Як переключити мову на клавіатурі - все про комп'ютери

Рекламний блок

Навіть така проста процедура як перемикання мови на клавіатурі може викликати складнощі у недосвідчених користувачів. Проблема в тому, що на різних комп'ютерах використовуються різні способи перемикання мови, що заплутує користувачів і не сприяє запам'ятовуванню способу перемикання. У даній статті ми розповімо про те, як змінити мову на клавіатурі.


В операційній системі Windows за замовчуванням для перемикання мови використовується комбінація клавіш ALT SHIFT. Як правило, дана комбінація використовується на більшості комп'ютерів. Тому, якщо ви сіли за комп'ютер вперше, то спочатку потрібно пробувати перемикати мову на клавіатурі за допомогою цієї комбінації.

Другий за популярністю спосіб перемикання мови, це комбінація клавіш CTRL SHIFT. Багато користувачі змінюють комбінацію ALT SHIFT CTRL SHIFT, оскільки комбінацію CTRL SHIFT легше натиснути, не дивлячись на клавіатуру.

Також може використовуватися перемикання мови за допомогою натискання на клавішу c буквою «Е». Такий варіант використовується вкрай рідко. Тому про нього мало хто знає. Якщо комбінації клавіш ALT SHIFT або CTRL SHIFT не працюють, то варто спробувати і цей спосіб.

Треба зазначити, що перемикання мови за допомогою клавіатури може бути відключене. У цьому випадку ви можете перемикати мову клікаючи мишкою по іконці з позначенням мови.

Якщо вам не подобається спосіб перемикання, то ви можете його змінити. Для цього клікніть правою кнопкою миші по іконці мови і в випадаючому меню виберіть пункт «Параметри».

Після цього перед вами відкриється вікно під назвою «Мови та служби текстового вводу». Тут потрібно перейти на вкладку «Перемикання клавіатури».

А на вкладці «Перемикання клавіатури» натисніть на кнопку «Змінити клавіші».

Після цього перед вами відкриється невелике вікно в якому вам потрібно вибрати один із способів зміни мови введення.

Після того як ви вибрали підходящий спосіб перемикання мови клавіатури закрийте всі вікна натисканням на кнопку «OK». Все, після цього ви зможете перемикати мову так, як вам це зручно.

Рекламний блок