вставити текст в зображення в Word - все про комп'ютери


Зазвичай для того, щоб вставити текст в картинку користувачі використовують растрові графічні редактори. Наприклад, Adobe Photoshop або інші подібні програми. Але, у багатьох випадках можна обійтися і без застосування таких потужних програм. У цьому матеріалі ви дізнаєтеся відразу два способи, як вставити текст в зображення в Word 2007, 2010, 2013 або 2016.


Спосіб № 1. Проста напис.

Самий простий спосіб вставити текст в зображення в текстовому редакторі Word, це скористатися функцією «Напис». Для цього потрібно перейти на вкладку «Вставка», натиснути на кнопку «Напис» і в меню вибрати варіант «Проста напис».

Після цього на сторінці з'явиться рамка з текстом. Особливістю даної рамки є, те, що вона дозволяє розмістити текст в будь-якій точці документа Word. При цьому над текстом в цій рамці можна виконувати різні маніпуляції. Наприклад, ви можете повертати текст під кутом.

Для того щоб вставити текст в зображення в Ворді вам потрібно перемістити рамку з текстом на вашу картинку. Для цього просто клацніть лівою кнопкою мишки на краю рамки і не відпускаючи кнопку миші, перемістіть рамку на потрібне місце. В результаті у вас повинен вийти приблизно такий результат, як на скріншоті нижче.

Далі потрібно виділити мишкою текст всередині рамки і змінити його. Таким чином ви вставите потрібний вам текст в зображення.

Якщо хочете прибрати білий фон під текстом, то вам потрібно встановити курсор в рамку з текстом і перейти на вкладку «Формат». Тут потрібно натиснути на кнопку «Заливка фігури» і вибрати варіант «Немає заливки.

Схожим способом можна прибрати і контур навколо тексту. Для цього потрібно натиснути на кнопку «Контур фігури» на вкладці «Формат» і вибрати варіант «Ні контуру».

Після цього ви отримаєте просто текст поверх зображення.

Але, цей спосіб зручний не тільки тим, що дозволяє вставити текст в будь-якому місці картинки. Він ще дозволяє використовувати додаткове оформлення тексту. Щоб скористатися цими можливостями для оформлення потрібно виділити текст, перейти на вкладку «Формат» і вибрати один із запропонованих стилів тексту.

В результаті можна отримати, наприклад, ось такий текст, який вставляється поверх картинки.

І все це виключно з допомогою можливостей текстового редактора Word.

Спосіб № 2. Обтікання текстом.

Другий спосіб ставити текст в зображення в Ворді полягає у використанні функції під назвою «Обтікання текстом». Для цього потрібно клікнути правою кнопкою мишки по вставленій в Ворд картинці і в контекстному меню вибрати варіант «Обтікання текстом – За текстом.

Після цього картинку можна вільно переміщати по документу Word і при цьому вона завжди буде під текстом. Завдяки цьому ви можете підсунути картинку під потрібний вам текст. Таким чином можна вставити текст в зображення в потрібному місці документа Word.

Даний спосіб особливо зручний при використанні великих картинок, який займають увесь простір аркуша Word.