Табір.ру мобільна версія сайту знайомств - комп'ютерна діагностикаЗа легендою робіт Платона раніше чоловік був розділений на дві частини, і тепер кожна з них приречена все життя шукати свою другу половинку з метою знайти втрачені раніше цілісність і єдність. Ми шукаємо близької людини, думаємо про нього, мріємо про те, чи тієї, хто прийде в наше життя, зробивши її яскравою, щасливим, наповненим радістю і смислом. Активним інструментом таких пошуків часто виступають сайти знайомств, і в цьому матеріалі я розповім про одному такому сайті – Tabor.ru, а також розповім про його специфікації мобільної версії сайту знайомств Табір.ру.


Знайомства в Tabor.ru


Зміст статті:

 • 1 Особливості ресурсу Табір.Ру
 • 2 Мобільна версія сайту знайомств Табір.ру для смартфонів
 • 3 Висновок

 • Особливості ресурсу Табір.Ру

  Чим гарний Табір.ру? Це сайт знайомств, заснований ще в 1997 році, тобто історія роботи даного проекту налічує майже 10 років. База користувачів містить більше 5 мільйонів чоловік, щохвилини онлайн там перебувають десятки тисяч користувачів. Серед позитивних бонусів ресурсу я б відзначив такі:


 • Зручність спілкування. Ви проходите швидку реєстрацію з мобільного пристрою, і відразу одержуєте свою заслужену увагу від інших користувачів (особливо це стосується дівчат);
 • Швидкий відсів. Якщо в спілкуванні вам хтось не сподобався – завжди можна натиснути на зручну кнопочку «Ігнор» і забути про дражливому людину назавжди;
 • Ви бачите всіх, хто відвідував вашу сторінку за допомогою вкладки «Гості». Для відстеження уваги до своєї персони-це дуже зручна функція;
 • На ресурсі Табір.ру працює коментування та оцінки до ваших фото, зручна класика;
 • Ефективна функція пошуку. Ви можете відібрати всіх наявних користувачів по параметрам – стать, вік, місто, інтереси, знак зодіаку, сімейний стан, риси характеру і багато іншого. Особливо зручно зроблена функція пошуку тільки тих, у кого є фото – це допоможе ефективно відсіяти небажаних анонімусів;


  Скріншот мобільної версії інтерфейсу сайту Tabor


 • На сайті розміщено безліч статей по специфіку гендерних відносин, знайомств, романтики і так далі;
 • Чимось схожий з зоною обміну Spaces;
 • Приязна адміністрація сайту. Адміни сайту завжди доброзичливо налаштовані до користувачів і готові прийти на допомогу в будь-якій скрутній ситуації. Щоб зв'язатися з ними потрібно вибрати розділ «Допомога» або написати їм за адресою support@tabor.ru.
 • Якщо вас цікавлять відгуки табір.ру, то безліч користувачів відзначають зручність роботи з мобільною версією сайту.
 • Мобільна версія сайту знайомств Табір.ру для смартфонів

  Не секрет, що серфити в мережі з мобільних пристроїв не завжди буває зручно, в першу чергу, із-за проблем з масштабуванням, а також іншої відповідної специфікою. Розробники Табір.ру подбали і про це, створивши мобільну версію сайту. Для її активації досить перейти вниз сторінки і вибрати опцію «Мобільна версія сайту» (або просто перейти за цим посиланням).


  Вибір версії Tabor.ru для мобільних телефонів


  Також існує неофіційне мобільний додаток Табір.ру на Андроїд. Судячи з усього, воно створене іншими розробниками, і безпеку його залишається під питанням. Хто бажає, може пошукати його на Плей Маркет.


  Вам обов'язково потрібно оцінити Табір.ру


  Висновок

  Якщо вам зручно знайомитися з допомогою вашого мобільного телефону, то мобільна версія сайту Tabor.ru доведеться вам дуже до речі. Величезна кількість користувачів сайту знайомств, зручна функція пошуку і відсіву небажаних користувачів, швидкий і стабільний функціонал ресурсу дозволить вам познайомитися з багатьма симпатичними людьми, а в майбутньому, можливо, і знайти свою другу половинку.