Як зробити абзац у Word - все про комп'ютери


Набираючи текст на комп'ютері, користувачі часто запитують, як зробити абзац у Word. Зазвичай в таких випадках їх цікавить не сам абзац, а відступ перед ним.

Якщо ви зіткнулися з цією проблемою, то дана стаття повинна вам допомогти. Тут ви зможете дізнатися, як зробити відступ перед абзацом у microsoft Word 2003, 2007, 2010, 2013 або 2016.


Як зробити абзац в Word 2007, 2010, 2013 або 2016

Для того щоб зробити абзац в Ворді потрібно спочатку ввімкнути відображення лінійки. Для цього перейдіть на вкладку «Вид» і виберіть там галочку напроти пункту «Лінійка».

Крім цього лінійку можна включити, клікнувши по кнопці, яка знаходиться у правому верхньому куті аркуша (трохи вище горизонтальної смуги прокручування).

Коли лінійка включена, уважно вивчіть її. На лінійці є три повзунка у вигляді трикутників. Два ліворуч і один праворуч. З допомогою цих повзунків можна управляти відступами між текстом і краєм аркуша, а також абзацами. Для того щоб зробити абзац необхідно виділити весь текст за допомогою миші, пересунути лівий верхній повзунок вправо.

Після цього кожен абзац тексту буде відділений від краю аркуша додатковим отсутпом.

Якщо вам потрібно зробити відступ тільки для одного абзацу тексту, то ви можете не виділяти текст, а просто встановити курсор на потрібний абзац і зробити відступ пересунувши повзунок.


Як зробити абзац Word 2003

Аналогічним способом ви можете зробити абзац у текстовому редакторі Word 2003. Для початку потрібно включити відображення лінійки. Це робиться за допомогою меню «Вид – Лінійка».

Далі все точно також, як і в більш сучасних версіях Word. Потрібно виділити блок тексту і пересунути лівий верхній повзунок вправо.


Як зробити абзац за допомогою клавіатури

Також потрібно зазначити, що ви можете зробити абзац з допомогою клавіатури. Для цього потрібно встановити курсор в початок блоку тексту і натиснути на клавішу TAB на клавіатурі.

Даний спосіб створення абзацу також зручний тим, що він працює не тільки в Word, але і в багатьох інших програмах для редагування тексту.