Найкращі VPN для Google Chrome - комп'ютерна діагностикаVPN (віртуальна приватна мережа) — це технологія, яка приховує весь мережевий трафік користувача шляхом його перенаправлення на сторонні сервера. Це поліпшений спосіб анонімізації для браузера Google Chrome порівняно з підміною IP-адреси і використанням проксі-серверів, так як додатково весь трафік шифрується — зламати його не зможе навіть провайдер. Віртуальні приватні мережі широко використовуються організаціями для забезпечення безпеки зв'язку головного офісу з філіями, а також звичайними користувачами для обходу різних обмежень і блокувань, захисту при використанні публічних Wi-Fi і в інших цілях.


Плагіни ВПН на Гугл Хром


Зміст статті:

 • 1 Як працює VPN
 • 2 Hotspot Shield - безкоштовний клієнт VPN для Chrome
 • 3 TunnelBear - дозволяє розблокувати сайти
 • 4 ZenMate VPN - анонімна передача даних
 • 5 Hola - відмінний VPN для браузерів

 • Як працює VPN

  Детальніше про те, як працюють віртуальні приватні мережі, можна дізнатися з відео.


  Раніше отримати доступ до VPN можна було тільки за допомогою спеціального платного ПЗ, шифрувального весь трафік, що проходить через канал користувача. Однак сьогодні в більшості випадків достатньо безкоштовного розширення, вбудованого в браузер.

  Першим браузером, в якому з'явилася вбудована віртуальна приватна мережа, став Opera; тепер скористатися VPN можуть і користувачі Google Chrome і Яндекс браузер. Розширення для браузера відрізняються зручністю використання і надійністю.


  Технологія Virtual Private Network


  Читайте також: Як обійти блокування Вконтакте, Однокласники, Яндекс, Майл.ру в Україні.


  Hotspot Shield - безкоштовний клієнт VPN для Chrome

  Hotspot Shield безумовно заслуговує довіри — обслуговується ця VPN для Хрому компанією AnchorFree, яка представлена на ринку вже більше 10 років і обслуговує 20 млн користувачів по всьому світу. Розширення має понад 350 млн. завантажень в магазині Google Chrome.

  Hotspot Shield забезпечує вільний доступ до заблокованих сайтів, приховуючи IP-адресу і геодані, шифрує трафік алгоритмами банківського рівня. Всі ці функції надаються безкоштовно без обмежень на об'єм трафіку. Є і платна преміум-версія, яка відрізняється кількістю віртуальних серверів — безкоштовно можна підключитися тільки до мереж в США, Франції, Канаді, Данії та Нідерландах.


  Створюємо приватну мережу з Hotspot Shield


  Користуватися розширенням ВПН для Google Chrome дуже просто:

 • Потрібно завантажити його в магазині Chrome і встановити, після чого перезапустити браузер.
 • Щоб підключитися до VPN, потрібно натиснути на іконку Hotspot Shield і відкрити вікно налаштувань, в якому можна вибрати відповідну країну.
 • Після цього мережа включається і вимикається одним кліком по перемикачу.
 • Цікаво: Обхід блокування LinkedIn.

  TunnelBear - дозволяє розблокувати сайти

  Незважаючи на те, що розширення Tunnel Bear не є повноцінною VPN, а всього лише зашифрованим проксі-сервером, воно забезпечує гідний рівень захисту. Це розширення має 5-зірковий рейтинг в магазині Chrome і є одним з найпопулярніших.

  TunnelBear має такі особливості:

 • зручна та швидка реєстрація;
 • найвища швидкість серед подібних сервісів;
 • сервера розташовані в 20 країнах по всьому світу;
 • простота використання — підключення здійснюється в один клік.


  TunnelBear


 • Недолік розширення — обмеження трафіку, що дорівнює 500 МБ на місяць у безкоштовній версії. Розширити його можна підпискою ($50 в рік) або в рамках рекламних акцій.

  Почати користуватися TunnelBear дуже просто — потрібно завантажити і встановити розширення, зареєструватися на офіційному сайті і підключитися за допомогою свого логіна і пароля. Обліковий запис не використовується для відстеження трафіку, він потрібен тільки для перевірки залишився трафіку.

  ZenMate VPN - анонімна передача даних

  На відміну від інших VPN для Chrome, які стали доповненням до повноцінних продуктів, ZenMate почала свою історію з розширення для браузера від Google, не маючи версій ні для однієї операційної системи. Плагін має широку мережу серверів по всьому світу і забезпечує найвищий рівень захисту трафіку; надається доступ до VPN безкоштовно і без обмежень. Головна особливість розширення — можливість автоматичного включення шифрування при заході на певні сайти.

  Недолік ZenMate — дуже агресивне нав'язування преміум-версію, яка коштує $8 і надає доступ до більшого числа серверів на збільшеній швидкості. Після реєстрації буде вискакувати вікно з пропозицією оплати, також модуль буде наполегливо просити підписатися на акаунти компанії в соцмережах.

  відео детально пояснений порядок використання ZenMate:

  Hola - відмінний VPN для браузерів

  Розширення Hola відрізняється від інших VPN механізмом роботи: для приховування трафіку воно використовує комп'ютери своїх користувачів. Самі ж віртуальні мережі розташовані в 15 країнах. Послуги надаються безкоштовно.


  Додаток Hola для розблокування сайтів


  Щоб скористатися Hola на Гугл Хром, потрібно:

 • Завантажити розширення в магазині Chrome і встановити його.
 • Зайти на заблокований сайт.
 • Натиснути на іконку Hola.
 • Вибрати країну.
 • Кілька років тому автори розширення звинувачувалися у продажу конфіденційного трафіку, але після пояснення принципу дії VPN всі звинувачення були зняті.

  Встановлюючи VPN на браузер Google Chrome, слід враховувати, що при їх використанні шифрується тільки трафік з браузера. Щоб забезпечити 100% захист з'єднання з інтернетом, необхідно користуватися повноцінними версіями програм для операційних систем.