створити нового користувача в Windows 7 - все про комп'ютери

Рекламний блок

Відвідувачі даного сайту не рідко цікавляться, як створити нового користувача в Windows 7. Найчастіше така необхідність виникає, коли на одному комп'ютері працює більше однієї людини. Файли та ярлики програм різних користувачів починають плутатися на робочому столі, і це неминуче створює масу незручностей. У даній статті ми розповімо про те, як створити нового користувача в Windows 7 і назавжди вирішити цю проблему.

Для того щоб створити нового користувача вам необхідно відкрити меню Пуск і перейти в Панель управління. Якщо ви хочете створити нового користувача в Windows 8, то скористайтеся нашою статтею про відкриття Панелі керування Windows 8.


Отже, після того як ви відкрили Панель управління і перейдіть в розділ «Додавання та видалення облікових записів».

Після цього перед вами відкриється список облікових записів, які вже додані вашу операційну систему. Якщо ви раніше нічого не додавали, то тут має бути тільки два користувача: основний користувач (якого ви створили при установці Windows) і користувач гість. Для того щоб додати нового користувача в Windows 7, натисніть на посилання «Створення облікового запису».

Далі вам потрібно ввести ім'я нового користувача, вибрати тип облікового запису (звичайний користувач або адміністратор) і натиснути на кнопку «Створити обліковий запис».

Все, після натискання на кнопку «Створити обліковий запис» новий користувач буде створений. Зверніть увагу, якщо ви виберіть тип облікового запису «Звичайний користувач», користувач, що використовує таку обліковий запис, не зможе встановлювати нові програми або вносити зміни в налаштування операційної системи.

Як створити нового користувача запис в Windows 7 через командний рядок

Також ви можете створити нового користувача через командний рядок. Для того щоб створити нового користувача Windows 7 через командний рядок її треба спочатку запустити з правами адміністратора. Про те як запустити командний рядок з правами адміністратора ми вже розповідали в одній зі статей.

Після цього в відкрилася командному рядку введіть команду:

  • net user ім'я_користувача пароль_пользователя /add
  • Наприклад, для того щоб додати користувача з ніком Mike і паролем 123123 необхідно ввести net user Mike 123123 /add.

    Після введення такої команди буде створено новий користувач. Але, за замовчуванням він буде звичайним користувачем (не адміністратор). Для того щоб зробити цього користувача адміністратором необхідно ввести ще одну команду:

  • net localgroup Адміністратори ім'я_користувача /add
  • Наприклад, для того щоб зробити користувача Mike адміністратором нам потрібно ввести команду net localgroup Адміністратори Mike /add.

    Все, як бачимо додати нового користувача в Windows 7 за допомогою командного рядка не набагато складніше, ніж додавання користувача через Панель управління.

    Рекламний блок