Яндекс Интернетометр - виміряти швидкість Інтернету - комп'ютерна діагностикаКоли комп'ютер при виході в Інтернет працює не так швидко як хотілося б, а деякі вікна і сторінки відкриваються занадто довго, виникає сумнів, чи відповідає реальна швидкість інтернету заявленої вашим провайдером. Щоб точно знати, що причина в швидкості інтернету, а не в роботі програмного забезпечення або в технічних можливостях самого комп'ютера можна легко і швидко виміряти цей показник з допомогою інструменту Яндекс Интернетометр.


Сервіс Yandex.Internetometer


Зміст статті:

 • 1 Яндекс.Интернетометр - перевіряємо швидкість з'єднання
 • 2 Що потрібно знати про швидкості Інтернету
 • 3 Найбільший аналог Интернетометра
 • 4 Значення показника Ping в онлайн іграх
 • 4.1 Висновок

 • Яндекс.Интернетометр - перевіряємо швидкість з'єднання

  З допомогою Яндекс.Интернетометр виміряти швидкість Інтернету зможе навіть недосвідчений користувач комп'ютера.


  Достатньо перейти по посиланню на сторінку https://yandex.ru/internet/ і натиснути велику жовту кнопку «виміряти». У результаті через кілька секунд ви отримаєте два виміряних параметра интернетометра від Яндекс:

 • швидкість інтернету вхідне з'єднання
 • швидкість інтернету вихідне з'єднання.


  Результати перевірки швидкості Інтернету


 • Що потрібно знати про швидкості Інтернету

  Пункт 1.Швидкість вхідного з'єднання впливає на те, як швидко відкриваються вкладки різних інтернет-ресурсів і викачуються файли.

  Пункт 2.Висока швидкість з'єднання дозволяє швидко відправляти об'ємну інформацію по електронній пошті, завантажувати файли на хмару і інші сторонні ресурси, вести якісні аудіо і відео трансляції.


  Пункт 3.При використанні Яндекс браузера при повільному інтернеті є режим турбо, який включається автоматично, що дозволяє відкривати інтернет-сторінки швидше.


  Пункт 4.Провайдер зазвичай заявляє вхідну швидкість, а вихідна прописується в контракті найчастіше дрібними цифрами, оскільки вона значно нижче входить. Якщо при багаторазовому вимірюванні швидкості в Yandex.Internetometer показники виявляються значно нижче, прописних в контракті, можете сміливо скаржитися постачальника послуг і вимагати надання швидкості інтернету належної якості.

  Якщо вам легше сприймати інформацію з відео:

  Найбільший аналог Интернетометра

  Ще один ресурс, який є одним з найбільш популярних для вимірювання швидкості інтернету www.speedtest.net/ru/, є альтернативою Яндекс.Интернетометр. Але завдяки частому використанню цього сайту споживачами інтернет-послуг, деякі провайдери хитрують, роблять ресурс пріоритетним і у зв'язку з ним швидкість виявляється несподівано високою, чого немає при з'єднанні з іншими джерелами. Тому важливо перевірити швидкість відразу на декількох призначених для цього сайтах, щоб отримати коректний результат.


  Speedtest.net by Ookla


  Важливо звернути увагу, в яких одиницях ви отримали виміряні показники, і в яких швидкість інтернету прописана в контракті. Біт у 8 разів менше байта. Приставка мега означає 10 у 6-й ступеня, приставка кіло 10 в 3-го ступеня.

  Значення показника Ping в онлайн іграх

  Якщо ви використовуєте не Интернетометр Яндекс, а Speedtest, там є такий показник, як Ping. Важливий він у першу чергу для любителів комп'ютерних ігор. При запуску мережевої програми, інформація від одного комп'ютера до іншого передається невеликими порціями, пакетами. Час, за який пакет інформації дійде до іншого комп'ютера і передасть відповідь на ваш, називається Ping. Його показники, на відміну від швидкості інтернету, повинні бути низькими.

  Чим нижче, Ping тим швидше доходить інформація в мережевій програмі. Якщо цей показник дуже високий, персонажі гри будуть «пригальмовувати», рухатися через деякий час після натискання кнопок гравцем, можуть виникати помилки і збої в грі.

  Висновок

 • Швидкість інтернету виміряти з Яндекс Интернетометр просто, для цього не потрібно володіти спеціальними знаннями і зробити це може навіть першокласник.
 • Звертайте увагу на одиниці вимірювання швидкості інтернету.
 • Не турбуйтеся, що показники вхідної та вихідної швидкості значно відрізняються, це нормально.
 • Показник Ping є важливим для вас, якщо ви любитель мережевих ігор, для інших інтернет користувачів він не має особливого значення.
 • Бажаємо вам з користю і задоволенням провести час в Інтернеті!