Msvcp140.dll що це за помилка і як виправити - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


При запуску якої-небудь програми (зазвичай ігровий) користувач може зіткнутися з повідомленням «Запуск цієї програми неможливий, так як на комп'ютері відсутній файл msvcp140.dll». Згаданий файл входить в пакет бібліотек Microsoft Visual З 2015, а його відсутність на ПК не дозволяє запустити низку сучасних програм. У цій статті я розповім, що це за помилка Msvcp140.dll, які причини її виникнення, і як виправити помилку на ваших ПК.


Повідомлення про помилку Msvcp140.dll


Зміст статті:

 • 1 Що це таке Msvcp140.dll?
 • 2 Як виправити помилку Msvcp140.dll
 • 2.1 Спосіб №1. Встановіть Microsoft Visual З 2015
 • 2.2 Спосіб №2. Скачайте і встановіть окрему бібліотеку Msvcp140.dll
 • 2.3 Спосіб №3. Заново перевстановіть проблемну програму
 • 2.4 Спосіб №4. Інсталюйте оновлення KB 2999226
 • 2.5 Спосіб №5. Скористайтеся можливостями інструменту DLL-files.com Client
 • 3 Висновок

 • Що це таке Msvcp140.dll?

  Як я вже писав вище, дана помилка виникає у разі відсутності на вашому комп'ютері бібліотеки msvcp140.dll що входить в пакет Microsoft Visual З 2015 (програмна середовище розробки додатків для мови С ). Ряд сучасних ігрових програм (Arma 3, Saint Row 4, Rust, Skyrim, Hitman та ін), а також деякі службові програми (наприклад, «Skype») для своєї роботи вимагають наявності даної бібліотеки на ПК. Також може виникати помилка при відсутності файлу Msvcp120.dll інструкція по її виправленню по посиланню.


  Зазначена бібліотека зазвичай розташовується за адресою C:\Windows\System32 (32-бітна ОС), і C:\Windows\SysWOW64 (64-бітна ОС), також досить часто необхідно її наявність в кореневому каталозі запущеної програми. Спочатку ця бібліотека не входить в комплектацію ОС Віндовс, і встановлюється як внаслідок окремої інсталяції Microsoft Visual З 2015 на ПК, так і в комплекті з будь-якої ігрової програмою (бандлинг).

  Якщо у вас раніше ігрові програми працювали чудово, а потім раптово почала виникати описувана мною помилка, то це може бути обумовлено наступними причинами:

 • Даний файл пошкоджений (знищений) вірусною програмою;
 • Даний файл видалено користувачем;
 • Внаслідок різних причин пошкоджені сектора жорсткого диска, на яких розташовувався даний файл.


  Виправляємо помилку msvcp140.dll на наших ПК


 • Ми дізналися, що це за файл Msvcp140.dll тепер розберемо як усунути його відсутність у системі комп'ютера.


  Як виправити помилку Msvcp140.dll

  Існує кілька ефективних способів позбавитися від помилки Msvcp140.dll. Розглянемо їх по порядку.


  Спосіб №1. Встановіть Microsoft Visual З 2015

  Найбільш простий і зручний спосіб усунути помилку Msvcp140.dll – це заново встановити пакет Microsoft Visual З 2015. Для цього перейдіть на сайт microsoft.com і натисніть на кнопку «Скачати».

  Вам запропонують завантажити версію програми для 32-бітної ОС (vc_redist.x86.exe) або для 64-бітної ОС (vc_redist.x64.exe), для чого необхідно встановити галочку поруч з потрібною версією програми, та натиснути «Next» внизу.


  Встановіть галочку поруч з потрібною вам версією продукту


  Якщо ви не знаєте, яка у вас версія ОС, натисніть на поєднання кнопок Win Pause, і у вікні, перегляньте параметр «Тип системи».

