назва події проблеми BEX - виправляємо помилку - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Багато користувачів при роботі з різними програмами можуть зіткнутися з вильотом програми, причиною якої є так звана помилка «BEX». Це проблема пов'язана з переповненням буфера обміну (buffer overflow) і зазвичай проявляє себе з появою повідомлення «(назва програми) has stopped working». У цій статті я розповім, що це за проблема BEX, опишу причини її виникнення, а також поясню, як виправити ім'я події проблеми BEX на вашому ПК.


Проблема BEX


Зміст статті:

 • 1 Що таке проблема BEX
 • 2 Причини виникнення помилки BEX
 • 3 Проблема BEX - як виправити
 • 4 Висновок

 • Що таке проблема BEX

  Для розуміння того, що таке ім'я події проблема BEX, слід дати визначення цього терміна. Лексема «BEX» по суті є акронімом від слів «Buffer Overflow Exception» (критична ситуація, що виникла внаслідок переповнення буфера) і відноситься до ситуації, коли яка-небудь програма спробувала записати дані за межами виділеного їй буфера пам'яті.


  Помилка проявляє себе шляхом закриття проблемного програми і видачі повідомлення про помилку, у якому міститься згадка про BEX.


  Так виглядає повідомлення про помилку BEX


  Помилка «Ім'я події проблеми BEX» трапляється з безліччю різних програм, починаючи від популярних браузерів (IE, Chrome, Opera) і закінчуючи популярними іграми і додатками (Winword, CS і ряд інших.). Для розуміння того, як виправити помилку BEX, читайте матеріал трохи нижче.

  Також у вас може з'являтися помилка ім'я події проблеми clr20r3, виправлення по посиланню.


  Причини виникнення помилки BEX

  Щоб зрозуміти, як позбутися від події проблеми BEX, варто зрозуміти причини її виникнення. До таких причин відносять наступні:


 • Запуск програми від імені адміністратора;
 • Проблеми у функції забезпечення безпеки DEP (Data Execution Prevention), яка не дозволяє виконувати заборонений код;
 • Злоякісні дії вірусних програм;
 • Стохастичний збій у роботі програми (більш часто описувана проблема трапляється на 64-бітових операційних системах).

 • Ім'я проблеми BEX


  Інші причини (наприклад, збій у роботі Adobe Flash Player) вкрай рідкісні і трапляються лише в спорадичних випадках.

  Проблема BEX - як виправити

  Після того, як ми визначилися з причинами, слід визначитися з діями того, як полагодити проблему BEX. Отже, виконайте наступне:

 • Перезавантажте ваш комп'ютер і спробуйте запустити проблемне додаток знову, іноді це допомагає;
 • Запустіть програму з правами адміністратора (натисніть на її ярлику правою клавішею миші, і в контекстному меню виберіть запуск від імені адміністратора);


  Запускаємо програму від імені адміністратора


 • Внесіть проблемну програму в список виключень DEP. Для цього клікніть правою клавішею миші на іконці «Мій комп'ютер», виберіть властивості, потім клацніть на «Додаткові параметри системи» зліва. Натисніть на вкладку «Додатково» та натисніть на «Параметри швидкодії. Перейдіть на вкладку запобігання виконання даних і виберіть опцію «Включити DEP для всіх програм, окрім...» і внесіть до виключення проблемну програму натиснувши на «Додати» (вкажіть шлях до запускається файл (exe) проблемного додатки). Підтвердіть зміни і перезавантажте ваш ПК;
 • Перевірте ваш комп'ютер на наявність шкідливого ПЗ. Інструментарієм для цього можуть стати «визнані бійці антивірусного фронту» Dr. Web CureIt!, Trojan Remover, Malware, Anti-Malware і ряд інших. В окремій статті я описав кращі антивірусні програми для Windows 7 і Windows 10;
 • Видалити останню програму, після якої почала виникати помилка. Якщо дана проблема почала виникати недавно, і її появі передувала встановлення на ваш комп'ютер якогось свіжого софта – тоді видаліть даний софт і поспостерігайте, чи повториться розглянута помилка знову;
 • Перевстановіть дисфункціональна додаток, можливо, це допоможе в реалізації того, як пофіксити помилку BEX;
 • Откатите систему до попередньої точки відновлення. Натисніть на кнопку «Пуск», в рядку пошуку напишіть «Відновлення системи», і натисніть на отриманий результат трохи вище. Виберіть точку відновлення, коли проблеми BEX не спостерігалося, і откатите до неї систему.


  Використовуємо точку відновлення


 • Висновок

  Вище я описав способи того, як полагодити помилку - ім'я події проблеми BEX. Найбільш ефективним інструментом буде зміна налаштувань DEP, та внесення в список виключень проблемного програми. Також варто попрацювати над пошуком вірусів на комп'ютері, і виконати інші поради, запропоновані мною вище. У більшості випадків виконання даних рекомендацій дозволить повністю позбавитися від помилки BEX на вашому комп'ютері.

  Рекламний блок