Як повністю видалити антивірус Avast з Windows 7 - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Сучасний інтернет пропонує користувачеві величезний вибір різної інформації, програм, послуг і пропозицій. Усі їх можна поділити на платні і безкоштовні.

Серед цієї безлічі користувач може встановити собі на комп'ютер і програмне забезпечення, яке буде боротися з шкідливими програмами. Якщо говорити про платних версіях, то тут безсумнівно на слуху відомі продукти, як Касперський, Dr.Web, Nod 32 і ін. Серед безкоштовних антивірусів можна виділити Аваст, AVG, Avira.


Але згадуючи про «доброї стороні» таких продуктів, що не потребують грошей, варто розповісти і про негативні позиціях. Одна із таких сторін у безкоштовних антивірусах є зняття з себе відповідальності, якщо ваш комп'ютер заражений шкідливим програмним забезпеченням і вийде з ладу.

Другий фактор – це неповне видалення всіх продуктів антивіруса з комп'ютера. Ця дія може призвести до того, що користувач не зможе встановити інше антивірусне забезпечення, яке буде стверджувати, що, наприклад, саме аваст заважає установки.

Ця стаття розповідає, як правильно видалити антивірусне програмне забезпечення windows 7 на прикладі безкоштовної програми Аваст. Звичайна деінсталяція, пропонована операційною системою, для цих цілей не підходить.


Зміст статті:

 • 1 Перший етап – Видалення за допомогою Windows 7
 • 2 Другий етап – Спеціальна утиліта для деінсталяції програми

 • Перший етап – Видалення за допомогою Windows 7

  Щоб повністю видалити безкоштовний антивирусник Аваст для початку потрібно вдатися до стандартних методів операційної системи Windows 7. Для цього необхідно перейти в меню по управлінню всіма встановленими додатками комп'ютера. Щоб це виконати, потрібно натиснути кнопку «Пуск», потім у вікні знайти розділ «Панель управління» і натиснути на нього лівою кнопкою миші.


  У вікні для швидкого пошуку потрібно переключити вгорі з правого боку навпроти розділу «Перегляд» на пункт «Категорія». У зміненому меню потрібно вибрати рядок «Видалення програм».

  Якщо все буде зроблено правильно, то користувач побачить всі програми та утиліти комп'ютера, встановлені в Windows 7. Щоб видалити Avast потрібно знайти його з представленого списку, виділити шляхом натискання на нього лівою кнопкою миші клікнути в шапці таблиці на кнопку «Видалити».

  Після цих дій запуститься утиліта видалення антивірусного додатки, що запитає користувача про те, що він дійсно хоче видалити Аваст. І після підтвердження видалить всі компоненти комп'ютера. Але, як правило, на девайсі все одно залишаються деякі елементи колишньої захисту. Це запису в реєстрі Windows 7, системні компоненти і служби. Щоб їх видалити користувачеві необхідно скористатися наступним методом.

  Другий етап – Спеціальна утиліта для деінсталяції програми

  Саме цей спосіб повністю прибирає всі сліди діяльності, записи і компоненти антивірусної програми Avast з комп'ютера. Як видно з підзаголовка для його здійснення знадобитися спеціальна утиліта, яка рекомендується для деінсталяції навіть самими виробниками безкоштовної захисту.

  [note]
  Знайти її і скачати можна з офіційного сайту розробника антивірусного ПО. Ця утиліта має назву Avast Uninstall Utility і призначена для пошуку всіх компонентів Avast і повністю деінсталяції їх з ПК користувача. Більш детально про неї можна ознайомитись на сайті розробника.
  [/note]

  Для її успішного виконання потрібно переведення комп'ютера у безпечний режим. Щоб це зробити потрібно перезавантажити комп'ютер і дочекавшись початку завантаження натискати клавішу F8 до тих пір, поки на екрані не з'явиться контекстне меню. Тут необхідно вибрати рядок «Безпечний режим».

  Після виконання всіх умов користувачеві слід увімкнути утиліту деинсталлирующую програму Avast. Після запуску програма запропонує вибрати версію продукт, яку слід видалити (Аваст 7/8 та ін). Цей вибір можна зробити в полі «Select product to uninstall». Далі потрібно натиснути кнопку «...», після чого слід показати куди була або встановлена програма Аваст. Вказавши шлях утиліті необхідно натиснути кнопку Unistall.

  Через кілька хвилин програма видалить всі записи і компоненти комп'ютера. Для продовження роботи слід перезавантажити компьютерю.

  Рекламний блок