Як відключити повідомлення у Windows 10 - все про комп'ютери


В операційній системі Windows 10 з'явилося чимало нових функцій і елементів інтерфейсів. Одним з таких елементів є «Центр повідомлень». В ньому з'являються повідомлення від операційної системи, системних програм, а також програм, встановлених користувачем. Повідомлення дозволяють стежити за змінами, які відбуваються у системі та окремих програмах. Тому це досить корисна функція.

Але, багатьом користувачам не подобається, що повідомлення Windows 10 відволікають їх від роботи і вони хочуть їх відключити. На щастя, зробити це досить просто. У цьому матеріалі ми розглянемо кілька способів відключення повідомлення у Windows 10, а також весь «Центр повідомлень».


Відключення повідомлень через меню «Параметри»

найпростіший спосіб відключити повідомлення у Windows 10 скористатися меню «Параметри». Для того щоб відкрити це меню, натисніть комбінацію клавіш Windows-i або скористайтеся меню «Пуск». Після відкриття меню «Параметри» потрібно перейти в розділ «Система».

А потім відкрити підрозділ «Повідомлення і дії».

Тут потрібно перегорнути сторінку вниз, поки не з'явиться блок налаштувань «Повідомлення». Сама верхня опція в даному блоці налаштувань називається «Отримувати повідомлення від додатків і інших відправників». З її допомогою можна відключити більшу частину всіх повідомлень, які з'являються в Windows 10.

Нижче є блок додаткових опцій під назвою «Отримувати повідомлення від цих відправників». З допомогою цих опцій можна відключити повідомлення, які відносяться до окремих програм.

Крім цього у Windows існує 10 режим «Не турбувати». Для того щоб його включити, потрібно клацнути правою кнопкою мишки по іконці «Центру повідомлень» і в меню вибрати «Не турбувати». Включення даного режиму відразу відключить всі повідомлення, які надходять до «Центр повідомлень».

Таким чином ви можете буквально в два кліка включати і відключати повідомлення, коли це необхідно.

Відключення повідомлень за допомогою реєстру Windows

Також ви можете відключити повідомлення за допомогою редактора реєстру Windows 10. Для цього потрібно спочатку відкрити редактор реєстру за допомогою команди REGEDIT, а потім перейти в розділ реєстру «HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ PushNotifications». В даному розділі потрібно натиснути правою кнопкою миші по порожньому простору і створити новий параметр DWORD 32 біта.

Назвати параметр «ToastEnabled» і привласнити йому значення 0 (нуль).

Після внесення змін до реєстру перезавантажте комп'ютер чи перезавантажте «Провідник» за допомогою «Диспетчера завдань». Якщо все було зроблено правильно, то після цього повідомлення Windows 10 вас більше не потривожать.

Відключення «Центру повідомлень» в Windows 10

Крім відключення повідомлень у вас є можливість повністю відключити «Центр повідомлень у Windows 10. Це можна зробити за допомогою «Редактора реєстру» або за допомогою Групових політик». Перший варіант буде працювати в будь-якій версії Windows 10, другий – тільки в PRO.

Отже, для того щоб скористатися першим варіантом, вам потрібно спочатку відкрити редактор реєстру, а потім перейти в розділ реєстру «HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Policies \ Microsoft \ Windows \ Explorer». Якщо в розділі «Windows» немає розділу «Explorer», то його потрібно створити.

Далі в розділі «Explorer» потрібно створити параметр DWORD 32 біта, назвати його «DisableNotificationCenter«, і привласнити йому значення 1.

Після внесення змін до реєстру перезавантажте комп'ютер чи перезавантажте «Провідник» за допомогою «Диспетчера завдань». Якщо все було зроблено правильно, то після цього «Центр повідомлень» буде повністю відключений і перестане відображатися на «Панелі завдань». Якщо ви захочете включити його назад, то потрібно видалити параметр DisableNotificationCenter привласнити йому значення 0 (нуль).

Якщо у вас Windows Pro 10, то ви можете відключити «Центр повідомлень» через «Редактор локальної групової політики». Для цього потрібно відкрити редактор з допомогою команди gpedit.msc і перейти в розділ «Конфігурація користувача — Адміністративні шаблони — Меню Пуск і панель завдань». В цьому розділі потрібно знайти параметр «Видалити повідомлення і значок центру повідомлень» і включити його. Для застосування налаштувань, внесених в «Редактор політик», потрібно перезавантажити Windows 10 або перезавантажити «Провідник» через «Диспетчер завдань».