Як створити обліковий запис Windows 10 - все про комп'ютери


Досить часто за одним комп'ютером працюють двоє чи навіть більше користувачів. Як правило, ці користувачі працюють з різними файлами і програмами, з-за чого працювати стає важче. Для вирішення цієї проблеми потрібно створити окремий обліковий запис для кожного користувача, який працює на даному комп'ютері. В одній з минулих статей ми розповідали про те, як це робиться в Windows 7. Тут же ви дізнаєтеся про те, як створити обліковий запис Windows 10.


Отже, для того щоб створити обліковий запис Windows 10 потрібно відкрити вікно Параметри. Це можна зробити за допомогою меню «Пуск». Відкрийте його і виберіть пункт «Параметри».


Після цього перед вами відкриється вікно «Параметри». Тут потрібно перейти в розділ «Обліковий запис».


Після цього перед вами відкриється сторінка налаштувань вашого облікового запису. Тут можна керувати вашим обліковим записом Microsoft, встановлювати аватарки і т. д. Тут ви повинні перейти в розділ «Family & other users» (Сім'я і інші користувачі). Посилання на цей розділ налаштувань знаходиться в лівому бічному меню.


Далі перед вами відкриється вікно «Other users» (Інші користувачі). Тут потрібно натиснути на кнопку «Add someone else to this PC» (на скріншоті вона виділена червоним квадратом).


Після цього перед вами відкриється вікно для створення облікового запису Windows 10. Якщо ви хочете додати користувача, що має обліковий запис Microsoft, то просто введіть адресу електронної пошти в сервісі Microsoft і натисніть на кнопку «Далі». Після цього дотримуйтесь інструкцій, які з'являтимуться на екрані.


Якщо у доданого вами користувача немає облікового запису Microsoft, але ви хочете створити її, то просто натисніть на посилання «Зареєструвати новий адресу електронної пошти, після чого дотримуйтесь інструкцій, які з'являтимуться на екрані.


Якщо ж ви хочете створити обліковий запис Windows 10, яка не буде пов'язана з обліковим записом Microsoft, то вам потрібно натиснути на посилання «Вхід без облікового запису Microsoft (не рекомендується)».


Після цього з'явиться вікно, в якому потрібно натиснути на кнопку «Локальна обліковий запис».


Після цього з'явиться цілком прививочное вікно для створення облікового запису в Windows. Тут потрібно ввести ім'я користувача і при необхідності пароль з підказкою. Після введення цих даних потрібно натиснути на кнопку «Далі».


Після цього обліковий запис Windows 10 буде створена і вам залишиться тільки натиснути на кнопку «Готово».