Відкриваються вкладки з рекламою: як прибрати? - все про комп'ютери

загрузка...

Користувачі часто скаржаться на те, що у них постійно відкриваються вкладки браузера з рекламою. Іноді це відбувається, коли користувач працює з браузером, а іноді просто у випадкові моменти часу. Так чи інакше це відбувається без будь-яких дій з боку користувача.

Якщо у вас такі ж проблеми з рекламними вкладками, то можна з упевненістю сказати ваш комп'ютер заражений шкідливими програмами або простіше кажучи вірусами. Це особливий тип вірусів, який іноді ще називають Adware. Це невеликі програми, які не завдають ніякої шкоди вашим даним і не порушують роботу комп'ютера. Єдине, що вони роблять, це демонструють рекламу. Іноді це виглядає як відкриваються вкладки, іноді реклама страивается безпосередньо в самі веб-сторінки. Нижче ви дізнаєтеся про те, як можна боротися з подібною заразою.


Перевірка комп'ютера за допомогою Malwarebytes Anti-malware

Якщо у вас відкриваються вкладки з рекламою, то перше, що потрібно зробити, це перевірити комп'ютер за допомогою програми Malwarebytes Anti-malware. Це антивірусна програма, яка спеціалізується на рекламних віруси. З її допомогою можна виявити і знешкодити велику кількість рекламних програм, які визначаються на антивірусами як безпечні.

Отже, для того щоб перевірити комп'ютер, спочатку потрібно зайти на сайт https://ru.malwarebytes.com/ і викачати там безкоштовну версію програми Malwarebytes Anti-malware.

Після цього запускаємо завантажений файл і встановлюємо Malwarebytes Anti-malware на комп'ютер. Сам процес установки дуже простий і не вимагає ніяких додаткових коментарів. Просто потрібно кілька разів натиснути на кнопку «Далі» і погодитися з умовами.

Після установки запускаємо програму і натискаємо на кнопку «виконати перевірку».

Після цього потрібно просто дочекатися, поки програма Malwarebytes Anti-malware закінчить перевірку. Після перевірки Malwarebytes Anti-malware покаже список небезпечних файлів і запропонує помістити їх на карантин. Натисніть на кнопку «Перемістити вибрані об'єкти на карантин» для того щоб підтвердити цю дію.

Після приміщення небезпечних вірусів на карантин, програма Malwarebytes Anti-malware запропонує перезавантажити комп'ютер. Натисніть кнопку «Так» для того, щоб підтвердити цю дію.

Після перезавантаження відкрийте браузер і перевірте, чи відкриваються вкладки з рекламою. У більшості випадків, перевірки за допомогою програми Malwarebytes Anti-malware буде достатньо для того, щоб прибрати відкриваються вкладки з рекламою. Якщо це не допомогло, спробуйте виконати процедури, описані нижче.

Видалення залишків після зараження шкідливими програмами.

Якщо ви перевірили комп'ютер з допомогою Malwarebytes Anti-malware, але вкладки з рекламою все одно відкриваються, то можливо після шкідливого софту залишилися деякі сліди, з-за яких вкладки продовжують відкриватися.

Для початку потрібно перевірити ярлик, за допомогою якого ви запускаєте браузер. Клікніть по ярлику правою кнопкою мишки і виберіть «Властивості».

У властивостях ярлика, на вкладці «Ярлик», є текстове поле «Об'єкт». У ньому не повинно бути ніяких адрес сайтів. Якщо там приписаний адресу сайту, то це потрібно видалити. Або ви можете створити новий ярлик для запуску браузера, в якому вже не буде нічого зайвого.

Також потрібно перевірити налаштування самого браузера. Зайдіть в налаштування браузера і подивіться яка сторінка там вказана в якості домашньої.

Ще одне джерело відкриваються вкладок з рекламою – це планувальник завдань Windows. Для того щоб відкрити «Планувальник завдань» ви можете пошукати його в меню «Пуск».

Також ви можете натиснути комбінацію клавіш Windows-R і у вікні ввести команду «Taskschd.msc».

Так чи інакше, ви відкриєте «Планувальник завдань». У «Планувальнику завдань» вам потрібно відкрити розділ «Бібліотека планувальника».

Після цього потрібно вивчити всі завдання, які прописані в бібліотеці.

Переглядаючи завдання потрібно дивитися в першу чергу на вкладку «Дії». Якщо ви знайдете завдання, які запускають браузер і відкривають якісь сайти, то такі завдання потрібно видалити.

загрузка...
загрузка...