Як користуватися Nexus Mod Manager - комп'ютерна діагностика

загрузка...


Багато завзятих любителів комп'ютерних ігор знають, наскільки перетворює гру якісно створений ігровий мод. Поліпшується деталізація текстур, зростає ігровий AI, з'являються нові персонажі, захопливість геймплея зростає. При цьому установка нового мода може бути пов'язана з цілим знищення дрібних проблем, потенційно здатних звести нанівець всі переваги даного мода. Тут нам на допомогу приходять спеціальні програми для встановлення модів, і на одній із них, під назвою «Nexus Mod Manager я зупинюся в даному матеріалі. В якому розповім, що таке Nexus Mod Manager, як його встановити, і як користуватися цією програмою на вашому ПК.


Працюємо з Nexus Mod Manager


Зміст статті:

 • 1 Що таке Nexus Mod Manager
 • 2 Як завантажити Nexus Mod Manager
 • 3 Як користуватися програмою Nexus Mod Manager
 • 4 Висновок

 • Що таке Nexus Mod Manager

  Nexus Mod Manager (NMM) – це безкоштовна програма з відкритим кодом, що дозволяє завантажувати, встановлювати та оновлювати моди для лінійки популярних ігор.


  Функціонал NMM повністю автоматизований, всі процеси відбуваються за пару кліків, уберігаючи від різної інсталяційної рутини. Відключення (видалення) раніше встановленого мода проводиться не менш швидко, дозволяючи уникнути витрати часу на пошук і видалення відповідних файлів в тілі гри.

  Для установки потрібного мода вам буде досить вибрати його, далі Nexus Mod Manager завантажить і встановить даний мод в потрібну ігрову директорію на вашому ПК.


  Серед підтримуваних NMM ігор - популярна action/RPG «Fallout 4»


  Як скачати Nexus Mod Manager

 • Для того, щоб почати користуватися Nexus Mod Manager необхідно буде завантажити цю програму з сайту Nexusmods.com.
 • Перейдіть на цей сайт, натисніть вгорі на напис «not logged in», у віконці виберіть «create an account» (створити аккаунт).
 • На сторінці, що відкрилася, натисніть на кнопку «Register» праворуч (nexus mod manager реєстрація), промотати відкриту сторінку вниз і натисніть на кнопку «Create Account».

 • Натисніть «Create Account» для створення облікового запису


 • У вікні реєстрації введіть своє ім'я чи нік (Username), е-мейл, пароль до свого акаунту (Password), ще раз той самий пароль (Confirm Password), вкажіть свою стать (Gender).
 • Потім вам буде необхідно відповісти по-англійськи на питання програми, яка хоче упевнитися, що ви не бот.
 • Якщо ви не знаєте англійську мову на належному рівні, тоді рекомендую скористатися програмами-перекладачами, який допоможуть дати англомовний варіант правильного відповідь на зазначене питання.
 • Потім введіть капчу у відповідному рядку, поставте галочку навпроти «i've read and agree to the Terms of Use» і натисніть на кнопку «Create Account».
 • На ваш е-мейл буде надіслано лист з підтвердженням реєстрації, і, після натискання на посилання в ньому, ви отримаєте можливість увійти на сайт під обраним раніше логіном і паролем.

 • Проходимо процедуру реєстрації


  Тепер скачайте Nexus Mod Manager, вибравши відповідну версію для своєї операційної системи, і встановіть дану програму на ПК.


  Як користуватися програмою Nexus Mod Manager

  При своєму першому запуску NMM почне автоматичний пошук на ПК підтримуваних нею ігор. При необхідності ви можете перервати процес, самостійно встановивши або знявши галочки з потрібних ігор. Якщо додаток Nexus Mod Manager не знайде хоча б одну з підтримуваних ігор, він достроково завершить роботу. Ви можете вказати програмі шлях до гри, без необхідності чекати, поки NMM знайде цю гру на комп'ютері (клікніть на кнопку з трьома крапками поруч з назвою потрібної гри).


  Потім вам буде необхідно вибрати одну з встановлених (і знайдених NMM на вашому комп'ютері) ігор, з модами до якої ви бажаєте працювати.


  Виберіть потрібну вам гру


  Якщо ви захочете змінити гру, з якої ви в даний момент працюєте, тоді натисніть на кнопку у правому верхньому куті (Default game). Також ви можете знову просканувати комп'ютер на наявність підтримуваних NMM ігор натиснувши на «Rescan Installed Games».

  На головному екрані присутні дві основні закладки – «Mods» (Моди) і Plugins (плагіни до мод).


  Робоче вікно програми Nexus Mod Manager


  Для установки мода необхідно буде знайти його на одному з інтернет-ресурсів. Наприклад, можна скористатися вже згаданим сайтом Nexusmods.com, де міститься величезна кількість модів до підтримуваних NMM ігор (наприклад, моди до гри Fallout 4).

 • Переходьте на Nexusmods.com, тиснете на закладку «Files», клікаєте на «Browse files».
 • Вибираєте потрібний мод, у вікні опису мода переходите на вкладку «Files».
 • Тут тиснете на кнопку «Download manager with», вибираєте завантаження з допомогою допоміжного інструменту «Nexus Mod Manager», і клікаєте на «Відкрити посилання».
 • Обраний мод буде закачано на ПК за допомогою NMM, і з'явиться у списку модів програми. Для його активації клікніть на ньому, а потім натисніть на кнопку з великою зеленою галочкою зліва.
 • Для ручного додавання мода, вже наявного на нашому комп'ютері, достатньо натиснути на зелений плюсик в головному вікні NMM, і вказати програмі шлях до потрібного моду на жорсткому диску.
 • Після його завантаження, і появу у списку наявних модів, його також необхідно активувати, натиснувши на зелену галочку.
 • Для запуску гри з обраним нами модом тиснемо на велику кнопку зліва зверху «Launch (ім'я ігри)».
 • Якщо вам необхідно відключити встановлений раніше мод, тоді клікніть на потрібний мод і ліворуч виберіть «Diactivates the selected mod» або двічі клікніть на рядок з даними модом.
 • Відео за встановлення і користування Nexus Mod Manager:

  Висновок

  Щоб використовувати Nexus Mod Manager необхідно пройти процедуру реєстрації на сайті Nexusmods.com, а потім завантажити та встановити NMM до себе на ПК. Користуватися програмою досить легко, інтерфейс простий і зрозумілий, управління програмою не викличе у користувача особливих проблем. Використовуйте NMM для роботи з модами, це дозволить суттєво полегшити роботу з ними, а ігровий процес завдяки встановленим модам засяє новими, яскравими фарбами.

  загрузка...
  загрузка...