Як встановити шрифти - все про комп'ютери

загрузка...

Операційна система Windows оснащується безліччю різноманітних шрифтів. Так, в Windows XP c встановленим пакетом офісних програм Microsoft Office 2003 доступно приблизно 250 шрифтів. При використанні більш нових версій Windows і Office кількість доступних шрифтів ще більше. Але, незважаючи на кількість встановлених в системі шрифтів, не рідко виникає ситуація, коли користувачеві потрібно встановити нові шрифти. У даній статті ми розповімо про те, як встановити шрифти і вирішити цю складну задачу.

Встановлювати шрифти досить просто. По-перше, перед установкою шрифти потрібно розпакувати, оскільки більшість шрифтів поширюється у вигляді архівів. Після того, як шрифт розпакований, його можна встановити декількома способами.


Спосіб № 1. Відкрийте шрифт звичайним подвійним кліком лівою кнопкою мишки. Після цього перед вами відкриється вікно в якому можна подивитися, як виглядає даний шрифт.

Далі потрібно натиснути на кнопку «Встановити», яка знаходиться у верхній частині вікна. Після цього шрифт встановиться автоматично.

Спосіб № 2. Клікніть правою кнопкою по шрифту і виберіть пункт «Встановити».

У цьому випадку запуститься установка відразу і вікно з попереднім переглядом шрифту відкриватися не буде.

Спосіб № 3. Відкрийте Панель управління. У вікні, перейдіть В розділ «Оформлення та персоналізація – Шрифти». Також вікно зі шрифтами можна відкрити за допомогою команди %windir%\fonts, яку потрібно ввести в меню «Виконати».

Після цього перед вами відкриється вікно зі списком встановлених шрифтів. Для того щоб встановити шрифт, просто перетягніть файл у вікно.

Після перетягування файлу запуститься процес встановлення шрифту в систему.

Як видалити встановлений шрифт

У деяких випадках може виникати необхідність у видаленні встановлених шрифтів. Це робиться в Панелі управління з розділу «Шрифти». Тут можна видаляти, приховувати встановлені шрифти. Для цього потрібно виділити потрібний шрифт і натиснути на кнопку «Видалити».

Крім цього шрифт можна приховати. Для цього потрібно виділити потрібний шрифт і натиснути на кнопку «Сховати».

Приховані шрифти не будуть видалятися з системи, але при цьому їх не буде видно в списку шрифтів в інших додатках. Також видалення і приховання шрифтів можна виконувати за допомогою контекстного меню, яке викликається правою кнопкою мишки.

Треба зазначити, що до видалення встановлених шрифтів потрібно підходити з обережністю. Багато шрифти необхідні операційній системі для нормальної роботи. До таких шрифтів відносяться: Courier New (включаючи варіанти: Bold, Italic, Bold Italic), Times New Roman (включаючи варіанти: Bold, Italic, Bold Italic), Arial (включаючи варіанти: Bold, Italic, Bold Italic), Symbol, MS Serif, Wingdings і MS Sans Serif.

загрузка...
загрузка...