Помилка 491 при скачуванні з Маркету - як виправити - комп'ютерна діагностика

загрузка...


В процесі завантаження будь-якої програми з Плей Маркет користувач може зіткнутися з помилкою 491, що свідчить про неможливість завантаження обраного додатка. У цій статті я розповім, що це за помилка 491, коли вона виникає і як виправити помилку 491 при скачуванні з Плей Маркет.


Помилка 491 у Плей Маркет


Зміст статті:

 • 1 Що означає ця помилка в Play Market
 • 2 Як виправити помилку 491
 • 3 Порада 1. Зупиніть або видаліть нещодавно завантажені програми
 • 4 Порада 2. Очистіть дані і кеш вашого гугл-аккаунта
 • 5 Порада 3. Видаліть ваш аккаунт Гугл, а потім створіть новий
 • 6 Порада 4. Спробуйте очистити Dalvik кеш
 • 6.1 Висновок

 • Що означає ця помилка в Play Market

  Зазвичай помилка 491 вказує на те, що телефон не розпізнає встановлений на ньому аккаунт Гугл. Це може бути викликано як проблема зі зв'язком, так і збоями в роботі системних додатків Google.


  Сам текст помилки 491 при скачуванні з Маркету звучить як «Error. (Назва програми) could not be downloaded due to an error (491)». (Додаток не може бути завантажене з-за помилки 491).


  Скріншот помилки 491


  Як уже згадувалося вище, ця помилка з'являється при спробі скачати, або оновити будь-який додаток з Плей Маркет. У вас можуть з'являтися і помилки 491 і DF-DLA 15, інструкції по їх виправленню по посиланнях.

  Як виправити помилку 491

  Для початку просто перезавантажте ваш пристрій, а також спробуйте почекати деякий час. Дуже багатьом користувачам у разі помилки 491 при скачуванні з Маркету допомогла проста перезавантаження смартфона, а у деяких ця проблема зникла сама через кілька годин.


  Якщо ж це не допомогло вам, тоді скористайтеся наведеними нижче порадами.


  Порада 1. Зупиніть або видаліть нещодавно завантажені програми

  Особливо це стосується програми Clean Master, яке є одним з найвідоміших і найбільш одіозних винуватців появи помилки 491. Припиніть роботу цього додатка (а то і видаліть його), а також інших програм, встановлених на вашому телефоні зовсім недавно.

  Порада 2. Очистіть дані і кеш вашого гугл-аккаунта

 • Щоб зробити це зайдіть в налаштування пристрою, виберіть «Програми», потім виберіть «Всі» праворуч, знайдіть в списку додатків Play Market, тапніте на нього.
 • І послідовно натисніть кнопки «Зупинити», «Видалити оновлення», «Очистити дані», «Очистити кеш».


  Видаляємо кеш


 • Потім проведіть ті ж самі операції з додатком Google Services Framework, а також з «Сервіси Google Play» («Сервіси Google Play» оновлення відсутні).
 • Порада 3. Видаліть ваш аккаунт Гугл, а потім створіть новий

  Досить радикальним, але при цьому досить ефективним прийомом боротьби з помилкою 491 при запуску програми є повне видалення акаунта користувача в Гугл, а потім і створення нового, що називається, «з нуля». У більшості випадків це дозволяє позбавитися від помилки 491 та інших подібних їй помилок.


  Видалити аккаунт Гугл


  При цьому звертаючи вашу увагу, що при видаленні вашого аккаунта в Гугл ви можете втратити всі ваші напрацювання та досягнення в іграх від Гугл Плей. Тому затятим ігроманам, я б радив гарненько подумати, перш ніж видалити свій аккаунт.

  Для здійснення видалення зайдіть в налаштування телефону, перейдіть в облікові записи, знайдіть там Google, тапніте на нього, потім натисніть на вашу обліковий запис і виберіть «Видалити обліковий запис» (або «Видалити обліковий запис).

  Після цього перезавантажте ваш телефон, зайдіть в Плей Маркет, створіть новий обліковий запис і спробуйте заново завантажити потрібну програму.

  Порада 4. Спробуйте очистити Dalvik кеш

  Для володарів рут-прав можна також порадити очистити кеш віртуальної машини Dalvik, яка працює на вашому пристрої. Для цього скористаємося зручною програмою для роботи з рут (наприклад, Root Explorer), заходимо з її допомогою в директорію за адресою /data/Dalvik кеш, і видаляє всі знаходяться там файли. Після видалення перезавантажуємо наш телефон.

  Висновок

  У більшості випадків у боротьбі з помилкою 491 при завантаженні додатків фахівці рекомендують очищення даних і кешу системних додатків Гугл, а також видалення старого гугл-аккаунта. Зазвичай це дозволяє виправити таку помилку в Play market, а якщо це не допомагає, то можна подумати над скиданням налаштувань телефону до заводських. При цьому пам'ятайте, що повний reset телефону видаляє практично всі дані користувача, тому звертатися до даної опції потрібно лише в критичних випадках.

  загрузка...
  загрузка...