Ні звуку через HDMI при підключення ноутбука до телевізора - все про комп'ютери

Рекламний блок

Що робити, якщо немає звуку через HDMI при підключення ноутбука до телевізора? З такою проблемою стикаються багато користувачів, які намагаються підключити ноутбук до телевізора. Причому ця проблема може з'являтися і зникати практично випадковим чином. Іноді звук відмінно передається через HDMI, а іноді продовжує грати з динаміків ноутбука і виправити це не виходить.

Звичайно, існує багато причин, які можуть призводити до ситуації, коли при підключенні звук не буде виводитися через HDMI. Але, найбільш поширеною причиною є неправильні налаштування операційної системи Windows. І зараз ми розповімо, як вирішити цю проблему.


Підключіть свій ноутбук до телевізора за допомогою HDMI. Після цього відкрийте «Панель управління» і перейдіть в розділ «Обладнання і звук», а потім відкрийте підрозділ «Звук».

Після цього перед вами має відкритися невелике вікно під назвою «Звук». Якщо звук не виводиться на телевізор з HDMI, а замість цього грає з динаміків ноутбука, то ви повинні побачити приблизно таку картину як на скріншоті (нижче).

Навпроти пункту «Динаміки» стоїть зелена позначка, а це означає, що динаміки використовуються в якості основного пристрою для виведення звуку.

Для того щоб передати звук на телевізор через HDMI кабель, вам необхідно виділити пункт «Цифрове аудіо (HDMI)» і натиснути на кнопку «За замовчуванням».

Після цього зелена позначка переміститься на пункт «Цифрове аудіо (HDMI)». Натисніть кнопку «OK» для того, щоб зберегти налаштування.

Після цих простих маніпуляцій проблема з виведенням звуку через HDMI при підключення ноутбука до телевізора повинна бути вирішена.

до Речі, якщо нічого не допомагає, то спробуйте просто підкрутити звук на телевізорі. Можливо ваша проблема саме в цьому.

Рекламний блок