Як відкрити Панель управління NVIDIA - все про комп'ютери

Панель управління NVIDIA дозволяє налаштувати багато параметрів відеокарти, які не можна змінити з допомогою налаштувань Windows. Зокрема, з її допомогою можна змінити роздільну здатність, налаштувати яскравість і насиченість зображення, повернути екран, налаштувати 3D графіка і багато іншого. У цьому матеріалі ми розповімо про те, як відкрити Панель управління NVIDIA і що робити якщо вона не відкривається.


Спосіб № 1. Контекстне меню на робочому столі.

найпростіший спосіб відкрити Панель управління NVIDIA це скористатися контекстним меню на робочому столі. Для цього потрібно просто натиснути правою кнопкою миші по вільному місцю на робочому столі і в меню вибрати пункт «Панель управління NVIDIA».


Спосіб № 2. Панель управління.

Якщо ви не можете відкрити Панель керування NVIDIA» з допомогою контекстного меню на робочому столі, то можна скористатися альтернативним способом. Для цього відкрийте «Панель управління Windows (Windows 10 для цього зручно використовувати комбінацію клавіш Windows X) і потім перейдіть в розділ «Обладнання і Звук».

Після цього потрібно перегорнути вікно в самий низ і там натиснути на «Панель управління NVIDIA».


Панель управління NVIDIA не відкривається?

Іноді користувачі стикаються з тим, що на їх комп'ютері не відкривається «Панель управління NVIDIA». Зазвичай це сигналізує про неполадки з драйверами. В такому випадку краще всього повністю видалити драйвери від відеокарти NVIDIA і встановити їх заново.

Для того щоб повністю видалити драйвери NVIDIA з комп'ютера скачайте і встановіть програму Display Driver Uninstaller. Після цього перезавантажте комп'ютер у безпечному режимі і запустіть цю програму. Після цього відкрийте випадаюче меню і виберіть там «NVIDIA». Таким чином ви повідомите програмі Display Driver Uninstaller, що хочете видалити драйвери саме від відеокарти NVIDIA.

Далі просто натискаємо на кнопку «Видалення і перезавантаження» і чекаємо поки Display Driver Uninstaller видаляє драйвери і перезавантажить комп'ютер.

Після перезавантаження заходимо в звичайний режим роботи Windows, завантажуємо останню версію драйверів з офіційного сайту NVIDIA, встановлюємо нові драйвери і ще раз перезавантажуємо комп'ютер. У більшості випадків даної процедури буде достатньо для того, щоб Панель управління NVIDIA почала відкриватися нормально.