Msvcp120.dll що це за помилка, як виправити? - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Ряд користувачів ПК при запуску якої-небудь програми (зазвичай ігровий) можуть зіткнутися з помилкою і відповідним повідомленням «Запуск програми неможливий, так як на комп'ютері відсутній MSVCR120.dll» (подібний файл Msvcp140.dll). Як випливає із зазначеного повідомлення, причиною цієї помилки є відсутність файлу на комп'ютері msvcp120.dll, що входить до складу пакету C для Microsoft Visual Studio 2013. У цьому матеріалі я розповім, що за помилка Msvcp120.dll які її причини, і як виправити помилку на вашому ПК.


На комп'ютері відсутній MSVCR120.dll


Зміст статті:

 • 1 Що це за помилка Msvcp120.dll
 • 2 Як виправити помилку Msvcp120.dll
 • 3 Спосіб №1. Встановіть пакет C для Microsoft Visual Studio 2013
 • 4 Спосіб №2. Точкова установка файлу msvcp120.dll
 • 5 Спосіб №3. Перевстановіть проблемну програму
 • 6 Висновок

 • Що це за помилка Msvcp120.dll

  Як я вже згадував вище, причиною цієї помилки є відсутність на комп'ютері файл msvcp120.dll, що входить до складу пакета бібліотек C для Microsoft Visual Studio 2013. Цей пакет використовується в роботі безліч програм (особливо ігрових), а знаходяться в ньому бібліотеки DLL (абревіатура від «Dynamic Link Library – бібліотека динамічного компонування), що мають важливе значення для нормальної роботи зазначених цифрових продуктів.


  Файл msvcp120.dll зазвичай потрапляє на ПК у складі інших програм (він не входить в базову комплектацію ОС Віндовс), розташовуючись в комп'ютері за адресою C:\Windows\system32 (32-розрядна ОС Віндовс), або C:\Windows\SysWOW64 (64-розрядна ОС Віндовс), за умови, що операційна система знаходиться на диску С.

  Також вказаний файл може встановлюватися в складі якої-небудь з ігрових програм, причому в кореневому каталозі гри (де він зазвичай знаходиться) може розташовуватися не оригінальна, а модифікована версія msvcp120.dll.

  Якщо раніше проблемна нині програма працювала без збоїв, то причиною проблем з бібліотекою msvcp120.dll може бути дія вірусних (або антивірусних програм), випадкове (або навмисне) видалення цього файлу користувачем, а також порушення цілісної структури жорсткого диска (погані сектора). Після того, як ми розібралися з тим, що це за помилка msvcp120.dll давайте виправимо відсутність даного файлу на ПК.


  Виправляємо помилку MSVCR120.dll на комп'ютері


  Як виправити помилку Msvcp120.dll

  Існує кілька основних способів позбавитися від помилки Msvcp120.dll на вашому ПК. Нижче я послідовно перерахую кожен з них.


  Спосіб №1. Встановіть пакет C для Microsoft Visual Studio 2013

  Самий простий спосіб виправити помилку Msvcp120.dll – це встановити на ваш комп'ютер пакет C для Microsoft Visual Studio 2013 (у його складі знаходиться потрібна нам бібліотека).

 • Для реалізації цього перейдіть на сайт microsoft.com виберіть мову (Російську), і натисніть на кнопку «Скачати».
 • Поставте галочки поруч з необхідними файлами в залежності від розрядності вашої системи (vcredist_arm.exe і vcredist_x86.exe – для 32-розрядної системи, vcredist_arm.exe і vcredist_x64.exe – для 64-розрядної системи), і натисніть на кнопку «Next» внизу.
 • Виберіть дані пакети на ПК, а потім перезавантажте комп'ютер, розглянута мною проблема може бути вирішена.

 • Встановіть на ваш комп'ютер пакети C для Microsoft Visual Studio 2013


  Якщо ви не знаєте, яка розрядність вашої системи, то натисніть на поєднання кнопок Win Pause, і у вікні, зверніть увагу на значення параметра «Тип системи».

  Спосіб №2. Точкова установка файлу msvcp120.dll

  Іншим варіантом є скачування з Інтернету файлу msvcp120.dll копіювання його в системну директорію, а потім реєстрація його в системі. До недоліків даного методу відноситься його гіпотетична небезпека, так як замість необхідного dll-файлу недосвідчений користувач може завантажити собі на комп'ютер різні вірусні програми.

  Якщо ви прийняли рішення займатися подібною «точкової» установкою, тоді перейдіть на сайт ru.dll-files.com і скачайте звідти даний файл (виберіть файл у відповідності з розрядністю вашої системи).


  Скачайте потрібну бібліотеку у відповідності з розрядністю вашої системи


  Після завантаження скопіюйте даний файл в директорію C:\Windows\system32 (для 32-бітної ОС), або в директорію C:\Windows\SysWOW64 (для 64-бітної ОС). Також рекомендую скопіювати вказаний файл у головну папку програми, при запуску якої виникла мною помилка.

  Потім необхідно зареєструвати вказаний файл у системі. Для цього натисніть комбінацію клавіш Win R, з'явилася табличці введіть команду: regsvr32 msvcp120.dll і натисніть enter (рекомендується проводити цю процедуру з облікового запису адміністратора).


  Зареєструйте вказаної бібліотеки в системі


  Спосіб №3. Перевстановіть проблемну програму

  Також рекомендую перевстановити ігрову програму, при якій виникає помилка з файлом msvcp120.dll. Якщо це був піратський ріпак, тоді спробуйте використовувати ріпак від іншого автора, або завантажити дану програму з іншого (що має хорошу репутацію) мережевого ресурсу.


  Спробуйте перевстановити проблемну програму


  Висновок

  Що це msvcp120.dll? Для вирішення проблеми з бібліотекою msvcp120.dll необхідно завантажити, а потім і встановити в системі пакет C для Microsoft Visual Studio 2013. Також, при необхідності, можна завантажити лише одну бібліотеку msvcp120.dll, скопіювавши її в зазначену мною директорії на жорсткому диску. Виконання перерахованих способів дозволить запустити необхідну програму, стабілізувавши, тим самим, нормальну роботу вашого ПК.

  Рекламний блок