Evernote що це за програма - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


В житті нам можуть зустрітися ситуації, коли необхідно запам'ятати або записати будь-яку інформацію. Це може бути який-небудь вподобаний афоризм, робоча інформація, різноманітні статистичні дані та багато іншого. Замість того, щоб покладатися на ненадійну людську пам'ять, я пропоную вам скористатися чудовим цифровим інструментом Эвернот, створеним саме для запису і зберігання потрібної інформації. У цій стаття я розповім про те, що це за програма Evernote, яким функціоналом вона має і як нею користуватися.


Evernote що це за програма


Зміст статті:

 • 1 Що це таке Evernote
 • 2. Як створити замітку в Эверноут
 • 3 Як застосувати веб-кліппер Evernote
 • 4 Переваги Evernote
 • 5 Альтернативи Эверноут
 • 6 Відео опис Evernote

 • це таке Evernote

  Так, що це Evernote? По суті, електронна записна книжка, в якій ви можете зберігати нотатки які-небудь дані, фотографії, аудіо, інтернет-сторінки і багато іншого. Нотатки зберігаються можна розділяти один від одного за темами (для цього використовуються так звані «блокноти» в яких ви можете зберігати нотатки якоїсь однієї тематики), використовувати мітки, здійснювати імпорт і експорт заміток за допомогою серверів Evernote і так далі.


  Так виглядає додаток Evernote


  Ця програма Evernote була створена в 2008 році розробником Степаном Пачиковым, отримала десятки мільйонів доларів інвестицій, і зараз штаб квартира компанії Evernote Corporation знаходиться в США.

  Додаток Эвернот має безкоштовну (обмеження 60 мегабайт на місяць на створення заміток) і платну версію, доступно для безлічі операційних систем, як мобільних (iOS, Android, Windows Phone) так і комп'ютерних (різні версії ОС - Windows 7 і 10). Розширення Evernote також створено для різних браузерів (зокрема, Evernote Web Clipper). Кількість користувачів Evernote сьогодні складає більше 70 мільйонів чоловік.


  Evernote для багатьох платформ


  Багато виробники гаджетів вбудовують даний цифровий продукт в списку встановлених програм, але часто користувачі не бажають розбиратися у функціоналі Эверноут, забувають про нього, або взагалі відключають цей додаток. А даремно.


  Як створити замітку в Эверноут

  Щоб зрозуміти, що це за програма Evernote, потрібно насамперед зрозуміти як працює ця програма. Для початку потрібно зайти на офіційний сайт продукту (ось тут), зареєструватися і завантажити відповідну РУ версію програми на пристрій. Після установки і введення даних свого облікового запису, ви отримаєте можливість зберігати свої нотатки на сервері Эверноут, і отримати до них доступ з допомогою гаджета або ПК з інтернетом, просто знаючи логін та пароль свого облікового запису.


  Після установки програми ви зможете створити якусь замітку. Перед цим рекомендується створити блокнот, у якому ви зможете зберігати всі свої нотатки (потім при бажанні ви зможете розсортувати їх за різними тематичними блокнотам). Натисніть на «Файл» зліва зверху, виберіть опцію «Створити новий блокнот і дайте йому ім'я.


  Створюємо новий блокнот


  Замітка створюється натисканням на кнопку «Нова замітка» (також поєднанням клавіш Ctrl N і натисканням на плюсик в мобільних версіях програми), після чого вам стає доступний інструментарій створення замітки, чимось схожий на опціонал програми MS Word (версія для ПК) з можливістю прикріплення різних видів файлів (картинки, аудіо і так далі).

  Замітці можна присвоїти необхідні мітки (відповідна менюшка викликається поєднанням клавіш Ctra Alt T), і потім здійснювати пошук за даними мітках, що дуже зручно.

  Після внесення необхідних даних закриваємо вікно замітки, а сама замітка відобразиться у списку заміток даного блокнота трохи нижче (необхідності тиснути клавішу «Зберегти» тут немає).

  При натисканні на назву блокнота програма відобразить всі існуючі в ньому замітки, а доступ до будь-якої з них можна отримати, просто клікнувши на неї. Сподіваюся ви зрозуміли, що це таке Evernote.

  Як застосувати веб-кліппер Evernote

  Опис того, що за програма Evernote, було б неповним без згадки функціоналу веб-складової даної програми – Evernote Web Clipper. Даний софт дозволяє зберігати посилання на веб-сторінки, саму веб-сторінку або її частину в Эверноут всього за кілька кліків.

 • Щоб скористатися можливостями цього доповнення для вашого браузера завантажте її звідси.
 • Після установки праворуч від адресного рядка з'явиться зелений значок зі слоником, натиснувши на який необхідно пройти авторизацію і натиснути на кнопку «Увійти».
 • Якщо під час серфінгу в мережі вам знадобилося зберегти адреса сторінки (або весь її зміст) досить клацнути на зелений значок Эверноут, і натиснути на «Зберегти URL» (або «Копіювати всю сторінку»).
 • Якщо ж ви просто хочете зберегти якийсь відтинок сторінки, то позначте його курсором мишки, натисніть на її праву клавішу, виберіть «Веб-кліппер Evernote» і натисніть на «Зберегти виділений фрагмент».

 • Зберігаємо виділений фрагмент


  Переваги Evernote

  Знання того, що це за додаток Evernote, буде неповним і без перерахування основних переваг даного продукту. Вони наступні:

 • Синхронізація ваших даних. Ви не втратите ваші дані, програма постійно синхронізується з сервером, і зберігає там ваші замітки;
 • Багатий інструментарій для створення заміток. Эверноут володіє великим функціоналом для створення заміток, їх упорядкування та зберігання. Можливості програми просто вражають;
 • Створення локальних даних. Якщо ви бажаєте зберігати свої дані на певному пристрої (без синхронізації), ви завжди можете вибрати опцію створення локального блокнота;
 • Швидкий пошук по замітках. Функціонал програми дозволяє легко знаходити потрібну вам інформацію.


  Опціонал Evernote


 • Альтернативи Эверноут

  В розумінні, що за продукт Evernote, не можна не згадати про альтернативних програмах з схожим функціоналом. Я б назвав такі програми, як Microsoft OneNote, Google Keep і SimpleNote, здатні скласти гідну конкуренцію Эверноут. Інформацію про особливості їх інструментарію і функціоналу користувачі можуть пошукати самостійно.

  Відео опис Evernote

  У цьому матеріалі я пояснив, Evernote що це за програма, описав специфіку її функціоналу і застосування. Вона буде корисна в першу чергу тим людям, які працюють з великими масивами даних, та у яких існує необхідність в якісному збереженні потрібної їм інформації. У цьому випадку Эвероноут станемо просто незамінним другом і помічником, і користь від нього ви будете бачити практично кожен день. Спробуйте – і ви оціните всі переваги від функціоналу Evernote.

  Рекламний блок