Як дізнатися хто заходив на мою сторінку Вконтакті - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Соціальна мережа «Вконтакте» - одна з найбільш популярних в Росії. За статистикою, щодня її відвідують понад 80 мільйонів чоловік, а загальна аудиторія становить сотні мільйонів користувачів. При всьому різноманітті можливостей, «Вконтакте» не дозволяє відстежувати гостей сторінки, що змушує користувачів шукати альтернативні шляхи отримання подібної статистики. У цьому матеріалі я розповім, як дізнатися хто заходив на мою сторінку Вконтакте, які методи і інструменти для цього існують, і як ними скористатися.


Визначаємо гостей у ВК


Зміст статті:

 • 1 Проблематика фіксації гостей Вконтакте
 • 2 Кращі способи дізнатися, хто заходив на мою сторінку Вконтакте
 • 3 Спосіб 1. Уявне видалення сторінки дозволить подивитися гостей вашого профілю
 • 4 Спосіб 2. Список друзів вашого друга дасть зрозуміти, хто і коли заходив
 • 5 Спосіб 3. Додатки Вконтакте
 • 6 Спосіб 4. Публікуємо посилання-пастку в ВК
 • 7 Спосіб 5. Публічні сторінки і спільноти «Вконтакте»
 • 8 Дивимося гостей Вконтакте за допомогою програми для iOS [відео]

 • Проблематика фіксації гостей Вконтакте

  Отже, якщо вас цікавить, хто заходить до вас на сторінку Вконтакте, то, перш за все, прошу врахувати, що декларована неможливість відстеження гостей – це офіційна політика адміністрації «Вконтакте». Що я зрозумів з спілкування з техпідтримкою ВК:


 • Керівництво соціальної мережі зацікавлене у збільшенні кількості користувачів та часу їх перебування на сайті. При цьому дуже багато користувачів VK не хотіли б, щоб відвідування ними чужих сторінок фіксувалися господарями самих сторінок. Відповідно, якщо ввести відстеження гостей (як у соціальній мережі «Однокласники»), то кількість відвідувань сторінок користувача неминуче впаде, а самі користувачі будуть проводити в «VK» значно менше часу. Зайве говорити, що адміністрації сайту це зовсім не потрібно;
 • На даний момент «Вконтакте» не готовий виділити додаткові серверні можливості для зберігання обсягів інформації під зазначену задачу. Адже ведення (і зберігання) статистики відвідувань кожного з сотень мільйонів користувачів «Вконтакте» буде вимагати значних серверних ресурсів, що витрачатися на які адміністрація не вважає оптимальним (зокрема, з причини пункту №1).


  Інкогніто в VK.com


 • Враховуючи вищезазначене, відстежити відвідування гостей Вконтакте за допомогою можливостей самої сторінки неможливо через відсутність відповідних коштів. Тим не менш, є інструменти, що дозволяють тим або іншим способом обійти цей недолік і відстежити відвідувачів вашого профілю. Також корисним для користувачів соціальної мережі буде коротка інструкція - як сидіти оффлайн Вконтакте.

  Кращі способи дізнатися, хто заходив на мою сторінку Вконтакте

  Рекомендую скористатися наступними інструментами для визначення гостей сторінки ВК не з друзів (або включаючи друзів):

  Спосіб 1. Уявне видалення сторінки дозволить подивитися гостей вашого профілю

  Перший із способів покаже вам декілька найбільш активних відвідувачів вашої сторінки. Він вважається одним з найбільш перевірених, при цьому його можливості досить скромні – ви не побачите ні частоти відвідувань, ні всіх ваших гостей. Все, що вам буде доступно – це імена та прізвища кілька людей, найбільш активно відвідують вашу сторінку в «VK».


 • Щоб скористатися цим способом перейдіть в налаштування вашої сторінки «Вконтакте»;
 • Виберіть розділ «Загальне», і прокрутіть сторінку в самий низ;
 • Знайдіть там опцію «Ви можете видалити свою сторінку і натисніть на неї» (боятися не варто, з-за цього кліка вона видалена не буде).

 • Дивимося найактивніших гостей вашої сторінки


  Виникне вікно, в якому система запитає вас про причини видалення сторінки. Поставте галочку поруч з опцією «Мою сторінку не коментують» і ви побачите імена і прізвища двох осіб, які відвідують вашу сторінку найбільш часто.


  Облікові записи були


  Тепер натисніть на «Скасування» і поверніться в «Налаштування». Знову натисніть на «Видалити сторінку» і знову натисніть на «Мою сторінку не коментують». Ви отримаєте імена ще двох людей. Повторивши цей спосіб кілька разів, ви отримаєте імена та прізвища людей, хто заходив на сторінку вконтакте (вашу) найбільш часто.

