Як користуватися UltraISO - все про комп'ютери


Програма UltraISO є однією з найбільш популярних програм для запису дисків. Дана програма дозволяє записувати диски, створювати або редагувати образи дисків, створювати завантажувальні флешки, емулювати роботу дисків. Програма UltraISO підтримує практично всі популярні формати образів дисків, а також всі основні типи оптичних носіїв інформації.

Розглянути всі функції цієї програми в рамках однієї статті практично неможливо. Тому в статті про те, як користуватися UltraISO ми розглянемо тільки найпоширеніші сценарії.


Як записати дані на диск за допомогою UltraISO

Перше, що ми розглянемо, це запис звичайних файлів на диск за допомогою програми UltraISO. Для цього запускаємо програму і перетягуємо потрібні файли в верхню частину вікна.

Після того як ви перетягнули потрібні файли в програму UltraISO, у верхній частині вікна ви зможете побачити який об'єм займають додані файли.

Слідкуйте за тим, щоб обсяг доданих до запису файлів не перевищував об'єм диску. Після того, як всі файли додані в програму UltraISO можна починати запис. Для цього натисніть на кнопку «Записати образ CD».

Далі перед вами відкриється вікно «Запис образу».

Тут можна вибрати привід, швидкість запису. Для того щоб запустити запис файлів на диск натисніть на кнопку «Записати».

Як створити образ диска з файлів за допомогою UltraISO

Якщо ви не знаєте, як користуватися UltraISO, то вам напевно буде цікаво, як створити образ з окремих файлів за допомогою цієї програми. Початок процесу, точно таке ж, як і у випадку запису файлів на диск. Вам необхідно запустити програму і додати в неї потрібні файли. Після того, як ви додасте файли – відкрийте меню «Файл – Зберегти як».

Далі у вікні, виберіть формат образу диска і папку, у яку ви хочете зберегти отриманий образ диска.

Після цього відкриється вікно створення образу диска.

По закінченню завантаження створений образ диска буде лежати в обраній папці.

Як створити образ диска з оптичного носія за допомогою UltraISO

Також, ви можете створити ISO образ вже існуючого диска. Для цього вставте диск, образ якого ви хочете отримати, та натисніть на кнопку «Створити образ CD».

Після цього перед вами відкриється вікно «Створити образ CD/DVD».

Тут можна вибрати привід оптичних дисків (у який встановлений диск), вказати папку для збереження образу диска, а також вибрати формат образу диска. Для того щоб запустити процес створення образу диска натисніть на кнопку «Зробити».

Після закінчення процесу в образ диска буде збережено у вказаній вами теці.