видалити Sd-steam.info - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Якщо ви помітили, що ваш браузер став пригальмовувати, у вас раптово почали відкриватися нові вікна і спливати безліч рекламних банерів, а заголовна сторінка змінилася на sd-steam.info (зараз ця сторінка перенаправляє на zodiac-game.info), то, швидше за все, ваш комп'ютер піддався зараженню злоякісної програми під назвою sd-steam.info. У даній статті я розповім, що таке sd-steam.info і як він працює, а також поясню, як видалити sd-steam.info з вашого комп'ютера.


Видаляємо Sd-steam.info


Зміст статті:

 • 1 Що таке sd-steam.info
 • 2 Звідки хайджекер sd-steam.info на вашому комп'ютері
 • 2.1 Для чого створюються хайджекеры
 • 3 Як видалити хайджекер sd-steam.info
 • 4 Висновок

 • Що таке sd-steam.info

  Якщо ви подумали, що sd-steam.info – це комп'ютерний вірус, то ви помиляєтеся. Даний шкідник належить до класу так званий хайджекеров (hijacker) – злоякісних програм, змінюють під себе налаштування вашого браузера. Тому видалити sd-steam.info потрібно відразу ж. Тепер головною сторінкою вашого браузера стане та, що потрібна програмі-хайджекеру (в даному випадку sd-steam.info у вас буде регулярно самі відкриватися нові вікна з рекламою і спливати безліч рекламних банерів, ваші запити в пошукових системах будуть змінені з метою більш частого відвідування рекламних інтернет-ресурсів. Хайджекер буде збирати статистику вашої активності в мережі, а потім відправляти її зацікавленим особам.


  Редирект може бути на zodiac-game.info


  Часто хайджекер sd-steam.info прописує себе в реєстрі операційної системи, активізується при кожному запуску ОС, і всякий раз перевіряє, чи не змінили ви вручну налаштування вашого браузера. Якщо ви вирішите їх поміняти, хайджекер поверне їх назад.

  Як ви розумієте, стабільність і надійність вашої системи з цим сайтом на «борту» стає вкрай сумнівною. Тому після виявлення sd-steam.info його варто негайно видаляти.

  Звідки хайджекер sd-steam.info на вашому комп'ютері

  Зазвичай подібне adware (софт, створений для просування реклами) потрапляє на ПК у складі інших, що встановлюються на ПК, програм. Згадайте, не скачували з інтернету будь-яку утиліту, не користувалися послугами завантаженого з якого-небудь порно сайту відеоплеєра, не встановлювали на ваш комп'ютер різні «прискорювачі роботи інтернету» та інші подібні програми. Якщо так, то цілком можливо, що sd-steam.info потрапив на ваш комп'ютер в результаті автоматичної установки такої програми, коли разом з основною програмою на ПК встановилися ще кілька другорядних (так званий бандлинг). Далі як прибрати sd-steam.info з ПК.


  Для чого створюються хайджекеры

  Такі програми пишуться для просування будь-якого сайту, компанії, товару або послуги в інтернеті, сприяючи відвідування певних ресурсів користувачами. Чим більше користувач клікає на рекламні банери, тим більше заробляють замовники хайджекера (стратегія PPC – Pay Per Click).


  Як видалити хайджекер sd-steam.info

  Як я вже згадував вище, ручне зміна (або скидання налаштувань браузера не ефективні, оскільки хайджекер sd-steam.info може перевіряти існуючі налаштування браузера і змінювати їх під себе. Тому для видалення даного паразита потрібно виконати ряд послідовних дій, виконання яких допоможе позбутися від активності подібного софта на вашому комп'ютері.

  Крок 1. Для початку я б радив зайти в налаштування і видалення програм ОС Віндовс, пошукати в списку встановлених програм назви пов'язані з «sd-steam.info» і при знаходженні видалити дані програми з вашого ПК. Непогано зарекомендував себе в плані видалення подібних шкідників програма ССleaner, що видаляє як саме тіло програми-шкідників, так і посилання на нього в реєстрі Windows.

  Крок 2. Потім варто звернутися до функціоналу спеціалізованого антивірусного софту, який допоможе ефективно видалити подібне adware sd-steam.info з вашого комп'ютера. Я б рекомендував такі програми як AdwCleaner, Malwarebytes Anti-Malware, Spyhunter, HitmanPro. Функціонал їх досить схожий – ви завантажуєте і встановлюєте таку програму, проводите повне сканування вашого комп'ютера, програма знаходить і видаляє злоякісний софт, а потім ви перезавантажуємо ПК.

  Якщо ви використовували одну програму, і вона не дала результату, тоді переходьте до встановлення другої програми, і здійснюйте перевірку нею вашого комп'ютера. У більшості випадків вистачає функціоналу однієї-двох подібних програм, щоб повністю видалити хайджекер з вашої системи.

  Крок 3. Після перевірки комп'ютера даними антивірусними програмами зайдіть у властивості ярлика браузера (натисніть на ярлик браузера на робочому столі правою клавішею миші, виберіть «Властивості»), та перегляньте вміст поля «Об'єкт». Якщо за згадкою виконуваного файлу вашого браузера є згадка sd-steam.info – зітріть його, залишивши лише назва виконуваного файлу браузера (наприклад, в моєму браузері Mozilla закінчення рядка «Об'єкт» має виглядати як “firefox.exe» і нічого більше).


  Очищення ярлика браузера


  Крок 4. За бажанням ви також можете виконати повний скидання налаштувань вашого браузера, а потім знову прописати в налаштуваннях браузера потрібну вам стартову сторінку.

  Висновок

  Описаний мною хайджекер sd-steam.info досить ефективно видаляється з допомогою описаних вище антивірусних програм. Використання їх функціоналу виглядає більш практичним, ніж боротьба з таким шкідником, що називається, «вручну». При цьому я б радив звернути особливу увагу на спосіб, завдяки якому подібне adware потрапляє на комп'ютер. Уникайте завантаження програм з сумнівних ресурсів, відмовтеся від автоматичної установки скачуваних додатків на користь вибіркової установки – і тоді проблем з подібними хайджекерами у вас точно поменшає.

  Рекламний блок