  Спосіб 2. Список друзів вашого друга дасть зрозуміти, хто і коли заходив

  Другий спосіб дізнатися про гостей Вконтакте – це зайти в список друзів вашого друга з його аккаунта. Таким чином можна відстежити, наскільки часто він відвідує вашу сторінку порівняно зі сторінками інших людей, і наскільки активно ваш друг цікавиться вашою сторінкою на VK (найбільш регулярно відвідувані сторінки будуть відображатися зверху вниз).

  Недоліком цього способу є те, що більшість ваших друзів навряд чи захочуть просто так надати вам доступ до свого аккаунту в VK. Але як одну з альтернатив відстеження тих, хто заходив на мою сторінку Вконтакте, цей спосіб варто враховувати.

  Спосіб 3. Додатки Вконтакте

  Існують декілька популярних додатків, що дозволяють відстежити були в контакті (або, принаймні, декларують це). Найбільш популярні – це «Мої Прихильники і Гості», «Мої Гості» та інші, подібні їм, цифрові продукти. Достатньо зайти в «Додатки» вашої сторінки, вбити в рядок пошуку «Мої гості» (або набрати ці назви в загальній рядку пошуку VK на вашій сторінці), як дані програми будуть знайдені, ви зможете встановити їх, запустити, а потім і відстежити людей, що бували протягом останніх днів або місяців (а те і років) на вашій сторінці.


  Додаток Мої гості & Шанувальники


  При всій легкості отримання та перегляду подібної статистики її валідність досить сумнівна. У більшості випадків подібні сервіси відстежують не людей, що відвідали вашу сторінку, а людей, що поставили вашим матеріалів лайки. У разі ж, коли людина просто мовчки зайшов на вашу сторінку, прочитав ваші пости і подивився фото (без лайків), в статистиці подібних програм він (в більшості випадків).

  Спосіб 4. Публікуємо посилання-пастку в ВК

  Ще одним способом дозволяє дати відповідь на питання про те, як відстежити гостей моєї сторінки вконтакте, є демонстрація псевдо посилання на ваш (нібито) особистий сайт в даних вашої сторінки. Найбільш цікаві з гостей клікають на цю посилання, і, при переході на неї, відразу ж фіксуються яким-небудь додатком «Вконтакте» (начебто раніше популярного «Слідопит»), статистика якого розповість вам, хто з ваших гостей ходив по даному посиланню.

  При цьому варто зауважити, що такий метод не завжди ефективний (люди не часто клацають по таких посиланнях), так і працездатність подібних «програм-сищиків» залишає бажати кращого. Тому дати детальну інформацію про тих, хто заходив на мою сторінку Вконтакте, вони навряд чи зможуть.

  Спосіб 5. Публічні сторінки і спільноти «Вконтакте»

  Публічні сторінки людей і сторінки спільнот дозволяють вести статистику відвідування гостей Вконтакте за статтю, віком, країні, часу відвідування і так далі. Незважаючи на те, що там не вказуються імена та прізвища, ви, аналізуючи дану статистику, зможете приблизно визначити, хто з користувачів відвідував ваше співтовариство або публічну сторінку.


  Дізнаємося гостей групи в Вконтакте


  наприклад, щоб переглянути статистику відвідувань вашого співтовариства клацніть на кнопку налаштувань спільноти праворуч (три крапки) і виберіть там опцію «Статистика спільноти». Вам стануть доступні чотири основні вкладки – «Відвідуваність», «Охоплення», «Активність», «Повідомлення співтовариства», з допомогою яких ви зможете з'ясувати приблизний контингент відвідувачів цієї сторінки.

  Дивимося гостей Вконтакте за допомогою програми для iOS [відео]

  При пошуку відповіді на питання про те, як дізнатися хто заходив на мою сторінку Вконтакте, слід розуміти, що сама адміністрація Вконтакте не зацікавлена в афішуванні подібних даних. Тому рекомендую використовувати способи, перелічені в цій статті, прямо або побічно вони допоможуть в отриманні інформації про відвідування вашої сторінки. При цьому вкрай не раджу мати справу з різними сторонніми сервісами (платними або безкоштовними), що пропонують 100% статистику відвідувань – їх уявна ефективність є фейком, а «підтвердження по смс» можуть виявитися далеко не безкоштовними. По мені, краще мати справу з тими способами, які зарекомендували себе з позитивної сторони, ніж потрапити на вудку шахраїв.

  Рекламний блок