Варіанти установки Google пошуком за замовчуванням в Mozilla Firefox - комп'ютерна допомога

загрузка...

Кожному подобається щось своє. Всі користуються різними браузерами і воліють власні налаштування. Нав'язування параметрів пошуку за умовчанням розробниками програмного забезпечення не подобається багатьом користувачам.

Однак доводиться користуватися тим, що дають, щоб не відмовлятися від улюбленого браузера.


На щастя, кожна програма дозволяє змінити налаштування пошуку. Прочитавши статтю, ви дізнаєтеся, як це зробити, після чого зможете користуватися тією системою, яка вам найбільше підходить.

Проблема також виникає при установці багатьох ігор і додатків, установник яких розрахований на неуважність користувача. Сотні програм встановлюють плагіни різних систем і їх вбудовують в ваш браузер, тим самим змінюючи пошукову систему.

Що дає нам пошук через Google

Пошукова система Google не містить нічого зайвого, на відміну від свого конкурента, де додатків і функціоналу занадто багато. Цей пошуковик не обмежений рамками російськомовного населення і цілком зможе знайти інформацію в будь-якій точці світу на будь-якій мові.


Фото: браузер Mozilla Firefox


Функція пошуку в Google дуже зручна і дозволяє задавати різні критерії, такі як:

 • регіон;
 • дата публікації;
 • ресурс, на якому потрібно знайти інформацію;
 • критерії виключення слів з пошукової фрази або навпаки посилення впливу слова в реченні;
 • можливість відображення інформації за ключовими словами в описі відео, зображень, місцезнаходжень і карт, а також у бібліотеках і доповнення.

 • Фото: зробити google пошуком за замовчуванням


  Крім того, функціонал пошуковика містить можливості миттєвого перекладу веб-сторінок на сотні мов. І ви завжди можете вибрати той, який вам найбільш зручний. Якщо ваш запит відрізняється від системного мови і місця, вказаного вами або певного системою, Google запропонує вам переклад фрази.

  Для управління пошуком можна скористатися мікрофоном або екранної клавіатури, що дуже зручно при використанні сенсорних екранів або додаткових медіа пристроїв, наприклад, телевізора або ігрової приставки.

  Відео: Google стартова сторінка

  Робимо з допомогою

  Завдяки високій швидкості роботи і якісному відбору знайдених сторінок, а також вбудованою перевірці ресурсів на віруси і шкідливий код, користувачам дуже подобається пошуковик від Гугл. Найбільш часто зустрічається питання: чи можна зробити Google пошуком за замовчуванням в Mozilla Firefox, бо цей браузер дуже популярний.


  Роутер D-LINK підключаємо до Інтернет? Читати статтю, як налаштувати роутер DIR 320.

  Як швидко увійти в налаштування роутера? Далі.

  Рядка пошуку

  На відміну від багатьох інших браузерів Firefox містить зручну рядок для пошуку. На сьогоднішній день кожна програма для серфінгу по інтернету дозволяє робити це безпосередньо з адресного рядка, і багато хто ставлять її під сумнів необхідність.


  Фото: Рядок для вибору системи і введення запиту


  У цьому рядку є можливість вибору необхідної пошукової системи зі списку, куди входять найбільш відомі і користуються популярністю. Крім того, є можливість знайти товар в одній з великих мереж магазинів. І ще, якщо ви хочете додати особливу систему, можна скористатися «Управлінням пошуковими плагінами» і додати необхідний або видалити непотрібний вам.

  Як правило, Google бере участь у цьому переліку за замовчуванням, і його можна вибрати. Проте збій або встановлення додатків може вплинути на його склад. Для того щоб повернути улюблений пошуковик на місце, необхідно в управлінні пошуковими плагінами натиснути кнопку «Відновити набір за умовчанням».


  Фото: Зміна переліку пошукових систем


  Редактора налаштувань Firefox

  Firefox дозволяє редагувати налаштування на рівні системного адміністратора за допомогою команди: «about:config». Її необхідно ввести в адресний рядок для того, щоб відкрити список команд для управління прихованими опціями браузера.

