Що робити, не включається стільниковий телефон - комп'ютерна допомога


Уявити життя сучасної людини без мобільного телефону практично неможливо. Сьогодні цей гаджет використовується постійно для особистого та ділового спілкування, а варіанти у вигляді смартфонів чудово підходять для роботи в інтернеті, розвага і так далі.

Прикро, коли в самий невідповідний момент це пристрій перестає включатися.


Види несправностей мобільного телефону:

 • механічні пошкодження;
 • проблеми з електронними компонентами;
 • некоректна робота;
 • проблеми з харчуванням.


  Фото: ремонт телефону


 • Несправність з будь-яким пристроєм може трапитися з найрізноманітніших причин і стільникові телефони. Фактори, за якими можуть виникнути проблеми, з апаратом залежать від марки і моделі.

  У той же час можна виділити основні загальні причини, чому телефон не включається, і спробувати усунути їх перед зверненням в сервісний центр самостійно.


  Розглянемо основні причини неполадок стільникових телефонів при яких він може перестати включатися:

 • розряджена або несправна батарея;
 • проблеми з зарядним пристроєм;
 • неполадки з кнопкою живлення;


  Фото: кнопка живлення


 • помилки програмного забезпечення;
 • потрапляння вологи;
 • механічні пошкодження.
 • Перевірка акумулятора

  Перше, що необхідно зробити при відсутності реакції гаджета на натискання кнопки Power – перевірити акумулятор.


  Фото: акумулятор телефону


  Основні проблеми, які можуть виникнути з батареєю стільникового телефону:

 • низький рівень заряду;
 • зношеність;
 • здуття та інші ушкодження;
 • Розряджена батарея може не дозволити пристрою включитися. В залежності від рівня заряду можуть бути відсутні зовсім або проявляти тільки деякі ознаки життя апарата. Вирішити проблему легко підключивши телефон до зарядного пристрою.

  Важливо! Деякі моделі після розрядки і зарядного пристрою включаються не відразу. У цьому випадку необхідно залишити апарат на зарядку протягом тривалого часу, наприклад, на 1-2 години.

  У разі коли вирішити проблему простим зарядного пристрою не вдається необхідно відкрити задню кришку апарату і оглянути батарею. Якщо вона здулася, то її потрібно замінити.


  Фото: роздута батарея


  При зносі акумулятора пристрій зазвичай включається, але батарея при цьому швидко розріджується. При необхідності перевірити зношений акумулятор можна вимірявши напругу і силу струму.

  овет. Перевірити батарею можна також встановивши в інший апарат аналогічної моделі. Якщо там все працює, то проблему з акумулятором можна виключити.

  Зарядний пристрій

  Якщо після підключення до мережі заряджання телефону не відбувається, то в багатьох випадках винна не батарея, а зарядний пристрій.


  Фото: зарядний пристрій


  Розглянемо основні рекомендації по усуненню проблем з зарядним пристроєм:

 • перевірити наявність напруги в розетки;
 • замініть кабель;
 • інше зарядний пристрій.
 • Насамперед, необхідно переконатися в наявності струму в розетці, до якої підключено зарядний пристрій. Як би смішно це не здавалося, але ця найпоширеніша проблема з зарядкою будь-яких гаджетів. Саме тому з питання, про те впевнений користувач у наявності напруги в розетці, починають розмову фахівці підтримки великих компаній.


  Фото: Кабель зарядного пристрою


  Кабель зарядного пристрою для підключення телефону страждає набагато частіше самого адаптера. Пов'язано це з недбалою експлуатацією, домашніми тваринами повредившими провід та іншими причинами. Більшість сучасних стільникових телефонів заряджаються за допомогою роз'єму mini-USB або micro-USB і дозволяють міняти кабель без заміни адаптера.


  Метод настройки модему. Читати у статті про налаштування роутера на ByFly.

  Як налаштувати IPTV через роутер ZYXEL KEENETIC START? Відповідь тут.

