Як відкрити закриту вкладку в Chrome, Яндекс, Safari або Opera - все про комп'ютери

Рекламний блок

Працюючи з браузером бувають випадки, коли випадково закриваєш вкладку та посилання на неї вже не можеш знайти. У таких ситуаціях виникає необхідність відкрити закриту вкладку.

На щастя, розробники браузерів передбачили подібне і впровадили відповідну функцію. Зараз ви дізнаєтеся, як відкрити закриту вкладку в Google Chrome, Яндекс Браузер Mozilla Firefox, Opera або інших популярних браузерах.


Спосіб № 1. Клік правою кнопкою миші по вкладці.

Якщо вам потрібно відкрити закриту вкладку, то найпростіший спосіб, це натиснути правою кнопкою миші по будь-якій з відкритих вкладок і в меню вибрати пункт, який відповідає за відкриття закритих вкладок.

В Google Chrome даний пункт меню називається «Відкрити закриту вкладку», в Яндекс Браузері – «Відкрити тільки що закриту вкладку». В інших браузерах назва цього пункту меню може трохи відрізнятися, але сенс завжди один і той же, відкриття закритих вкладок.

Ви можете користуватися даними меню кілька разів поспіль. У цьому випадку будуть відкриватися вкладки, які ви закривали раніше.


Спосіб № 2. Комбінація клавіш CTRL-SHIFT-T.

Інший спосіб відкриття закритих вкладок, це комбінація клавіш CTRL-SHIFT-T. Для того щоб відкрити закриту вкладку просто натисніть одночасно клавіші CTRL, SHIFT і «T».

Дана комбінація клавіш також працює у всіх популярних браузерах, включаючи Google Chrome, Яндекс Браузер Mozilla Firefox і Opera.

Як і в попередньому випадку, комбінацію клавіш CTRL-SHIFT-T можна використовувати кілька разів поспіль і таким чином відкривати раніше закриті вкладки.

Спосіб № 3. Історія браузера.

Якщо після закриття потрібної вам вкладки ви закривали ще й інші вкладки. Те, відкрити вкладку з допомогою описаних вище способів буде важко, оскільки буде відкриватися велика кількість не потрібних вкладок і знайти серед них потрібну дуже складно.

В таких ситуаціях краще всього скористатися історією браузера і знайти там потрібну сторінку. Наприклад, якщо ви відкриєте меню браузера і перейдете в розділ «Історія», то там можна буде подивитися список нещодавно закритих вкладок і відкрити одну з них.

Якщо в списку нещодавно закритих немає потрібної вкладки, то можна перейти на повну історію браузера і подивитися там. Для того щоб перейти на повну історію браузера можна скористатися меню браузера або натиснути комбінацію клавіш CTRL-H.

В залежності від браузера, історія може виглядати трохи по-різному. Але, зазвичай вона добре структурована по часу і знайти випадково закриту вкладку не представляє праці.

Треба відзначити, що всі опис ваше способи не будуть працювати, якщо браузер був запущений в режимі інкогніто. Це пов'язано з тим, що в режимі інкогніто браузер не зберігає ніяких дій користувача і відкрити закриту вкладку в цьому режимі неможливо.

Рекламний блок