Соц мережа Инстограмма знайти людину без реєстрації - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Соціальна мережа Instagram нині перебуває на піку своєї популярності. Кількість користувачів обчислюється сотнями мільйонів чоловік, щодня в мережу завантажуються тисячі фотографій, в Instagram присутні безліч медійних особистостей, за якими просто цікаво спостерігати. При цьому у деяких користувачів може виникнути потреба знайти в Инстограмм певної людини, при цьому не будучи там зареєстрованими. У цій статті я розповім, як у соц мережі Инстограмма знайти людину без реєстрації в неї, які інструменти для цього існують і як їх використовувати.


Пошук людини в Instagram


Зміст статті:

 • 1 Соц мережа Инстограмма пошук людини без реєстрації особливості пошуку
 • 2 Інструменти для пошуку в Инстраграм
 • 3 Як шукати людину в Instagram – альтернативні способи
 • 4 Відео

 • Соц мережа Инстограмма пошук людини без реєстрації особливості пошуку

  Перш ніж пояснити, як знайти людину в Instagram не реєструючись, я розповім про особливості такої процедури. У Инстограмм знайти людину без реєстрації можна за кількома основними критеріями – за ім'я користувача та хештегом, також можливий пошук у місцем створення фото (геотегу).


  При цьому для пошуку користувача часто недостатньо знати його ім'я і прізвище, адже нік користувача в Инстограмм може від них істотно відрізнятися. Часто користувачі вибирають собі сподручный нікнейм без прив'язки до свого ПІБ, навпаки, ті, хто бажає публічності, часто вибирають нікнейм створений з їх імені та прізвища (наприклад Анна Семенович – anna_semenovich, annasemenovich, ann_semenovich, semenovich_a і подібні).

  Здійснення пошуку за хештегом – інша альтернатива. Досить ввести необхідний хештег в рядок пошуку і ми отримаємо результат, включаючи схожі по імені варіанти.


  Використовуємо при пошуку хештеги


  Ще одним способом пошуку є пошук по геотегу, коли користувач натискає на мітку геотега, і система видає йому фотографії, зняті поруч з даної гео міткою. На жаль, без реєстрації в Инстограмм цей пошук не актуальне.


  Використовуємо для пошуку геотеги


  Деякий час тому мені стало цікаво, чи можна встановити Instagram на комп'ютер. Виконавши деякі дії мені це вдалося, у статті за посиланням я описав всі необхідні кроки для можливості використання Instagram на ПК.

  Інструменти для пошуку в Инстраграм

  Якщо ви думаєте над тим, як відшукати людину без реєстрації в Instagram, то найкращий інструмент для цього – різні пошукові системи. Варто використовувати як базові, у вигляді відомих пошукових систем (Google, Yandex, Bing та ін), так і спеціалізовані сайти, призначені для пошуку в Instagram (Stapico, Twitnow, Instagramm, Websta і ряд інших).


  Пошуковий інструмент Webstagram


  При пошуку в загальних пошукових системах буде достатньо ввести в пошуковому рядку ім'я та прізвище користувача, додати лексему Instagram і переглянути отримані результати. Якщо користувач не закрив свою сторінку, то ви отримаєте доступ до фотографій, і зможете без проблем насолодитися їх переглядом.

  При пошуку на спеціалізованих сервісах згаданих вище (та інших подібних) досить ввести в спеціальну рядок пошуку ім'я та прізвище шуканого людини, або ввести потрібний хештег. Система пошукає збіги на сайті Инстограмма, і видасть вам результат.

  Як шукати людину в Instagram – альтернативні способи

  Щоб знайти людину без реєстрації в Инстограмм можна використовувати інші способи. Наприклад:

 • Пошукайте згадки про його акаунті Инстограмма в інших соціальних мережах (Facebook, Vkontakte , Мій Світ і інших), там можуть бути розміщені фото з Инстаграмм, або посилання на його аккаунт. Наприклад, у Фейсбуці можна клікнути в потрібне фото, і якщо воно розміщене в Instagram, то ви побачите опцію «Подивитися в Instagram»;


  Використовуємо для пошуку Facebook


 • Пошукайте користувача по ніку. Якщо ви знаєте нік користувача, то цілком можливо він використовував такий (або подібний) у Инстограмма;
 • Можна також спробувати дізнатися дані його облікового запису через спільних знайомих, цілком можливо, що вони допоможуть вам у цьому.
 • Відео

  Вище я описав способи того, як розшукати людину в Instagram будучи не зареєстровані в соціальній мережі. Якщо ви не знаєте його точне нікнейму і адреси на сайті, тоді варто скористатися спеціальними пошуковими системами, здійснивши пошук по імені та прізвища людини. Якщо ж нічого знайти не вдається, тоді слід пошукати якісь зачіпки на акаунтах людини в інших соціальних мережах – цілком можливо, ви знайдете там фото з основного облікового запису в Instagram, його нікнейм або інші пошукові зачіпки. Адже, як відомо, хто шукає - той знаходить.

  Рекламний блок