  Отже, якщо у вас 32-бітна ОС, поставте галочку поруч з vc_redist.x86.exe якщо 64-бітна – виберіть обидві(!) версії – як vc_redist.x64.exe, так і vc_redist.x86.exe.

  По завершенню установки перезавантажте ваш комп'ютер, проблема msvcp140.dll зазвичай буває вирішена.

  Спосіб №2. Скачайте і встановіть окрему бібліотеку Msvcp140.dll

  Даний спосіб передбачає завантаження та встановлення на ПК окремого файлу msvcp140.dll. Незважаючи на уявну простоту, даний спосіб є не зовсім безпечним, так як недосвідчений користувач під виглядом розглянутої бібліотеки досить легко може завантажити собі на комп'ютер будь-яких шкідник.

  Для завантаження цієї бібліотеки перейдіть на сайт ru.dll-files.com тут ви знайдете різні версії цієї бібліотеки для 32 і 64-бітної ОС Віндовс.


  Оберіть потрібну версію бібліотеки для вашої ОС


  Скачайте файл для вашої версії Віндовс (для 64-бітної ОС необхідна як 32, так і 64-бітна версія цього файлу), а потім скопіюйте його за адресою:

 • C:\Windows\System32 (32-бітна ОС)
 • C:\Windows\SysWOW64 (64-бітна ОС)
 • Також рекомендую встановити копію даної бібліотеки в головний каталог проблемної програми (гри), наприклад Skype це C:\ProgramFiles(x86)\Skype\Phone\.

  Тепер нам потрібно зареєструвати даний файл у системі. Для цього натисніть клавіші Win R, у вікні наберіть: regsvr32 msvcp140.dll і натисніть enter. Після виконання цих дій розглянута мною помилка зазвичай буває вирішена.


  Введіть «regsvr32 msvcp140.dll» для реєстрації бібліотеки в системі


  Якщо після встановлення та реєстрації в системі даних файлів у вас з'явиться повідомлення «На комп'ютері відсутній api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll», тоді скачайте і розпакуйте даний архів api-ms-win.zip в папку з запускається файлом програми (наприклад, у випадку зі Skype це директорія, де знаходиться файл skype.exe).

  Спосіб №3. Заново перевстановіть проблемну програму

  Якщо після установки Visual C 2015 і сепаратної встановлення зазначеної бібліотеки проблема продовжує повторюватися, спробуйте перевстановити проблемну програму. Видаліть її стандартним способом, перезавантажте ваш комп'ютер, а потім заново встановіть її з нуля (якщо ви маєте справу з піратським репаком гри, спробуйте пошукати ріпак від іншого автора), це може допомогти вирішити проблему msvcp140.dll на вашому ПК.

  Спосіб №4. Інсталюйте оновлення KB 2999226

  Якщо попередні способи не допомогли, перейдіть на ресурс support.microsoft.com знайдіть у списку версій оновлення вашу операційну систему з відповідною розрядністю, клікніть на «Завантажити пакет», і встановіть його на ваш комп'ютер.


  Встановіть оновлення KB 2999226 на вашому ПК


  Спосіб №5. Скористайтеся можливостями інструменту DLL-files.com Client

  Даний спосіб припускає використання функціоналу утиліти «DLL-files.com Client», яка перевіряє наявність у системі необхідних dll-файлів, і, при необхідності, завантажує і встановлює їх в системі.

  Скачайте даний клієнт (або його аналоги), та зробіть до встановлення в вашу систему файлу msvcp140.dll.


  Скористайтесь функціоналом DLL-files.com Client для установки потрібних dll-файлів


  Висновок

  При розгляді теми «Msvcp140.dll що це за помилка» ми могли побачити, що вказаний файл є атрибутивною частиною пакету Microsoft Visual C 2015, і застосовується при роботі різних сучасних програм. Для виправлення даної помилки рекомендую скористатися наведеними мною радами, вони дозволять позбавитися від помилки Msvcp140.dll на вашому ПК.

  Рекламний блок