  Придбати такий кабель можна в будь-якому салоні зв'язку або комп'ютерному магазині, крім того, зазвичай вдома у користувача знаходиться кілька однакових кабелів.

  Рада. Перевірити роботу зарядного пристрою часто можна поставивши пристрій на зарядку від комп'ютера. Якщо процес проходить без проблем, то однозначно необхідно замінити адаптер.

  Кнопка Power

  Кнопка включення живлення може також доставити неприємності власникам стільникових телефонів. Вона може вийти з ладу, наприклад, після удару. Іноді проблеми з кнопкою можна побачити при зовнішньому огляді, а в інших випадках діагностувати несправність самостійно складно.


  Фото: ремонт кнопки включення


  Вирішити проблему з кнопкою Power в домашніх умовах у більшості користувачів не вийти, тому при підозрі, що трубка не включається через неї, слід звернутися в сервісний центр.

  Оновлення

  Установка оновлень покликана вирішувати виявлені проблеми в роботі пристрою. На практиці ця операція може призвести до непередбачуваних наслідків. Виконувати її необхідно тільки розуміючи і враховуючи всі ризики. Наприклад, що працюють під управлінням Андроїд трубки після поновлення часто починають швидше споживати заряд батареї.

  У ряді випадків оновлення призводить до того, що гаджет повністю перестає включатися. З такою неполадкою зіткнулися багато користувачів в 2015 році спробували оновити операційну систему Андройд до останніх версій.


  Фото: Google Android


  Розглянемо основні способи вирішення виниклих після оновлення неполадок:

 • відкат версії або оновлень;
 • установка іншою версією;
 • відновлення апарату через спеціальний режим.
 • Якщо не один з способів застосувати самостійно неможливо, то доведеться звертатися за допомогою до фахівців.

  Важливо. У ряді випадків оновлення може істотно поліпшити роботу гаджета, наприклад, збільшивши час автономної роботи. Тому необхідно перед виконанням цієї операції оцінити можливі плюси і мінуси.

  Відео: Рішення для просунутих

  Механічні ушкодження

  Дуже часто користувачі телефону зіштовхують з проблемами запуску після різноманітних механічних пошкоджень. Вони відбуваються, коли телефон впав або потрапив у воду.

  Багато падіння власники гаджетів навіть не помічають або вони відбуваються навіть без їх відома, наприклад, при використанні смартфона дітьми. Але найчастіша причина – проблеми з екраном досить очевидно.


  Фото: механічні пошкодження телефону


  Ремонт самостійно виконати у випадках механічних пошкоджень неможливо і необхідно звернутися до фахівців. При цьому слід враховувати, що вартість заміни деяких деталей може бути порівнянна з ціною апарату.

  Якщо користувач випадково втопив телефон, то всередині потрапляє волога, яка може пошкодити контакти та інші електричні деталі. В цьому випадку треба якомога швидше звернутися в сервісний центр. При цьому не варто намагатися включити апарат. Це може тільки завдати додатковий шкоду.


  Фото: побував у воді


  Волога потрапити в телефон може і не тільки в результаті попадання у воду. Апарату досить кілька годин пролежати в сирому приміщенні і наслідки можуть бути незворотними. Це слід враховувати при експлуатації пристроїв.

  Сучасний стільниковий телефон досить складний пристрій самостійний ремонт якого виконати в домашніх умовах практично неможливо. Користувач, якщо апарат не включається, може спробувати вирішити лише незначні проблеми, наприклад, замінивши акумулятор та зарядний пристрій.


  Роутер Yota – це бездротове Wi-Fi пристрій. Читайте про те, як налаштувати роутер Yota 4g.

  Дізнайтеся, як повернути експрес панель в Опері. Відповідь далі.

  Як зробити, якщо забув пароль від роутера? Все тут.

  В інших випадках доведеться звертатися в спеціалізований сервісний центр. При цьому його вибору слід приділити особливу увагу, так як на ринку працює величезна кількість фірм і не всі з них можуть забезпечити якісний ремонт. Крім того, ремонт телефону може коштувати дорого. Часто він доцільний тільки для дорогих моделей.