5 відмінностей онлайн в Однокласниках відповіді на всі рівні - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Комп'ютерні ігри на пильність і уважність завжди були популярні серед безлічі користувачів. При своїй простоті і нескладність вони дозволяють проводити за комп'ютером багато часу, тренуючи наш «окомір», відточуючи уважність до деталей і візуальну скрупульозність. У даній статті я розповім про одну з таких цікавих гри – «5 відмінностей» опишу її правила, а також навчу знаходити відповіді в 5 відмінностей онлайн в Однокласниках.


Шукаємо відповіді до гри «5 відмінностей онлайн» на ОК


Зміст статті:

 • 1 Сюжет гри 5 відмінностей онлайн в Однокласниках
 • 2 Ілюстрація відповідей у грі 5 відмінностей онлайн
 • 3 Проблеми ігрового процесу
 • 4 Висновок

 • Сюжет гри 5 відмінностей онлайн в Однокласниках

  Сюжет гри «5 відмінностей» досить простий – спочатку зі всієї групи реальних гравців (а іноді і ботів) формується група з 4 гравців, і починається гра. В ході якої гравцям демонструються дві схожі картинки, які мають несуттєвими відмінностями один від одного (різниця від 5 до 10 елементів). Вам необхідно навести курсор на такі відмінності - знайти відповідь, клікнути лівою клавішею миші, зазначені відмінності обведутся кружечком, і ви отримаєте за це ігрові бали, які піднімуть вас по сходах ігрових досягнень.


  Процес автоматичного вибору суперників


  Після закінчення раунду гравець, який набрав найменшу кількість балів, вибуває, а інші гравці починають все спочатку з новою картинкою.

  Також, першим відгадавши всі відмінності на картинці, ви отримаєте зірки, які допоможуть відкрити скрині на ігровій карті.


  Перемога додає зірку в вашу ігрову скарбничку


  В грі є підказки (отримати підказку можна, натиснувши на відповідну кнопку з лампочкою вгорі праворуч, буде показано одну відмінність). За використання підказки з вас знімаються ігрові монети (звичайно 10 монет), які ви можете заробити під час ігрового процесу. Також монети можна отримати за запрошення в гру ваших друзів в ОК, або заплативши реальні гроші.


  У разі поразки вам доведеться почекати близько 10 хвилин, поки почнеться гра, або придбати потрібний час за вже згадані монети.


  Для початку наступної гри доведеться почекати


  Ілюстрація відповідей у грі 5 відмінностей онлайн

  Картинки в «5 відмінностей» тасуються і видаються користувачам досить випадковим чином, тому, яка саме картинка випаде вам в наступний раз точно невідомо. Нижче я подам кілька картинок, виділивши гуртками різницю в візуальних елементів.


  Перша картинка


  Друга картинка


  Третя картинка


  Четверта картинка


  П'ята картинка


  Шоста картинка


  Сьома картинка


  Восьма картинка


  Якщо у вас виникають труднощі в проходженні гри, робіть скріншоти і відправляйте в коментарі ВК нижче під статтею, будемо шукати разом!

  Проблеми ігрового процесу

  Перерахувавши кілька відповідей у грі 5 відмінностей онлайн , не можна не згадати і низку недоліків даної гри. Зокрема, стали масовими скарги користувачів на раптові збої в грі, коли перестають опитуватися будь-які відмінності в грі (при натисканні на них). Перевантаження ігри (перезавантаження браузера) не дає рівним рахунком нічого, змушуючи думати, що є основоположні проблеми з самим кодом гри.

  Ця дисфункція тимчасово лікується натисненням на кнопку підказок (поки у вас є монети), але коли монети закінчуються даний збій не вилікувати вже нічим (залишається лише чекати, поки розробники виправлять згадану проблему).


  У безлічі користувачів відмінності в грі перестали опитуватися


  Висновок

  Гра «Знайди 5 відмінностей» - яскравий приклад захоплюючої гри, спрямований на уважність гравця, його вміння знаходити і відзначати різницю в деталях. Вона стане прекрасним варіантом проведення часу, дозволяючи з користю провести вільні хвилини, подарувавши собі безліч радісних миттєвостей від захоплюючих ігрових перемог.

  Рекламний блок