  Оскільки цей режим дозволяє змінити критичні для роботи програми установки, потрібно підтвердити свої наміри і обережність дій.


  Фото: команда about:config


  Далі для зміни налаштувань за замовчуванням необхідно виконати наступні дії:

 • після набору команди «about:config» «розумної» адресному рядку з'явиться список всіх доступних команд з можливістю фільтрації по імені;
 • в полі «Фільтр» необхідно вбити наступний параметр «browser.search.defaultenginename» (без лапок);
 • відкриється вікно зміни значення введеного вами параметра, необхідно набрати: «Google»;


  Фото: Зміна значення параметра за замовчуванням


 • таку операцію треба виконати для наступної змінної, змінивши значення на потрібну вам: «browser.search.selectedengine»;
 • мінлива «keyword.URL» також повинна бути змінена у випадку, якщо параметр відрізняється від «http://www.google.ru/search?hl=ru&q=»;
 • на всяк випадок рекомендується перезапустити браузер для застосування налаштувань.
 • Виконавши в точності всі зміни значень за замовчуванням буде встановлений Google.

  Кнопки Відкрити меню

  Встановити потрібні параметри для пошуку за промовчанням можна через кнопку «Відкрити меню», в лівому верхньому кутку у вигляді трьох смужок.


  Фото: кнопка Відкрити меню


  Тут можна підійти з двох сторін:

 • у вікні, вибрати «Налаштування» і перейти в розділ зміни параметрів «Пошук», де можна вибрати систему за замовчуванням, а також включити/вимкнути непотрібні плагіни або додати, скачавши з інтернету;


  Фото: відкриття вкладки Настройка


 • натиснути кнопку «Змінити» і вибравши «Показати/приховати панель» дозволити використання меню;


  Фото: настойка пошуку


 • тепер можна перейти на вкладку «Інструменти» і виберіть «Налаштування», після чого відкриється вікно аналогічне описаному в пункті 1.
 • Пункт меню Інструменти

  Ще один спосіб змінити налаштування пошуку за умовчанням – це скористатися налаштуваннями браузера. Такий стандартний метод використовувався в старих версіях, коли адресна рядок ще не була «розумною».


  Фото: вибір вкладки Настройки


  Щоб виконати цю операцію, необхідно виконати наступні дії:

 • викликати панель меню в браузері Firefox. Для цього необхідно натиснути кнопку Alt на клавіатурі;
 • вибрати Інструменти і в випадаючому списку «Налаштування»;
 • на панелі керування перейти до налаштування «Пошук»;
 • функціонал дозволяє підключити або відключити системи рядка пошуку, вибрати одну з них або відновити налаштування і повернутися до початкового переліку.
 • Відео: браузер за умовчанням

  Якщо браузера від Яндекса

  В інтернеті широко поширена версія браузера Firefox від Яндекса. Це спеціально створена і адаптована під yandex.ru програма. Вона напхана вбудованими плагінами, функціями системи та відповідним пошуком.


  Фото: Mozilla Firefox Яндекс версія


  На жаль, у такій версії жоден з наведених способів не працює. Як стверджують розробники, це зроблено для безпеки від зміни пошукової системи без відома користувача. Щоб ви не робили з пошуком за замовчуванням в такому браузері, він все одно залишиться Яндексом.


  Локальна мережа і крапка загального доступу в інтернет. Читати статтю, настройка локальної мережі через wifi роутер.

  Mikrotik — швидке налаштування точки доступу RB951G-2HnD. Докладніше тут.

  Покрокова настройка роутера D-LINK DIR-620 для Білайн. Читати по посиланню.

  Користуйтесь браузером Firefox, точніше, чистої його версією від компанії Mozilla. Вибирайте самі, які плагіни встановлювати і якими пошуковими системами користуватися. Якщо ж якась програма змінить настройки, тепер ви з легкістю зможете повернутися до улюбленого пошуковика.

  загрузка...
  загрузка...