Як заборонити програмі доступ в Інтернет - все про комп'ютери

Рекламний блок

Деякі програми, якщо вони підключені до Інтернету, можуть створювати користувачу додаткові проблеми. Наприклад, програма може регулярно нагадувати про необхідність оновлення, або демонструвати користувачеві рекламу, яку вона викачує з Інтернету.

У таких випадках виникає бажання заборонити програмі доступ в Інтернет. На щастя, робиться це дуже просто. Більш того, для цього не потрібно ніяких додаткових програм, все можна зробити за допомогою Брандмауер Windows.


Крок № 1. Відкриваємо Брандмауер Windows.

Для того, щоб заборонити програмі доступ в Інтернет ми будемо використовувати Брандмауер Windows. Для того щоб відкрити Брандмауер Windows потрібно спочатку відкрити Панель керування», а потім перейти в розділ «Система і безпека – Брандмауер Windows»

Також ви можете відкрити меню «Пуск», ввести в пошук слово «Брандмауер» і відкрити знайдену програму.

Так чи інакше ви відкриєте Брандмауер Windows. Якщо в брандмауері навпроти мереж є іконки з зеленим щитом, то це означає, що Брандмауер Windows включений і можна переходити до наступного кроку цієї статті.

Якщо ж у брандмауері навпроти мереж зображені червоні щити з хрестом, то це означає, що Брандмауер Windows відключений. Можливо його відключив користувач, або він відключився автоматично при установці брандмауера від іншого виробника.

Якщо раніше ви відключали брандмауер, то ви можете зайти в розділ «Увімкнення та вимкнення брандмауера Windows», включити його і переходити до наступного кроку цієї статті.

Якщо ж Брандмауер Windows був відключений при встановленні іншого брандмауера, то його краще не включати, так як це може призвести до конфліктів. В цьому випадку для відключення програм від інтернету скористайтесь встановленим у вас брандмауером.

Крок № 2. Переходимо в додаткові параметри.

Після того, як Брандмауер Windows відкритий, і ви переконалися, що він включений, вам потрібно перейти в розділ «Додаткові параметри». Для цього просто клацніть по відповідному посиланню в лівому бічному меню.


Крок № 3. Забороняємо доступ в Інтернет для вхідних підключень.

Після переходу в «Додаткові параметри» потрібно вибрати розділ «Правила для вхідних підключень».

Далі потрібно натиснути на кнопку «Створити правило», яка знаходиться в правій частині вікна.

В результаті відкриється вікно майстра створення правил. Якщо ви хочете заборонити доступ в Інтернет для програми, то в цьому вікні потрібно вибрати опцію «програми» і натиснути на кнопку «Далі».

На наступному етапі установки потрібно вибрати варіант «Шлях програми», натиснути на кнопку «Огляд» і вибрати EXE-файлу тієї програми, для якої ви хочете заборонити доступ в Інтернет. Після того, як потрібна програма вибрано, натисніть на кнопку «Далі».

Далі потрібно вибрати варіант «Блокувати підключення» і знову натиснути на кнопку «Далі».

Після цього потрібно вибрати профілі, для яких буде працювати створене правило. Тут відзначаємо всі профілі і знову натискаємо на кнопку «Далі».

Заключний етап створення правила – введення імені. Введіть таке ім'я, щоб потім ви могли легко знайти створене правило у списку вже наявних правил.

Після того як ім'я введено правила, натисніть на кнопку «Готово».

Крок № 4. Забороняємо доступ в Інтернет для вихідних з'єднань.

Для того щоб повністю заборонити програмі доступ в Інтернет, потрібно ще заборонити і вихідні підключення. Для цього переходимо в розділ «Правила вихідного підключення».

І натискаємо там на кнопку «Створити правило».

Далі потрібно повторити ту ж саму процедуру, що описувалася вище. Потрібно вибрати програму, яку потрібно заборонити доступ в Інтернет, вибрати «Блокувати підключення» і вибрати всі профілі. В результаті після створення двох правил (одне для вхідних підключень, а інше для вихідних) доступ в Інтернет для обраної програми буде повністю заборонено. Якщо ви захочете знову дозволити доступ в Інтернет для цієї програми, то просто видаліть або вимкніть створені вами правила.

Рекламний блок