви можете відкрити Панель управління з меню Пуск, якщо ви використовуєте Windows 8, то відкрийте стартовий екран і введіть у пошук «Панель управління».


На панелі керування відкрийте розділ «Система і безпека».

Далі відкрийте розділ «Центр оновлення Windows».

Після цього перед вами відкриється вікно «Центр оновлення Windows». В цьому вікні потрібно натиснути на посилання «Налаштування параметрів». Ця посилання знаходиться в лівому бічному меню.

Далі відкриється вікно «Настройка параметрів» в якому можна вибрати спосіб установки оновлень для Windows.

За замовчуванням встановлений спосіб «Встановлювати оновлення автоматично». Для того щоб повністю відключити оновлення Windows потрібно встановити спосіб на «Не перевіряти наявність оновлень».

Після того як ви змінили спосіб установки оновлень, налаштування потрібно зберегти натисканням на кнопку «OK». Після цих нескладних маніпуляцій, оновлення Windows буде вимкнено.

Відключення служби оновлень для Windows 7 і Windows 8

Відключення через Панель управління цілком достатньо. Але якщо є необхідність, ви можете вимкнути і службу, яка відповідає за роботу «Центру оновлень Windows».

Відкрийте вікно «Керування комп'ютером». Простіше всього це зробити за допомогою пошуку. Відкрийте меню Пуск або стартовий екран (якщо у вас windows 8) і введіть «Керування комп'ютером». У вікні «Керування комп'ютером», перейдіть в розділ «Служби».

У списку служб знайдіть «Центр оновлення Windows».

Відкрийте властивості служби «Центр оновлення Windows», це можна зробити з контекстного меню або простим подвійним кліком. Після цього перед вами відкриється вікно з властивостями даної служби. Тут потрібно змінити «Тип запуску» служби з «Автоматично» на «Вимкнено» і після цього натиснути на кнопку «Зупинити».

Після виконання всіх дій закрийте вікно з властивостями натисканням на кнопку «ОК». Ці дії призведуть до повного відключення служби.