Як збільшити шрифт у браузері - все про комп'ютери

Рекламний блок

Браузер вже давно став основною програмою для рядового користувача. Зараз браузер використовують не тільки для перегляду веб-сторінок, але і для відправки пошти, редагування документів, читання книг і т. д.

В такій ситуації не рідко виникає необхідність збільшити шрифт у браузері. Адже довго працювати з дрібним текстом досить утомливо. У цьому матеріалі ми розповімо про те, як збільшити шрифт у браузері Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Internet Explorer і інших.

Як збільшити шрифт за допомогою клавіатури

Для зменшення або збільшення шрифту в браузері краще всього використовувати клавіатуру. Існують такі комбінації клавіш, які працюють в Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera і Internet Explorer.


CTRL і клавішу « » – затиснувши клавішу CTRL « » на ви збільшите шрифт у браузері. При цьому користувач може використовувати клавішу « » як на основний, так і на додатковій (Num) клавіатурі.

CTRL і клавішу «-» – використавши комбінацію клавіш CTRL і «-» ви зменшите шрифт у браузері. Користувач може використовувати клавішу «-» як на основний, так і на додатковій клавіатурі.

CTRL і коліщатко мишки – ви можете затиснути клавішу CTRL і рухати коліщатком мишки. Таким чином, ви зможете швидко зменшити або збільшити шрифт браузера до потрібної вам величини.

CTRL і клавішу «0» – дана комбінація клавіш, що використовується для скидання збільшення масштабу сторінки в браузері. Використавши дану комбінацію ви повернетеся до оригінального розміру шрифту в браузері. Користувач може використовувати клавішу «0» (нуль) як на основний, так і на додатковій клавіатурі. Дана комбінація клавіш працює у всіх популярних браузерах (Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera) крім Internet Explorer.

Інші способи збільшення шрифту в браузері

Також ви можете збільшити шрифт у меню браузера.

В браузері Google Chrome це можна зробити в основному меню програми. Для цього достатньо відкрити головне меню (кнопка в правому верхньому куті програми) і натиснути на кнопку « », якщо ви хочете збільшити шрифт, або на кнопку «-», якщо ви хочете зменшити шрифт.

В браузері Opera шрифт збільшується і зменшується аналогічним способом. Відкрийте меню програми (кнопка «Opera» у верхньому лівому кутку) і використовуйте кнопки « » і «-».

В браузері Mozilla Firefox для того, щоб зменшити або збільшити шрифт необхідно натиснути на кнопку ALT на клавіатурі і після того як з'явиться меню, відкрити «Вид – Масштаб». Тут можна буде збільшити, зменшити або скинути розмір шрифту.

В браузері Internet Explorer для того, щоб зменшити або збільшити шрифт потрібно відкрити основне меню програми (кнопка в правому верхньому куті програми) і вибрати пункт «Масштаб».

Також в Internet Explorer можна натиснути на клавішу ALT і в меню відкрити «Вид – Масштаб».

Рекламний блок