Не вдалося завантажити Shockwave Flash в Яндекс Браузері - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Деякі з користувачів Яндекс браузера при спробі переглянути відео на якомусь із сайтів можуть зіткнутися з повідомленням "Не вдалося завантажити Shockwave Flash". У цій статті я розповім, що це за помилка в Яндекс браузері, коли вона виникає і як виправити збій завантаження Shockwave Flash на вашому ПК.


Помилка при відтворенні відео Shockwave Flash


Зміст статті:

 • 1 Що потрібно знати про Shockwave Flash
 • 2 Симптоматика помилки
 • 3 Як виправити помилку при завантаженні Shockwave Flash
 • 4 Якщо помилка виникає знову
 • 5 Висновок

 • Що потрібно знати про Shockwave Flash

  Сам Shockwave Flash являє собою плагін для браузера, створений для відтворення flash-роликів (зазвичай з форматом flv). Багато відомі сервіси, такі як Google, Youtube, Вконтакте, Рутюб та інші використовують флеш-відео в своїй роботі, і для якісного відтворення відео і існує технологія Shockwave Flash, що реалізується в Adobe Shockwave Player.


  При цьому не потрібно плутати Adobe Shockwave Player та Adobe Flash Player. Незважаючи на те, що вони обидва існують для відтворення мультимедійного контенту, Adobe Shockwave більш просунутий продукт, що володіє багатим функціоналом (підтримка багатокористувацького чату, швидкий і великий мову сценаріїв, синтаксичний аналіз XML, растрові маніпуляції і так далі).


  Помилка завантаження Shockwave Flash


  Симптоматика помилки

  Помилка "Не вдалося завантажити Shockwave Flash" проявляється при спробі перегляду відео на різних сайтах, записи відео з вашої вебкамери. Після виникнення цієї проблеми може бути програвання відео в різноманітних комп'ютерних іграх і так далі. У разі її виникнення користувач може отримати схоже повідомлення про те, що завантаження Shockwave Flash скасовано або не виконана.

  Коли ви бачите повідомлення про невдалої завантаження Shockwave Flash вашим Яндекс браузером, то, швидше за все, у вас встановлено кілька версій даного плеєра, конфліктуючі один з одним.


 • Одна з версій вбудована в браузер (наприклад Яндекс, Хром і ін), зазвичай розташована в директорії Program Files.
 • А інша версія (зовнішній плеєр) використовується іншим браузером, і знаходиться в системній папці ОС Windows.


  Підключаються плагіни


 • Відповідно, при запуску користувачем будь-якого відеоролика відбувається активація обох плеєрів, а потім і конфлікт їх програмних модулів. Більше не завжди означає краще.


  Як виправити помилку при завантаженні Shockwave Flash

  Відповідно, щоб відтворення відео запрацювало коректно, необхідно відключити один з них, і тим самим виправити виниклу дисфункцію. Для здійснення цього необхідно виконати наступні дії:

 • Заходимо в наш Яндекс Браузер, в адресному рядку вбиваємо about:plugins і підтверджуємо операцію, натиснувши на введення.
 • Ми потрапимо в список працюючих у браузері плагінів.
 • Тиснемо на кнопку «Детальніше» праворуч зверху, і ми отримаємо їх розгорнутий список.
 • Знаходимо версію, встановлену в Program Files, і тиснемо на «вимкнути» поруч з нею, тим самим відключаючи її.
 • Тепер у нас одна працююча версія плеєра, і відтворення відео повинно проходити нормально.
 • Як виглядає візуально виправлення помилки Shockwave Flash можна подивитися на відео:

  Якщо помилка "Не вдалося завантажити Shockwave Flash"повторюється, спробуйте назад включити перший плеєр, а потім відключити другий. Подивіться, як це позначиться на відтворенні відеороликів в Яндекс браузері.

  Якщо помилка виникає знову

  Якщо в списку плагінів у вас встановлений лише один плеєр, або відключення одного з двох плеєрів не виправило проблему, тоді для початку переконайтеся, що у вас встановлена остання версія Shockwave Flash. Зайдіть на офіційний сайт сюди і встановіть найсвіжішу версію плеєра.

  Якщо у вас встановлена остання версія, і нічого не допомагає, можу порекомендувати повну перевстановлення браузера Яндекс. Зайдіть в «Видалення програм», видалите Яндекс.Браузер, а потім встановіть саму нову і свіжу версію з його рідного сайту.

  Висновок

  У більшості випадків причиною виникнення помилки з невдалим скачуванням Shockwave Flash є колізія функціоналу двох одночасно задіяних системою флеш плеєрів. Для усунення проблеми досить вимкнути один з них (як показано вище), і проблема буде вирішена.

  Рекламний блок